12 Haziran 2010, Cumartesi 11:30:27

FREN YERİNE GAZA BASINCA...

Barselona-İstanbul seferini yapan SpanAir uçağına, Sabiha Gökçen Havalimanı'nda bagaj yükleme aracı çarptı.
  • Yer hizmetleri burada yeni değil,eskisi Heaş.Biraz da oraları bir kurcalasanıza.Ne yapmışlar buralarda 10 sene acaba?Çok bilen yöneticiler varmış!Ne öğretmişler çalışanlarına?Bir katedişi çözemeden gittiler.Yazık.
  • YER HİZMETLERİ GN.MÜD. VE ALTINDAKİ YÖNETİCİ KADROSU ÇOK İYİ TAKİP EDİLMELİ!! BUNLARIN KONTROLSÜZLÜĞÜ YÜZÜNDEN ALTINDA ÇALIŞAN ELEMANLARDA LAKAYİT VE UMURSAMAZ TAVIRLARIYLA BU İŞLETMEYE ZARAR VERİYORLAR..DSİPLİNİZE EDİLMELİ!!
  • daha once deyazmistim saw icin bu olay cok normal
  • evet, orada bir handlih şirketi var: çelebi hava servisi. profesyonel elemanlarıyla sıfır hatayla işini yapan bir şirket. saygılarımla. m.yazar

AirportHaber'in edindiği bilgilere göre; dün yaşanan olayda, bagaj yüklemek üzere SpanAir uçağına yanaşan ISG Hangling'e ait konveyör aracının şoförü aracı yanaştırırken fren yerine gaza pedalına basınca uçağın kargo kapısına çarptı. Meydana gelen kaza sonrası Airbus A320 tipi 156 yolcu kapasiteli uçağın kargo kapısında hasar meydana geldiği öğrenildi.

SpanaAir uçağının kaptan pilotu, olaya müdahale etmeleri için teknik yardım çağırdı. THY Teknik bağlı teknisyenlerin, uçağın bu durumda uçmaması ve bakıma alınması gerektiğini belirttikleri ifade edildi.

Olayın yaşandığı sırada körükte park pozisyonunda bulunan SpanAir uçağı daha sonra açık park pozisyonuna aldındı. İstanbul-Barselona seferiyle uçması gereken yolcular da olay sonrası uçamadı.

SpanAir, Türk Hava Yolları'nın da içerisinde bulunduğu Star Alliance grubunun üyeleri arasında yer alıyor...

©AirportHaber.com ÖZEL

FREN YERİNE GAZA BASINCA...

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (22)

Misafir ~ 8 yıl önce
Yer hizmetleri burada yeni değil,eskisi Heaş.Biraz da oraları bir kurcalasanıza.Ne yapmışlar buralarda 10 sene acaba?Çok bilen yöneticiler varmış!Ne öğretmişler çalışanlarına?Bir katedişi çözemeden gittiler.Yazık.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
YER HİZMETLERİ GN.MÜD. VE ALTINDAKİ YÖNETİCİ KADROSU ÇOK İYİ TAKİP EDİLMELİ!! BUNLARIN KONTROLSÜZLÜĞÜ YÜZÜNDEN ALTINDA ÇALIŞAN ELEMANLARDA LAKAYİT VE UMURSAMAZ TAVIRLARIYLA BU İŞLETMEYE ZARAR VERİYORLAR..DSİPLİNİZE EDİLMELİ!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
daha once deyazmistim saw icin bu olay cok normal

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
evet, orada bir handlih şirketi var: çelebi hava servisi. profesyonel elemanlarıyla sıfır hatayla işini yapan bir şirket. saygılarımla. m.yazar

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000