29 Ağustos 2009, Cumartesi 07:19:39

Grev, seferleri de aksatıyor

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ndeki (KKTC) Sivil Havacılık Dairesi çalışanlarının grevi nedeniyle Ercan-İstanbul seferlerinde karşılıklı gecikmeler meydana geldi.
  • VAY VAY NE İLTİFAT BUNLAR ABARTMIŞSINIZ VALLAHİ...BÖÖLE VİZYONİST YÖNETİCİ HEMDE ÜÇ BEŞİ GEÇMEYEN..BE İNSAFSIZ ÜÇ YIL ÖNCE MAAŞ DEĞİL ONÜÇÜNCÜ MAAŞ BİR HAFTA DİKKATİNİ ÇEKERİM BİRHAFTA GECİKTİ DİYE İMZA TOPLAYAN AVUKATA GİDEN KİM HA BU AYIP OLMUYO ŞİMDİ NE OLDU? MAKAM HATIRI HERHAL!!HA HA HA..BU HIZLA BAKAN BİLE OLUR NE DERSİNİZ...
  • Bu sekilde Ahmet Akpınar ı elestirmek gercekten ayıp. Bahsettiginiz adam o 20 kisilik sirketle Türkiye'ye gercek hava ambulansını gosterdi, onlarca hayat kurtardı. havacılıkta vizyonist olan 3-5 yoneticiden biri Ahmet.. TR-KKTC cekismesini bırakıp liberallestirin KTHY yonetimini o zaman gorursunuz Ahmet in neler yapabilecegini.
  • evet kimlerin ne işi var .insanlar planlamalarını belirledikleri tarihe göre yapmışlar.kimseninin insanların seyahat etme hakkını alma lüks ü yok.grev yapanlar aklınızı başınıza alın herkesi karşınıza almayın.sorun şirket ile .toplumu zora sokamazsınız.bakın hastası olan var işi olan var tatili olan var askerden dönen ve gıden var. yanı herkesin ihtiyacı var.yapmayın sağduyusu olan kişiler mani olun.
  • AHMET BÜTÜN BU YAZILANLARIN TAMAMI SENİN YAPMIŞ OLDUĞUN YÖNETİM VEDE SEÇTİĞİN YÖNETİCİ LERİN İYİ OLMADIĞINDAN ORTAYA ÇIKIYOR..NE TEKNİK MÜD VE EKİBİ İSTENİYOR..NEDE UÇUŞ İŞLETME MÜD VEDE DİĞERLERİ OLMADI ...AHMET....KENDİN YETERSİZ KALINCA SECECEĞİN EKİPLERDE KALİFİYE OLMAYAN ZAYIF EKİPLER OLDU..BENCE HEP BERABER İSTİFA ETMENİZ.GEREKİR..

KKTC Bayındırlık ve Ulaştırma Bakanı Hasan Taçoy, Sivil Havacılık Dairesi çalışanlarının bugün 06.00-12.00 saatleri arasındaki grevi nedeniyle Ercan Havaalanı’ndaki uçuşların yapılamayacağını ve kule hizmetlerinin verilemeyeceğini bildirmişti. Bugün THY’nin İstanbul-Ercan seferini yapan TK 1260 sefer sayılı saat 7.15 uçağı 3 saat 45 dakika gecikmeyle kalkabildi.

Ercan-İstanbul seferini yapması planlanan TK 1261 sefer sayılı saat 11.15’de inmesi beklenen THY uçağının seferi ise, Atatürk Havalimanı uçuş bilgilendirme ekranına gecikmeli olacağı yazıldı.

Hürriyet

Grev, seferleri de aksatıyor

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (9)

Misafir ~ 9 yıl önce
VAY VAY NE İLTİFAT BUNLAR ABARTMIŞSINIZ VALLAHİ...BÖÖLE VİZYONİST YÖNETİCİ HEMDE ÜÇ BEŞİ GEÇMEYEN..BE İNSAFSIZ ÜÇ YIL ÖNCE MAAŞ DEĞİL ONÜÇÜNCÜ MAAŞ BİR HAFTA DİKKATİNİ ÇEKERİM BİRHAFTA GECİKTİ DİYE İMZA TOPLAYAN AVUKATA GİDEN KİM HA BU AYIP OLMUYO ŞİMDİ NE OLDU? MAKAM HATIRI HERHAL!!HA HA HA..BU HIZLA BAKAN BİLE OLUR NE DERSİNİZ...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Bu sekilde Ahmet Akpınar ı elestirmek gercekten ayıp. Bahsettiginiz adam o 20 kisilik sirketle Türkiye'ye gercek hava ambulansını gosterdi, onlarca hayat kurtardı. havacılıkta vizyonist olan 3-5 yoneticiden biri Ahmet.. TR-KKTC cekismesini bırakıp liberallestirin KTHY yonetimini o zaman gorursunuz Ahmet in neler yapabilecegini.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
evet kimlerin ne işi var .insanlar planlamalarını belirledikleri tarihe göre yapmışlar.kimseninin insanların seyahat etme hakkını alma lüks ü yok.grev yapanlar aklınızı başınıza alın herkesi karşınıza almayın.sorun şirket ile .toplumu zora sokamazsınız.bakın hastası olan var işi olan var tatili olan var askerden dönen ve gıden var. yanı herkesin ihtiyacı var.yapmayın sağduyusu olan kişiler mani olun.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
AHMET BÜTÜN BU YAZILANLARIN TAMAMI SENİN YAPMIŞ OLDUĞUN YÖNETİM VEDE SEÇTİĞİN YÖNETİCİ LERİN İYİ OLMADIĞINDAN ORTAYA ÇIKIYOR..NE TEKNİK MÜD VE EKİBİ İSTENİYOR..NEDE UÇUŞ İŞLETME MÜD VEDE DİĞERLERİ OLMADI ...AHMET....KENDİN YETERSİZ KALINCA SECECEĞİN EKİPLERDE KALİFİYE OLMAYAN ZAYIF EKİPLER OLDU..BENCE HEP BERABER İSTİFA ETMENİZ.GEREKİR..

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000