30 Mayıs 2012, Çarşamba 17:45:56

GREVİ YASAKLAMAK İSTEYEN VEKİL KONUŞTU

Havacılık iş kolunda grev yasağı getirilmesi teklifini veren AK Parti İstanbul Milletvekili Metin Külünk, neden grev yasağı getirilmesi gerektiğini anlattı.
  • Kanun anayasaya aykırı ise CHP neden anayasa mahkemesine iptal başvurusu yapmıyor . Beni de solcu yaptınız ya helal olsun. Derdim sağcı solcu değil hak,hukuk,demokrasi,kisilere göre değil hak ve hukuka saygılı demokrasi
  • Busayın zatın resmini TASSA ya asmak lazım,İkramlarda gerekli ilgiyi görmesi için.
  • Arkadaşlar thy bünyesinde çalışan çok kaliteli elemanlarda var lütfen. Herkes torpille girmiş yada vasıfsız eleman değil. Siz nerden bilirsiniz THY bünyesinde çalışanları? İçlerinde diş hekimliği ve hukuk mezunları Odtü Boğaziçi mezunları bile var. Çalışanların çoğuda ingilizce almanca fransızca vs. öğretmenliği yada turizm otelcilik mezunu. Hiç araştırdınız mı eğitim seviyelerini? Yada bir günden bir güne uçakta siz ne üniverstesi bitirdiniz diye sordunuz mu? Dışardaki herkes hala hostesleri lise mezunu torpille girmiş insanlar zannediyor. Türk halkında bu zihniyet olduğu sürece biz bir yere varamayız. Hostes kavramı : güzel olcak, süslü olcak, eğitimsiz olcak. Böyle bişi yok. Tüm Dünya bu geri kalmış düşünce tarzını çoktan aştı fakat bi biz aşamadık. Yazık bu zihniyete.
  • Bu yorum eleştiri sınırlarını aştığı için sansürlenmiştir.

AK Parti İstanbul Millletvekili, günlerdir tartışılan havacılık iş kolunda grev yasağı getirilmesine ilişkin yasa teklifi ile ilgili konuştu. A Haber’de katıldığı bir televizyon programında konuşan Külünk, Türk Hava Yolları’nın grevlerle milyonlarca dolar zarara uğratıldığını kaydetti.

İşte Külünk’ün THY eylemi ile ilgili görüşleri:

GREVİ YASAKLAMAK İSTEYEN VEKİL KONUŞTU

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (76)

anayasa ~ 6 yıl önce
Kanun anayasaya aykırı ise CHP neden anayasa mahkemesine iptal başvurusu yapmıyor . Beni de solcu yaptınız ya helal olsun. Derdim sağcı solcu değil hak,hukuk,demokrasi,kisilere göre değil hak ve hukuka saygılı demokrasi

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İsim / Rumuz ~ 6 yıl önce
Busayın zatın resmini TASSA ya asmak lazım,İkramlarda gerekli ilgiyi görmesi için.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Realist ~ 6 yıl önce
Arkadaşlar thy bünyesinde çalışan çok kaliteli elemanlarda var lütfen. Herkes torpille girmiş yada vasıfsız eleman değil. Siz nerden bilirsiniz THY bünyesinde çalışanları? İçlerinde diş hekimliği ve hukuk mezunları Odtü Boğaziçi mezunları bile var. Çalışanların çoğuda ingilizce almanca fransızca vs. öğretmenliği yada turizm otelcilik mezunu. Hiç araştırdınız mı eğitim seviyelerini? Yada bir günden bir güne uçakta siz ne üniverstesi bitirdiniz diye sordunuz mu? Dışardaki herkes hala hostesleri lise mezunu torpille girmiş insanlar zannediyor. Türk halkında bu zihniyet olduğu sürece biz bir yere varamayız. Hostes kavramı : güzel olcak, süslü olcak, eğitimsiz olcak. Böyle bişi yok. Tüm Dünya bu geri kalmış düşünce tarzını çoktan aştı fakat bi biz aşamadık. Yazık bu zihniyete.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
xxx ~ 6 yıl önce
Bu yorum eleştiri sınırlarını aştığı için sansürlenmiştir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000