18 Kasım 2008, Salı 18:13:25

FLAŞ FLAŞ FLAŞ... THY'DE OLAĞANÜSTÜ TOPLANTI

Türk Hava Yolları gözlerden uzak olağanüstü bir toplantı düzenliyor. Toplantıda ne görüşülüyor? AirportHaber şu anda çok gizli bir şekilde yapılan toplantıyı açıklıyor.
  • adamlar tatil ve ibadeti ayni yerde yapmak istiyorlar arkadaslar. biraz da dedikodu. kimi nereye getirelim. hangi isi bileni isten atalim. bizim adamimizi oraya getirelim di mi. her yerde konusulmazki. camide bile olmaz yani. hemde beles. kim ne karisir dimi.
  • TÜRK HAVA YOLLARINDA ÇALIŞIRKEN BİZ ÇOK KRİZLER ATLATTIK AMA O DÖNEM YÖNETİCİLER "KARTEPEYE" GİTMEDİ. KARTEPE YANİ ESKİ ADI "KELTEPE" O ZAMANDA VARDI. GÜZEL BİRYER ORADAKİ OTELDE HARİKA GÖZDEN UZAK HER TÜRLÜ ETKİNLİĞE AÇIK''' (ANLAYANA). KRİZDEN CIKMA YÖNTEMİNİ BİZLER BİLİRİZ YÖNETİME TAVSİYEM EMEKLİYE SEVK ETTİKLERİ PERSONELDEN YARDIM ALSINLAR BUNLAR İÇİNDE BENDE VARIM. NASRETTİN HOCA "DAMDAN DÜŞMÜŞ HEKİM BAŞINI ÇAĞIRMAK İÇİN KOMŞULARI ACELE EDERKEN HOCA BAŞINI KALDIRIP ""BANA DOKTOR GETİRMEYİN. DAHA ÖNCE DAMDAN DÜŞEN BİRİNİ BULUN"" DEMİŞ SAYGILRIMLA SARHOŞATAPOT
  • anlam veremiyoruz deseniz daha iyi, üst düzey bir şirketin farklı bir yerde toplantı yapması nerede yaşanmış daha önce !!
  • anlam veremeyen kim??

Türk Hava Yolları Genel Müdür Ticari Yardımcılığı dünyayı saran ekonomik krizden en çok etkilenen sektörlerden biri olan havacılık sektöründe kendilerinin en az nasıl etkileneceklerine dair toplantı gerçekleştiriyor.

Toplantının yeri hayli ilginç. Sapanca'da bulunan Kartepe Otel'de gerçekleştirilen toplantıya Pazarlama, Satış ve Tarife Başkanları ve bu başkanlıklara bağlı tüm müdürler katılıyor. Ancak krize çözüm bulmak için yapılan toplantının lüks bir otelde yapılmasına anlam verilemiyor.

©AirportHaber Özel

FLAŞ FLAŞ FLAŞ... THY'DE OLAĞANÜSTÜ TOPLANTI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (14)

wolf ~ 10 yıl önce
adamlar tatil ve ibadeti ayni yerde yapmak istiyorlar arkadaslar. biraz da dedikodu. kimi nereye getirelim. hangi isi bileni isten atalim. bizim adamimizi oraya getirelim di mi. her yerde konusulmazki. camide bile olmaz yani. hemde beles. kim ne karisir dimi.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
sarhoşahtapot ~ 10 yıl önce
TÜRK HAVA YOLLARINDA ÇALIŞIRKEN BİZ ÇOK KRİZLER ATLATTIK AMA O DÖNEM YÖNETİCİLER "KARTEPEYE" GİTMEDİ. KARTEPE YANİ ESKİ ADI "KELTEPE" O ZAMANDA VARDI. GÜZEL BİRYER ORADAKİ OTELDE HARİKA GÖZDEN UZAK HER TÜRLÜ ETKİNLİĞE AÇIK''' (ANLAYANA). KRİZDEN CIKMA YÖNTEMİNİ BİZLER BİLİRİZ YÖNETİME TAVSİYEM EMEKLİYE SEVK ETTİKLERİ PERSONELDEN YARDIM ALSINLAR BUNLAR İÇİNDE BENDE VARIM. NASRETTİN HOCA "DAMDAN DÜŞMÜŞ HEKİM BAŞINI ÇAĞIRMAK İÇİN KOMŞULARI ACELE EDERKEN HOCA BAŞINI KALDIRIP ""BANA DOKTOR GETİRMEYİN. DAHA ÖNCE DAMDAN DÜŞEN BİRİNİ BULUN"" DEMİŞ SAYGILRIMLA SARHOŞATAPOT

Yanıtla

Kalan karakter 1000
atpl ~ 10 yıl önce
anlam veremiyoruz deseniz daha iyi, üst düzey bir şirketin farklı bir yerde toplantı yapması nerede yaşanmış daha önce !!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
emr ~ 10 yıl önce
anlam veremeyen kim??

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000