17 Kasım 2010, Çarşamba 07:54:41

FATİH ALTAYLI NİYE ÖZÜR DİLEDİ?

Habertürk Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Fatih Altaylı, Türk Hava Yolları ile yaptığı sefer sonunda bavullarını kaybedince bu haftaki köşe yazısında THY'ye şu ifadelerde bulundu.
  • kaç defa bavulun kayboldu yada hep senin mi bavulların kayboluyor:)) tgs yede bu kadar yüklenmeye gerek yok yeni başladılar onlarda alışacak değilmi biraz sabır kimseye zarar vermez
  • Yassı değil yatsıdır. Önce Türkçe öğrenmek lazım. Bademleri savunacağım derken Türkçemizi unutmayalım. Bu işler deve kesmeye benzemez. Terlikle gezmeye hiç benzemez.
  • odedigi bilet parasi gucune gitmis saldiracak yer ariyor ,once tutarli olda mumun yassiya kadar yanmasin.
  • celebiden alırsak ya üstüne basarlar ya da cok parca seklinde gelir bilmiyoruz sanki ne oldugunu celebinin. altaylı efendi de laptopu ucak altına verdiği valize koyarak kayboldugun da ve kırıldıgında hiç bir hak talep edemeyeceğini bilmeli okuyun su yolcu tasıma kurallarını tknın sitesinde okuyamuyorsan sor yer gorevlisine. bu millet otobus mantıgıyla ucaga biniyor.
Habertürk Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Fatih Altaylı, Türk Hava Yolları ile yaptığı seyahatten sonra bavullarının kaybolduğunu ve bilgisayarının da kaybolan bavulda olduğunu, bu haftaki köşe yazısını özür dileyerek yayınlayamadığını ifade etti.

 "Sevgili okurlar, pazar günü yazılarımı okuyamadınız.

Çünkü Türk Hava Yolları, her seyahatimde olduğu gibi bu seyahatimde de bavullarımı kaybetmeyi başardı.

Bilgisayarım da bavulumda olduğu için yazılarımı sizlere ulaştıramadım. THY benden özür dilemedi ama ben sizden özür dilerim."


FATİH ALTAYLI NİYE ÖZÜR DİLEDİ?

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (27)

Misafir ~ 8 yıl önce
kaç defa bavulun kayboldu yada hep senin mi bavulların kayboluyor:)) tgs yede bu kadar yüklenmeye gerek yok yeni başladılar onlarda alışacak değilmi biraz sabır kimseye zarar vermez

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Yassı değil yatsıdır. Önce Türkçe öğrenmek lazım. Bademleri savunacağım derken Türkçemizi unutmayalım. Bu işler deve kesmeye benzemez. Terlikle gezmeye hiç benzemez.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
odedigi bilet parasi gucune gitmis saldiracak yer ariyor ,once tutarli olda mumun yassiya kadar yanmasin.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
celebiden alırsak ya üstüne basarlar ya da cok parca seklinde gelir bilmiyoruz sanki ne oldugunu celebinin. altaylı efendi de laptopu ucak altına verdiği valize koyarak kayboldugun da ve kırıldıgında hiç bir hak talep edemeyeceğini bilmeli okuyun su yolcu tasıma kurallarını tknın sitesinde okuyamuyorsan sor yer gorevlisine. bu millet otobus mantıgıyla ucaga biniyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000