09 Eylül 2011, Cuma 17:30:28

FERHAT GÖÇER: 'ADNAN ŞENSES PİLOTLARI KOVDU'

Ünlü şakıcı Ferhat Göçer, THY'nin yaptığı rötarı twitter'dan duyurdu...
  • Ucak kalmiyorsa bunda pilotun sucu ne diye düsünüyorum. Pilota ucus izni verilecek ki ucsun. Nedense asil sucluyu degilde önümüze ilk cikana satasiyoruz bu da haksizlik. Ucakta ucan herkes siradan bir yolcudur burada ve her yerde olacagi gibi etiket önemli degildir. Kimsenin kimseye bagirmaya da hakki yoktur ilgili makamlara basvurulmalidir...
  • Adnan Şenses kim ya ? Bir zamanlar basmanede taksi şoförlüğü yaparken pavyon sahiplerine bana bir şarkı söyletin diye yalvaran kişi, adam olmuş pilot fırçalıyormuş. Hadi beee
  • Göçer rötarla yaşanan skandalı twitter sayfasından duyurdu. Göçer yanında yolculuk eden Şenses’in de rötar süresi artıkça dayanamayıp soluğu pilot kabininde aldığını belirtti. Kültür ve Turizm Bakanlığı’ndaki görüşmesine geç kaldığını söyleyen Şenses de “Dayanılır gibi değildi. Pilotlara gidip ‘Kalkın uçağı ben kullanacağım’ dedim artık... Pilotlar da ‘Doktor çağıralım, sizi tedavi ettirelim’ dedi. Tabii şaka yaptım” diye konuştu.(Medyadan)
  • Haberde bir sürü saçmalık var ama diyelim ki Adnan Şenses kızdı ve sağa-sola (ve ya pilotlara bağırdı). Pilotlara bağırma şansı pek yok ama diyelim ki oldu. Adnan Şenses ve Ferhat Göçer gecikmelerin neden kaynaklandığını sorup öğrendi mi? Hiçbir pilot 'herşey hazır, ama biz burada yolcu ile 4 saat bekliyelim, öyle gidelim' demez. Onlarda kokpitte oturup beklemekten sıkılıyorlardır, ama demek ki sorun başka yerden kaynaklanıyor. Sorunların en başında da AHL'nin mevcut trafiğe yetersiz kalması geliyor. Havaalanı kapasitesi ile ilgili sorunları çözmeden gecikme problemi çözülemez. Adnan Şenses sorun yaşıyorsa bu sorun ile ilgili kişilere gidip sorununu iletsin (fırça atmaya kalkmasın ama).
Son yıllarda şarkılara kattığı sıradışı yorum ve aynı zamanda asıl mesleği olan cerrahlıkla da adını sıkça duyuran ünlü şarkıcı Ferhat Göçer, Atatürk Havalimanı'ndan bindiği THY uçağının yolcular uçağa alınmasına rağmen, 4 saat boyunca kalkmadığını ve aynı uçakta bulunan Adnan Şenses'in pilotları fırçaladığını twitter'dan yazdı.

'Rezalet' olarak tanımladığı olayın ne denli doğru olup olmadığı tartışılabilir ancak, twitter'da yazdığı tweetler oldukça konuşulacağa benziyor.

Tweetleri uçaktan attığı anlaşılan Göçer, THY görevlilerini de pişkinlikle suçladı.

İşte o tweet'ler:


FERHAT GÖÇER: 'ADNAN ŞENSES PİLOTLARI KOVDU'

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (43)

Misafir ~ 7 yıl önce
Ucak kalmiyorsa bunda pilotun sucu ne diye düsünüyorum. Pilota ucus izni verilecek ki ucsun. Nedense asil sucluyu degilde önümüze ilk cikana satasiyoruz bu da haksizlik. Ucakta ucan herkes siradan bir yolcudur burada ve her yerde olacagi gibi etiket önemli degildir. Kimsenin kimseye bagirmaya da hakki yoktur ilgili makamlara basvurulmalidir...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Adnan Şenses kim ya ? Bir zamanlar basmanede taksi şoförlüğü yaparken pavyon sahiplerine bana bir şarkı söyletin diye yalvaran kişi, adam olmuş pilot fırçalıyormuş. Hadi beee

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Göçer rötarla yaşanan skandalı twitter sayfasından duyurdu. Göçer yanında yolculuk eden Şenses’in de rötar süresi artıkça dayanamayıp soluğu pilot kabininde aldığını belirtti. Kültür ve Turizm Bakanlığı’ndaki görüşmesine geç kaldığını söyleyen Şenses de “Dayanılır gibi değildi. Pilotlara gidip ‘Kalkın uçağı ben kullanacağım’ dedim artık... Pilotlar da ‘Doktor çağıralım, sizi tedavi ettirelim’ dedi. Tabii şaka yaptım” diye konuştu.(Medyadan)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Haberde bir sürü saçmalık var ama diyelim ki Adnan Şenses kızdı ve sağa-sola (ve ya pilotlara bağırdı). Pilotlara bağırma şansı pek yok ama diyelim ki oldu. Adnan Şenses ve Ferhat Göçer gecikmelerin neden kaynaklandığını sorup öğrendi mi? Hiçbir pilot 'herşey hazır, ama biz burada yolcu ile 4 saat bekliyelim, öyle gidelim' demez. Onlarda kokpitte oturup beklemekten sıkılıyorlardır, ama demek ki sorun başka yerden kaynaklanıyor. Sorunların en başında da AHL'nin mevcut trafiğe yetersiz kalması geliyor. Havaalanı kapasitesi ile ilgili sorunları çözmeden gecikme problemi çözülemez. Adnan Şenses sorun yaşıyorsa bu sorun ile ilgili kişilere gidip sorununu iletsin (fırça atmaya kalkmasın ama).

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000