19 Mart 2013, Salı 15:07:05

GÜLENAY'DA MUTLU SON

THY'de görevli Gülenay hostes sağlığına kavuştu...
  • En kısa zamanda kavuş sağlığına asla vazgeçme yaşamaktan gülen yüzün bu acılarla daha anlamlı gülecek bakışların daha da güzelleşecek inşallah hep mutlu sağlıklı ol :) Cildin kararsa ne olur sevgili dost içi kapkara insanla dolu ortalık baksana sevmeye korkuyor insanlar birbirlerini sense aydınlık yüzüne Işık saçmaya devam ediyorsun , sevgiler
  • Allah şifa versin en kısa zamanda sağlığına kavuş güzel kardeşim
  • Bence hayatta herşey bir sınavdır bizler için , yüzündeki ışık sönmesin inşallah yakın zamanda herşey eskisi kadar güzel olacak.
  • ALLAH şifa versin inşallah en kısa zamanda tekrar aramızda görürüz seni güzel arkadaşım ..

Türk Hava Yolları'nda görevli kabin memuru Gülenay Gürbüz için aranan ilik bulundu.

Yaklaşık 2 yıl önce kan kanseri teşhisi konulan ve gördüğü tedavi sonrasında sağlığına kavuşan Gülenay hostes, bir süre sonra nükseden hastalığı sonucu yeniden tedavi görmeye başladı.
Kayseri Erciyes Üniversitesi Hastanesi'nde gördüğü tedavi sırasında çalışma arkadaşlarından da yoğun destek alan Gülenay Gürbüz uygun ilik nakli sonrasında sağlığına kavuştu. 

Uzun süredir gördüğü kemoterapi tedavisi sonrasında, aldığı ilaçlarla ilgili olarak cildinde kararmalar meydana gelen Gülenay Gürbüz'ün tedavisinin tamamlanmasının ardından cildinin eski haline döneceği tahmin ediliyor.
GÜLENAY'DA MUTLU SON

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (12)

Bra ~ 5 yıl önce
En kısa zamanda kavuş sağlığına asla vazgeçme yaşamaktan gülen yüzün bu acılarla daha anlamlı gülecek bakışların daha da güzelleşecek inşallah hep mutlu sağlıklı ol :) Cildin kararsa ne olur sevgili dost içi kapkara insanla dolu ortalık baksana sevmeye korkuyor insanlar birbirlerini sense aydınlık yüzüne Işık saçmaya devam ediyorsun , sevgiler

Yanıtla

Kalan karakter 1000
305 ~ 5 yıl önce
Allah şifa versin en kısa zamanda sağlığına kavuş güzel kardeşim

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Geçmiş olsun, ~ 5 yıl önce
Bence hayatta herşey bir sınavdır bizler için , yüzündeki ışık sönmesin inşallah yakın zamanda herşey eskisi kadar güzel olacak.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Kabin ~ 5 yıl önce
ALLAH şifa versin inşallah en kısa zamanda tekrar aramızda görürüz seni güzel arkadaşım ..

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000