12 Temmuz 2013, Cuma 15:50:17

FLAŞ... ÖZELLEŞTİRME İDARESİ'NDEN THY AÇIKLAMASI

Özelleştirme İdaresi Başkanlığı (ÖİB), Türk Hava Yolları'yla ilgili bugün bazı basın organlarında "THY Satılıyor" şeklinde çıkan haberler hakkında flaş bir açıklama yayınladı.
  • Bunlar iyi günler herkesi çıkaracaklar özelleştirirlerse thy yi greve gitmeyin hak aramazsanız hak alamazsınız
  • Maaslar yukselekce satilsin
  • . Bunların aklından geçeni anlamak çok zor akıllarından 40 tan fazla tilki geçiyor! Varsayımlarımız paylaşmak isterim. Bu mckinsey midir nedir bu denilen danışmanlık şirketi vasıtasıyla şirket hissesi satmak efendim gerekirse THY yi satmak vesair kılıf üzerinden iş götürmek oluyor yani şöyleki bu danışmanlık şirketi global işini bi Len bir şirket olabilir çok karlı hedefler ve icraatlar da koyabilir sat der mckinsey thy yönetimi satar sonra biz karar vermiyoruz onlar bu işlere bakıyor deyip sıyırma manevrası ama yemezler fakat burası Türkiye (ayaklar altına alınamayacak bir çanakkalemiz var milliyetçiliği ayaklar altına alanlara kötü selam olsun)var daha neler nelerimiz var bu danışmanlık şirketinin vesaire soyunda görülmemiş destan sahibi bir Müslüman devletiz onurlu devletiz. Arabamızı evimizi satmak bizim zorumuza gider.kaldı ki milli değerlerden biri olarak görülen bir şirketi parçalayacak satmak. Bunları yapın yaparsınız da bu gözü dönmüşlükle..
  • 780 bin km2 torpağı ile satılıktır.Borcuna sadık 80 millon marabası yanına eşantiyondur. Heç bir malı yoktur marabaların, %50 'si her türlü yola gelir, kalanı zorluk çıkarabilir ( çapulcu ve ayyaş takımı) biraz gazlar,döversin, istediğini yaptırırsan bu köy senin... çok sıkışırsan tüm uçaklar senin bir tur atıp gelirsin.

ÖİB'in Borsa İstanbul'a gönderdiği yazı Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda (KAP) yayınlandı.

KAP'ta yer alan açıklamaya göre, bazı basın yayın organlarında THY hisselerinin özelleştirilmesine yönelik (THY satılıyor şeklinde) haberler yer aldığı belirtilerek, THY hisselerinin özelleştirilmesine yönelik haberlerin gerçeği yansıtmadığı bildirildi.

Açıklamada halihazırda THY'deki kamu payının özelleştirilmesi ile ilgili bir çalışmanın olmadığı kaydedildi.

FLAŞ... ÖZELLEŞTİRME İDARESİ'NDEN THY AÇIKLAMASI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (13)

daha dur ~ 5 yıl önce
Bunlar iyi günler herkesi çıkaracaklar özelleştirirlerse thy yi greve gitmeyin hak aramazsanız hak alamazsınız

Yanıtla

Kalan karakter 1000
reverter ~ 5 yıl önce
Maaslar yukselekce satilsin

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Başkan ~ 5 yıl önce
. Bunların aklından geçeni anlamak çok zor akıllarından 40 tan fazla tilki geçiyor! Varsayımlarımız paylaşmak isterim. Bu mckinsey midir nedir bu denilen danışmanlık şirketi vasıtasıyla şirket hissesi satmak efendim gerekirse THY yi satmak vesair kılıf üzerinden iş götürmek oluyor yani şöyleki bu danışmanlık şirketi global işini bi Len bir şirket olabilir çok karlı hedefler ve icraatlar da koyabilir sat der mckinsey thy yönetimi satar sonra biz karar vermiyoruz onlar bu işlere bakıyor deyip sıyırma manevrası ama yemezler fakat burası Türkiye (ayaklar altına alınamayacak bir çanakkalemiz var milliyetçiliği ayaklar altına alanlara kötü selam olsun)var daha neler nelerimiz var bu danışmanlık şirketinin vesaire soyunda görülmemiş destan sahibi bir Müslüman devletiz onurlu devletiz. Arabamızı evimizi satmak bizim zorumuza gider.kaldı ki milli değerlerden biri olarak görülen bir şirketi parçalayacak satmak. Bunları yapın yaparsınız da bu gözü dönmüşlükle..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
satılık TC ~ 5 yıl önce
780 bin km2 torpağı ile satılıktır.Borcuna sadık 80 millon marabası yanına eşantiyondur. Heç bir malı yoktur marabaların, %50 'si her türlü yola gelir, kalanı zorluk çıkarabilir ( çapulcu ve ayyaş takımı) biraz gazlar,döversin, istediğini yaptırırsan bu köy senin... çok sıkışırsan tüm uçaklar senin bir tur atıp gelirsin.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000