18 Temmuz 2013, Perşembe 13:30:22

GEZİ PARKI THY MÜDÜRÜNÜN BAŞINI YEDİ

THY Tokyo Müdürü Hasan Mutlu’nun ani bir kararla memur seviyesine düşürülmesinin ardından gezi olayları çıktı.
  • dogru yada yanlıs herkes bıseyler paylasmıs burda osaka mudurune bakılacagına ılk once egıtıme bakın ne lıse mezunlarını sef yapıyolar manavdan karpuz alır gıbı ona buna seflık dagıtıyolar sen sen sen hadı bırtane daha eksık sende olmak ıstermısın sef denılıyor nebuya okadar hakeden unıversıte mezunları varkı artık torpıl degılde gozler acılsın kım nereye gelecek ıyı dusunulerek karar verılsın
  • Tam olarak hangi ifadeler kullanılmış bilen var mı? Eleştiri/görüş mü var? .yoksa hakaret mi? Daha önemlisi; yazan kendisi mi?
  • MEHMET COK GUZEL YAZMISSIN BENZIN ZAMINA ARABA VEGILERINE SES CIKARMAYAN ASALAKLAR KULAKLARINA KUPE TAKIP TAKSIM MEYDANINDA HALAYLA OYNSALAR BUNLARA ALKIS TUTAN OZGURLUKCULER BOS GEZEN TOPLULUKLAR DIS DESTEKCILER CEPLERINE DOLARLARI KOYUP AMARIKAN DUSMANLIGI GORUNUP MILLETI ASAGILIYARAK SOYANLAR INGILTEREDE EGITIM GORUP GELIP BAKANLIK YAPANLAR VERGI ARTIRMAYLA HUKUMET YONETTIGINI SANAN SATILMIS BEYINLER OLDUKCA BIZ DAHA COK ZAMLAR GORURUZ ADINADA DEMOKRASI SUSU EKLIYEREK YERIZ
  • Başbakanım,tencere tava çalanlar halk tarafından yargıya taşınmalı dedi..Herkez yaptığının cezasını çeker.Kazlıçeşmede Sn.Başbakanın mitingine katılanlara facebook tan küfür eden L.A de bunun hesabını verecek elbet.

Gezi olayları sonrası THY’nin başlattığı cadı avında üst düzey bir yöneticinin de uygunsuz paylaşımlarda bulunduğu tespit edildi. O kişinin, geçtiğimiz haftalarda beklenmedik bir kararla Tokyo Müdürlüğü görevinden alınarak 2. Bölge Pazarlama ve Satış Başkanlığı’na memur olarak atanan Hasan Mutlu olduğu ortaya çıktı.

Hasan Mutlu’nun  Gezi parkı olayları sonrası hükümet aleyhine sosyal medyada çeşitli paylaşımlarda bulunduğu anlaşılınca THY yönetimi tarafından görevinden alındı.

Öte yandan Hava İş Sendikası Başkanı Atilay Ayçin, dün twitter üzerinden yaptığı açıklamada, THY’nin Gezi olayları sonrası başlattığı cadı avı ile tespit edilen bir kişinin daha işten çıkarılmak üzere disiplin kuruluna sevk edildiğini açıkladı.

©Airporthaber

AIRPORTHABER BÖYLE DUYURMUŞTU

 

GEZİ PARKI THY MÜDÜRÜNÜN BAŞINI YEDİ

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (57)

dogrular ~ 5 yıl önce
dogru yada yanlıs herkes bıseyler paylasmıs burda osaka mudurune bakılacagına ılk once egıtıme bakın ne lıse mezunlarını sef yapıyolar manavdan karpuz alır gıbı ona buna seflık dagıtıyolar sen sen sen hadı bırtane daha eksık sende olmak ıstermısın sef denılıyor nebuya okadar hakeden unıversıte mezunları varkı artık torpıl degılde gozler acılsın kım nereye gelecek ıyı dusunulerek karar verılsın

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Tam olarak ~ 5 yıl önce
Tam olarak hangi ifadeler kullanılmış bilen var mı? Eleştiri/görüş mü var? .yoksa hakaret mi? Daha önemlisi; yazan kendisi mi?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
selam ~ 5 yıl önce
MEHMET COK GUZEL YAZMISSIN BENZIN ZAMINA ARABA VEGILERINE SES CIKARMAYAN ASALAKLAR KULAKLARINA KUPE TAKIP TAKSIM MEYDANINDA HALAYLA OYNSALAR BUNLARA ALKIS TUTAN OZGURLUKCULER BOS GEZEN TOPLULUKLAR DIS DESTEKCILER CEPLERINE DOLARLARI KOYUP AMARIKAN DUSMANLIGI GORUNUP MILLETI ASAGILIYARAK SOYANLAR INGILTEREDE EGITIM GORUP GELIP BAKANLIK YAPANLAR VERGI ARTIRMAYLA HUKUMET YONETTIGINI SANAN SATILMIS BEYINLER OLDUKCA BIZ DAHA COK ZAMLAR GORURUZ ADINADA DEMOKRASI SUSU EKLIYEREK YERIZ

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 5 yıl önce
Başbakanım,tencere tava çalanlar halk tarafından yargıya taşınmalı dedi..Herkez yaptığının cezasını çeker.Kazlıçeşmede Sn.Başbakanın mitingine katılanlara facebook tan küfür eden L.A de bunun hesabını verecek elbet.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000