15 Ağustos 2008, Cuma 08:35:42

Eskişehir seferleri arttırılıyor

Maliye Bakanı Kemal Unakıtan, 1 Eylül'den itibaren İstanbul-Eskişehir arasındaki uçak seferi sayısının haftada toplam 9'a çıkarıldığını bildirdi.
  • Diğer arkadaşların yorumlarına katılıyorum , onun yerine Eskişehir-İzmir seferi olsa daha güzel olur.
  • Eskişehirspor Tribünlerinden yükselen "Kemal Abi" tezahüratlarına bir yanıt gibi duruyor... Eskişehirspor 1. lige çıktığı için mi bu kadar artacak yolcu sayısı anlamadım. Kemal Abi'nin Eskişehir'den seçilme kıyağı... Zaten bunu açıklayanın "Kemal Unakıtan" olması bile bi garip...
  • Artırın da nereye doğru? Kalkışı takiben iniş planlamasına dakikalar içinde girilen bir hattın neresi verimli olabilir. Eskişehir anakentlere yakın. Ama Eskişehir-Adana, Eskişehir-Antalya, Eskişehir-Trabzon, Eskişehir-Malatya, Eskişehir-Erzurum, Eskişehir-Van, Eskişehir-İzmir hatlarına bir araştırma yapılıp; bunların içinde verim alınacak olan hatlara yönelmek iyi olabilir.
  • Arkadaşlar... Eskisehirde maximum yolcu sayisi bu zamana kadar 60 ı gecmemiştir. 319 ları 170 dan min 35 dakika ucuruyoruz.. giden yakıtın edilen zarrın haddi hesabı yok.. bu da yetmezmiş gibi haftada 9 a cıkariliyor.. nerede thy nin yakıt tasarruf politikası... ondan sonra da kaptanlar 200 kilo extra alınca olay oluyor..

Bakan Unakıtan, yazılı açıklamasında, 21 Haziran 2007 tarihinde İstanbul-Eskişehir hattında tarifeli seferlere başlayan Türk Hava Yolları'nın (THY), Eskişehir seferlerine gelen talep üzerine tarife değişikliği yaptığını kaydetti.

''1 Eylülden başlamak üzere İstanbul-Eskişehir arasında uçak sefer sayısının haftada toplam 9'a çıkarıldığını'' ifade eden Unakıtan, şu bilgileri verdi:

''Toplam sefer sayısı azaltılmadan, daha önce olduğu gibi haftada 9 sefer yapılacak. İstanbul-Eskişehir seferleri, pazartesi, salı, çarşamba, perşembe, cuma ve pazar günleri İstanbul'dan Eskişehir'e ve  aynı şekilde Eskişehir'den İstanbul'a seyahat etmeye uygun hale getirildi.''

Bakan Unakıtan, THY'nin Sivil Havacılık Genel Müdürlüğüne gerekli izin başvurusunu yaptığını, izinlerin temininden sonra seferlerin satışa açılacağını bildirdi.

Eskişehir seferleri arttırılıyor

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (12)

siberxl ~ 10 yıl önce
Diğer arkadaşların yorumlarına katılıyorum , onun yerine Eskişehir-İzmir seferi olsa daha güzel olur.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ataman ~ 10 yıl önce
Eskişehirspor Tribünlerinden yükselen "Kemal Abi" tezahüratlarına bir yanıt gibi duruyor... Eskişehirspor 1. lige çıktığı için mi bu kadar artacak yolcu sayısı anlamadım. Kemal Abi'nin Eskişehir'den seçilme kıyağı... Zaten bunu açıklayanın "Kemal Unakıtan" olması bile bi garip...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Es-Es Ever ~ 10 yıl önce
Artırın da nereye doğru? Kalkışı takiben iniş planlamasına dakikalar içinde girilen bir hattın neresi verimli olabilir. Eskişehir anakentlere yakın. Ama Eskişehir-Adana, Eskişehir-Antalya, Eskişehir-Trabzon, Eskişehir-Malatya, Eskişehir-Erzurum, Eskişehir-Van, Eskişehir-İzmir hatlarına bir araştırma yapılıp; bunların içinde verim alınacak olan hatlara yönelmek iyi olabilir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Yazıklar olsun. ~ 10 yıl önce
Arkadaşlar... Eskisehirde maximum yolcu sayisi bu zamana kadar 60 ı gecmemiştir. 319 ları 170 dan min 35 dakika ucuruyoruz.. giden yakıtın edilen zarrın haddi hesabı yok.. bu da yetmezmiş gibi haftada 9 a cıkariliyor.. nerede thy nin yakıt tasarruf politikası... ondan sonra da kaptanlar 200 kilo extra alınca olay oluyor..

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000