17 Mart 2017, Cuma 10:07:08

Gaziantep Havalimanı'nda skandal talep!

Dün Gaziantep Havalimanı'nda çok ilginç olay meydana geldi. İddiaya göre; Gaziantep Havalimanı'nın DHMİ Müdür Yardımcısı, Türk Hava Yolları'nın kalkışa hazırlanan uçağını park pozisyonuna geri çağırarak geç kalan yakınlarını uçağa bindirmek istedi.
  • Yaşasın güç. kim güçlüyse biz ondan yanayık ağam.yalarıkta yutarıkta kime ne.gerisi faso fiso.
  • Tatlı tatlı yemenin acı acı ......... olurmuş.
  • Başka işiniz yokmu diyene sesleniyorum. Evet başka işlerimiz var. EVET işte bu kadar işimiz çok bizim sevgili hemşerim. Yeni gelen Başmüdür bey'e duyurulur. Bu kadar çok işimiz varken lütfen bizlere ek olarak iş vermeyin. Akşam eve bize tahsis edilen bedava servislerden inerken çok yoruluyoruz.
  • Başka işiniz yokmu diyene sesleniyorum. Evet başka işlerimiz var. 1. Birbirimizin kusurlarını araştırırız mesela. Kimseden hiçkimseden memnun olmayız. 2. Maaşımızımı çok iyi hesaplarız. En ufak bir kesinti olursa avazımız çıktığı kadar bağırırız mesrla. 3. Miilliyetçilik yaparız. Ama çocuğumuzu askere göndermez bedelli yaptırırız mesela. 4. Tüm bunları devlete sırtımızı dayadığımız için, iş garantimiz olduğu için yaparız. Özelleştirmeye daha çok çalışacağımız için karşıyız. 5. Empati yapmayız. Şirket çalışanı asgari ücretle çalışırken biz 3-4 katını alırız ama şükretmeyiz mesela. Tüm işlerimizi şirket çalışanına yaparız. Bir evrakı bir odadan diğerine bile şirket elemanı ile yaptırırız. Çayımızı çorbamızı şirket çalışanı getirir götürür mesela.

Dün Gaziantep Havalimanı'nda çok ilginç olay meydana geldi. İddiaya göre; Gaziantep Havalimanı'nın DHMİ Müdür Yardımcısı, Türk Hava Yolları'nın kalkışa hazırlanan uçağını park pozisyonuna geri çağırarak geç kalan yakınlarını uçağa bindirmek istedi.

AirportHaber'in edindiği bilgiye göre; Türk Hava Yolları'nın TK 2221 sefer sayısıyla İstanbul seferini yapacak uçağına, yolcularını da alarak piste doğru ilerlediği sırada kuleden bir uyarı geldi. Uyarıda pilota, Müdür Yardımcısı ile ilgili bir durum olduğu ve geri dönmesi gerektiği söylendi. Pilot bu uyarıya karşılık kalkışa hazırlandığını söylese de ısrarlı çağrı nedeniyle geri dönmek zorunda kaldı.

Uçağın park pozisyonuna geri dönmesinin ardından apronda uçağa binmek için gelen bazı yolcular olduğu görüldü. İddiaya göre Müdür Yardımcısı'nın odasında uçağın kalkışını bekleyen 6 kişi, burada dalgınlıktan kalkışı kaçırınca Müdür Yardımcısı'nın talebiyle uçak park pozisyonuna geri çağrıldı.

Olayı fark eden Türk Hava Yolları İstasyon Müdürü duruma müdahale ederek yolcuların uçağa alınmasına izin vermedi. Yaşanan tartışmalar nedeniyle THY uçağı yaklaşık yarım saat gecikmeli olarak istanbul'a hareket etti. İstanbul aktarmalı olarak umreye gidecekleri öğrenilen yolcular ise uçağa binemedikleri için Gaziantep'te kaldı.

©AirportHaber Özel
 

Gaziantep Havalimanı'nda skandal talep!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (266)

güç güç güç ~ 1 yıl önce
Yaşasın güç. kim güçlüyse biz ondan yanayık ağam.yalarıkta yutarıkta kime ne.gerisi faso fiso.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Atasözü ~ 1 yıl önce
Tatlı tatlı yemenin acı acı ......... olurmuş.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
DHMİ ANTEP 5 ~ 1 yıl önce
Başka işiniz yokmu diyene sesleniyorum. Evet başka işlerimiz var. EVET işte bu kadar işimiz çok bizim sevgili hemşerim. Yeni gelen Başmüdür bey'e duyurulur. Bu kadar çok işimiz varken lütfen bizlere ek olarak iş vermeyin. Akşam eve bize tahsis edilen bedava servislerden inerken çok yoruluyoruz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
DHMİ ANTEP 5 ~ 1 yıl önce
Başka işiniz yokmu diyene sesleniyorum. Evet başka işlerimiz var. 1. Birbirimizin kusurlarını araştırırız mesela. Kimseden hiçkimseden memnun olmayız. 2. Maaşımızımı çok iyi hesaplarız. En ufak bir kesinti olursa avazımız çıktığı kadar bağırırız mesrla. 3. Miilliyetçilik yaparız. Ama çocuğumuzu askere göndermez bedelli yaptırırız mesela. 4. Tüm bunları devlete sırtımızı dayadığımız için, iş garantimiz olduğu için yaparız. Özelleştirmeye daha çok çalışacağımız için karşıyız. 5. Empati yapmayız. Şirket çalışanı asgari ücretle çalışırken biz 3-4 katını alırız ama şükretmeyiz mesela. Tüm işlerimizi şirket çalışanına yaparız. Bir evrakı bir odadan diğerine bile şirket elemanı ile yaptırırız. Çayımızı çorbamızı şirket çalışanı getirir götürür mesela.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000