06 Ağustos 2009, Perşembe 11:38:20

FERDA İLERİ İSYAN ETTİ!

THY Kabin Amiri Ferda İleri’ye ‘Domuz gribi yok’ teşhisi koyan Haseki Hastanesi inanılmaz bir skandala imza attı. İleri’nin iki kişiye domuz gribi bulaştırmasından sonra Haseki Hastanesi’nin daveti kabin amirini isyan ettirdi.
  • Kusura bakma misafir arkadaş sen neden kınama aldığını biliyormusun peki? Bilmeden uydurma
  • Tüm bu kargaşanın arasında FERDA İLERİye kınama cezası veren Kabin Hizmetleri Başkanlığına sormak lazım,hamilelere uygun gördüğünüz insanlıkdışı davranış modellerini genele yaymaya karar verdiler gözleri hiçbirşeyi görmüyor. Biz insaniyetini hala koruyabilmiş uçucular da hasta arkadaşımıza kınama cezası veren duyarsızve yüzsüzleri kınıyoruz.
  • tassa talpa atıl komınıst sakıncalı thy butunlugune zara verıyor kapatalım ya çalış ya terket ummetımızı koru yarabbı çoruma sultan suleyman camii yaptırt amın
  • Geçen haftalarda bir özel şirketimizde de personel hastahaneden arandı. Telefondaki "dost" aslında uçuşun 9 gün önce olduğunu, kuluçka süresinin 7 gün olduğunu ve dolayısı ile geç kaldıklarını gayet sakin şekilde ifade etti. Sonuç olarak tahliller temiz çıktı ama ya hakikaten geç kalınmış olsaydı? TALPA, TASSA , diğer A'lar birer çelenk ve üyelere birer SMS gönderirler, iş biterdi. Kendimize saygı göstermiyoruz ki başkalarından saygı ve ilgi bekleyelim.

Haseki Hastanesi “Domuz gribi değilsin” diyerek evine gönderdiği Mustafa Sandal’ın teyzesini 4 gün sonra geri çağırdı. Bu arada domuz gribini bir arkadaşına ve onun oyuncu kızına bulaştıran teyze çok öfkeli İki kişiye daha domuz gribi bulaştırdı 
 
Mustafa Sandal’ın öz teyzesi Ferda İleri, geçen cumartesi Hong Kong dönüşü domuz gribi şüphesiyle İstanbul Haseki Hastenesi’ne kaldırılmıştı. Tahliller sonucu İleri “Domuz gribi değilsin, bağırsak enfeksiyonu geçiriyorsun” denilerek evine gönderildi.

Aldığı ilaçlara rağmen iyileşemeyen İleri salı akşamı Haseki Hastanesi’nden gelen telefonla şok geçirdi. Domuz gribi virüsü taşıdığını öğrenen İleri, “Hastane cumartesi günü beni orada tutsaydı en azından Pazar akşamına kadar tutulsaydım kimseyle temasta olmazdım. Çocuklarım Allah’tan İstanbul dışında. Ama yanıma gelip gidenler oldu. Bir arkadaşıma ve onun kızına bu virüsü maalesef bulaştırdım. Arkadaşımın kızı Seçil Sabuncuoğlu şimdi hastanede tedavi görüyor” dedi. Türk Hava Yolları’nda kabin amirliği yapan Ferda İleri’nin ekibindeki iki hostesin de domuz gribi teşhisiyle hastanede tedavi altında olduğu öğrenildi.

FERDA İLERİ İSYAN ETTİ!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (12)

Emre Özler ~ 3 yıl önce
Kusura bakma misafir arkadaş sen neden kınama aldığını biliyormusun peki? Bilmeden uydurma

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Tüm bu kargaşanın arasında FERDA İLERİye kınama cezası veren Kabin Hizmetleri Başkanlığına sormak lazım,hamilelere uygun gördüğünüz insanlıkdışı davranış modellerini genele yaymaya karar verdiler gözleri hiçbirşeyi görmüyor. Biz insaniyetini hala koruyabilmiş uçucular da hasta arkadaşımıza kınama cezası veren duyarsızve yüzsüzleri kınıyoruz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
tassa talpa atıl komınıst sakıncalı thy butunlugune zara verıyor kapatalım ya çalış ya terket ummetımızı koru yarabbı çoruma sultan suleyman camii yaptırt amın

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Geçen haftalarda bir özel şirketimizde de personel hastahaneden arandı. Telefondaki "dost" aslında uçuşun 9 gün önce olduğunu, kuluçka süresinin 7 gün olduğunu ve dolayısı ile geç kaldıklarını gayet sakin şekilde ifade etti. Sonuç olarak tahliller temiz çıktı ama ya hakikaten geç kalınmış olsaydı? TALPA, TASSA , diğer A'lar birer çelenk ve üyelere birer SMS gönderirler, iş biterdi. Kendimize saygı göstermiyoruz ki başkalarından saygı ve ilgi bekleyelim.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000