07 Temmuz 2013, Pazar 19:37:51

GEZİ PARKI EYLEMLERİ THY YÜZÜNDEN ÇIKMIŞ

Yaklaşık 1 aydır aralıklarla devam eden Taksim Gezi Parkı eylemlerinin Türk Hava Yolları'nın başarısından kaynaklandığı iddia edildi. İddianın sahibi Ak Parti Milletvekili Mehmet Ali Şahin. İşte detaylar
  • Görmeyenlere- cevap 2003 yılına kadar.ülkeyi azınlık yönetiyordu... refah-yol hükümeti? azınlık derken akp içindeki anaplılar dan da haberin yok değil mi:) yaz sen öle boş boş biz düzeltiriz. arkadaşım anaplılar kaç tane akp içinde? anap yönetmedimi bu ülkeyi yıllarca? refahyol azınlık bir sınıfın partisimiydi? sermaye belli kişilerin elindeydi... demişsin, şimdi belirsiz mi? şimdi bademlerin elinde yine belli kişilere toplandı para. ne değişti? faiz enflasyon:) eskiden ki eskiyi savunmuyorum banane de, en azından enflasyon yüksekse yükse diye haber yapılıyordu. şimdi toplu iğne başı ile eflasyon hesaplıyorlar. uçağa binmek hala para 800tl asgari ücret al bakalım bilet. bolu tüneli 15 yılda %79 yapılmıştı. akp döneminde tamamlanan kısım %21 dir. gülünç olmayın. banka rezilliği çillerin başarısıdır, ki anaplılar gibi bir çok dypli akp dedir. geçmiş intiharları bırakınız bugün ki dramlar hepimize yeter. bahsettiğiniz faizden beslenen zümre halen iş başında sanırım GÖREMİYORSUNUZ!
  • Uyu bebek uyu, türkülerle ninnilerle uyutayım seni, benzinin galonu 9.98 USD olmuş durmak yok uyumaya devam, kahrolsun faiz lobisi, yaşasın komplo teorileri ve buna inanalar, uyanmak yok uyumaya devam
  • Yaw siz önce çalışanın hakkını verin. Kul hakkı yemeyin. Severler Frankfurt' u. İşiniz gücünüz cahilleri safınıza çekmek arkadaş. Yemezler diye bil duydun mu sen?
  • Ne içtiniz la siz ? :))

Mehmet Ali Şahin, Gezi Parkı olaylarının THY’nin Avrupa’da en kaliteli hava yolu şirketi seçilmesiyle başladığına işaret ederek, şöyle konuştu:

"Özellikle 3’üncü havalimanı bizi Avrupa’nın en büyük hava alanına sahip ülke haline getirir. Şu anda Avrupa’nın bir numaralı hava alanı Frankfurt havaalanıdır. Ondan çok daha büyük bir havaalanı olarak inşa edilecek. Zaten 3 yıldır THY, Avrupa’nın en kaliteli hava yolu şirketi olarak seçildi. Bu havaalanı devreye girdiği takdirde tabi ki bizim hava ulaşımında Avrupa ve dünya ile rekabet edebilecek hatta ilk sıralara gelmemizde bir engel kalmayacak. Ancak bunu kıskananlar var. Gezi olaylarıyla ilgili en büyük tepkiyi Almanya’daki birtakım medya kuruluşlarına Almanya Başbakanı Merkel verdi. Gezi olaylarındaki görüntüleri sahneye koyanlara destek çıktı. Bunun arkasında özellikle THY’nın Avrupa’da ilk sıraya oturmuş olmasının kıskançlığını görüyorum. Avrupa’daki en büyük hava limanının Türkiye’de yapılacak olmasının ve Almanya’nın, Türkiye’nin gerisine düşeceği endişesini görüyorum."

GEZİ PARKI EYLEMLERİ THY YÜZÜNDEN ÇIKMIŞ

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (54)

TYLER ~ 5 yıl önce
Görmeyenlere- cevap 2003 yılına kadar.ülkeyi azınlık yönetiyordu... refah-yol hükümeti? azınlık derken akp içindeki anaplılar dan da haberin yok değil mi:) yaz sen öle boş boş biz düzeltiriz. arkadaşım anaplılar kaç tane akp içinde? anap yönetmedimi bu ülkeyi yıllarca? refahyol azınlık bir sınıfın partisimiydi? sermaye belli kişilerin elindeydi... demişsin, şimdi belirsiz mi? şimdi bademlerin elinde yine belli kişilere toplandı para. ne değişti? faiz enflasyon:) eskiden ki eskiyi savunmuyorum banane de, en azından enflasyon yüksekse yükse diye haber yapılıyordu. şimdi toplu iğne başı ile eflasyon hesaplıyorlar. uçağa binmek hala para 800tl asgari ücret al bakalım bilet. bolu tüneli 15 yılda %79 yapılmıştı. akp döneminde tamamlanan kısım %21 dir. gülünç olmayın. banka rezilliği çillerin başarısıdır, ki anaplılar gibi bir çok dypli akp dedir. geçmiş intiharları bırakınız bugün ki dramlar hepimize yeter. bahsettiğiniz faizden beslenen zümre halen iş başında sanırım GÖREMİYORSUNUZ!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
UYU Halkım UYU ~ 5 yıl önce
Uyu bebek uyu, türkülerle ninnilerle uyutayım seni, benzinin galonu 9.98 USD olmuş durmak yok uyumaya devam, kahrolsun faiz lobisi, yaşasın komplo teorileri ve buna inanalar, uyanmak yok uyumaya devam

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Uçucu madde ~ 5 yıl önce
Yaw siz önce çalışanın hakkını verin. Kul hakkı yemeyin. Severler Frankfurt' u. İşiniz gücünüz cahilleri safınıza çekmek arkadaş. Yemezler diye bil duydun mu sen?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
??? ~ 5 yıl önce
Ne içtiniz la siz ? :))

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000