07 Mart 2015, Cumartesi 16:45:57

GÖBEKLİTEPE'Yİ KURTARMA ÇALIŞMALARI SÜRÜYOR

Türk Hava Yolları'nın Nepal'in başkenti Katmandu'da pistten çıkan uçağını kurtarma çalışmaları devam ediyor.
  • İki kelimeyi biraraya getirerek anlamlı cümleler oluşturamayan Türkçe özürlü ne kadarda çok insan varmış. Yorumu göndermeden önce "acaba ben ne yazdım" diye düşünüp yazdığını okumak çok mu zor?
  • oncelikle sunu ifade edeyimki tgs degil ,tsk yuk muh bakim personeliydim tsk da yerdekiler havadakilere boyle derdi benim zamanimda.,, sonucta her iki tarafda' driver' gece ucusu yapana bir gun sonrasi izin verilir ki sofor dinlensin diye tsk da.
  • Oncelikle herhangi bir uçucu ekibe ŞOFÖR benzetmesi yapan olmussa, bunu yapan bence büyük edepsizlik etmis... Kiniyorum o kişi veya kişileri.... Amma sen kim oluyorsun da kendini TGS personeline eziyet edebilecek yetkide veya salahiyette zannediyordum bre ŞAPŞAL....!!!
  • Nepal de adamların vinci yok kurtarmaya gerekli malzemeler komşu hindistandan tedarik ediliyor adamın biride çıkmış böyle uçak mı kurtarılır diyor? Be yarım akıllı git o zaman sen kurtar o imkansızlıklarda uçağı veya da ayarla hemen 330 kaldırabilecek güçte vinçleri ve onları taşıyacak büyüklükte kargo uçaklarını senin yerine gidip ben kurtarırım. THY yönetimi hatalıdır, sabah o saate sefer planlayan hatalıdır, o uçağı indirmeye inat eden kaptan hatalıdır. Eleştiri yapılabilir ama mantık çerçevesi içinde olmalıdır. Havacılık sitesi değil sanki kahve bahçesi ağzı olan konuşuyor.

Türk Hava Yolları'nın Nepal'in başkenti Katmandu'da pistten çıkan uçağını kurtarma çalışmaları devam ediyor.

Nepal'da gerekli ekipmanların olmaması nedeniyle Türkiye'den ve Nepal'in komşusu Hindistan'dan ekipler ve teçhizatlar gönderildiği ve uçağın bugün çıkarılmasının hedeflendiği öğrenildi.

Çalışmaların görüntülere yansıyan kısmında uçağın burun kısmının bir tıra yüklendiği ve bu şekilde çıkarılmaya çalışıldığı görülüyor.

Kurtarma çalışmalarındaki söz konusu yöntemler nedeniyle uçağın kurtarılmasının zaman alacağı ve bugünün sonuna kadar çalışmaların süreceği bildirildi.

©AirportHaber

İşte çalışmalardan son görüntüler:

GÖBEKLİTEPE'Yİ KURTARMA ÇALIŞMALARI SÜRÜYOR

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (66)

iPhone Uygulaması ~ 3 yıl önce
İki kelimeyi biraraya getirerek anlamlı cümleler oluşturamayan Türkçe özürlü ne kadarda çok insan varmış. Yorumu göndermeden önce "acaba ben ne yazdım" diye düşünüp yazdığını okumak çok mu zor?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 3 yıl önce
oncelikle sunu ifade edeyimki tgs degil ,tsk yuk muh bakim personeliydim tsk da yerdekiler havadakilere boyle derdi benim zamanimda.,, sonucta her iki tarafda' driver' gece ucusu yapana bir gun sonrasi izin verilir ki sofor dinlensin diye tsk da.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Android Uygulaması ~ 3 yıl önce
Oncelikle herhangi bir uçucu ekibe ŞOFÖR benzetmesi yapan olmussa, bunu yapan bence büyük edepsizlik etmis... Kiniyorum o kişi veya kişileri.... Amma sen kim oluyorsun da kendini TGS personeline eziyet edebilecek yetkide veya salahiyette zannediyordum bre ŞAPŞAL....!!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ENTERESANSINIZ ~ 3 yıl önce
Nepal de adamların vinci yok kurtarmaya gerekli malzemeler komşu hindistandan tedarik ediliyor adamın biride çıkmış böyle uçak mı kurtarılır diyor? Be yarım akıllı git o zaman sen kurtar o imkansızlıklarda uçağı veya da ayarla hemen 330 kaldırabilecek güçte vinçleri ve onları taşıyacak büyüklükte kargo uçaklarını senin yerine gidip ben kurtarırım. THY yönetimi hatalıdır, sabah o saate sefer planlayan hatalıdır, o uçağı indirmeye inat eden kaptan hatalıdır. Eleştiri yapılabilir ama mantık çerçevesi içinde olmalıdır. Havacılık sitesi değil sanki kahve bahçesi ağzı olan konuşuyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000