30 Aralık 2008, Salı 09:19:25

FOSS CLASS!

Türk Hava Yolları, Hintli Jet Airways’ten kiraladığı Boeing 777-300ER tipi uçaklarla ilk uçuşunu yaptı. İlk uçuşta, hiç first class yolcu yoktu.
  • Bu siteye yorum yazma ihtiyaci hissedenler, lütfen CHAT dili ile degil, düzgün Türkce ile yazsinlar. Cünkü baskalari tarafindan okundugunu düsünsünler.
  • BU SİTEDE YER ALAN HABERLER DAHA COK HAVACILIK SEKTORUNUN GELISMESINE YONELIK OLMASI GEREKTIGI DUSUNCESINDEYIM.
  • Bügüne kadar sitenizi önemle takip ediyordum milli hava yolarimizi foss class diye elestiri hakini size kim veriyor bir tv yada internet sitesine yakismiyan bir söz bu. oyektiv olmanizi rica ediyorum elestiriyi siz deyil halk yapmasi lazim ayrica tHy bir sorununuz var sizin galiba ikide bir süclayan yazilar yazip duruyorsunuz bunun nedeni ney?ve thy first class ucak alimi gayet normal dolar dolmaz onun okadar önemi yok cünki thy bir dünya markasidir her türlü klasi olmasi lazim bunu bu sekilde haber yapmak almanyada yasayan bir gurbeci olarak beni cok üzdü siygilara arzzzzzz ederim
  • 3,5 saatlik istanbul-londra arasina First Class servis olurmu? Oluyormus demek , bir tane bile satis olmayacak goreceksiniz( bedavaci upgradeler haric), hayir koltular tozlanacak zavalli THY !

Türk Hava Yolları, Hintli Jet Airways’ten kiraladığı Boeing 777-300ER tipi uçaklarla ilk uçuşunu yaptı. İlk uçuşta, hiç first class yolcu yoktu.

Türk Hava Yolları, Boeing 777-300ER tipi uçaklarıyla ilk uçuşunu yaptı. Günlerdir merakla beklenen THY’nin B777-300ER tipi 'Akdeniz' isimli TK 66 sefer sayılı uçağı, dün gece 23:40’ta İstanbul’dan Singapur’a uçtu.

Uçakta 12 business class, 210 ise ekonomi class yolcu vardı. Uçağın 8 kişilik first class koltuğu ise ilk seferinde hiç yolcu bulamadı.

Uçaktaki yolcuların çoğunluğunu yılbaşı tatilini Uzakdğu’da geçirmek isteyen Avrupalı turistler oluşturdu. Uçakta çok az sayıda Türk yolcu vardı.
 
Yolcular ‘gate’ olarak bilinen bekleme salonunda THY görevlileri tarafından çiçeklerle karşılandı. Yolcular için ayaküstü kokteyl de düzenlendi.

THY’nin ilk uçuşundan görüntüler ve röportajlar bugün saat 20:00’de Airport TV Ana Haber’de...

THY

THY

THY

THY

THY

FOSS CLASS!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (19)

GEZGIN01 ~ 9 yıl önce
Bu siteye yorum yazma ihtiyaci hissedenler, lütfen CHAT dili ile degil, düzgün Türkce ile yazsinlar. Cünkü baskalari tarafindan okundugunu düsünsünler.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
YORUM ~ 9 yıl önce
BU SİTEDE YER ALAN HABERLER DAHA COK HAVACILIK SEKTORUNUN GELISMESINE YONELIK OLMASI GEREKTIGI DUSUNCESINDEYIM.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
fatih ~ 9 yıl önce
Bügüne kadar sitenizi önemle takip ediyordum milli hava yolarimizi foss class diye elestiri hakini size kim veriyor bir tv yada internet sitesine yakismiyan bir söz bu. oyektiv olmanizi rica ediyorum elestiriyi siz deyil halk yapmasi lazim ayrica tHy bir sorununuz var sizin galiba ikide bir süclayan yazilar yazip duruyorsunuz bunun nedeni ney?ve thy first class ucak alimi gayet normal dolar dolmaz onun okadar önemi yok cünki thy bir dünya markasidir her türlü klasi olmasi lazim bunu bu sekilde haber yapmak almanyada yasayan bir gurbeci olarak beni cok üzdü siygilara arzzzzzz ederim

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Emirates ~ 9 yıl önce
3,5 saatlik istanbul-londra arasina First Class servis olurmu? Oluyormus demek , bir tane bile satis olmayacak goreceksiniz( bedavaci upgradeler haric), hayir koltular tozlanacak zavalli THY !

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000