25 Mayıs 2009, Pazartesi 08:35:20

Erzurum Havalimanı'nda sağlık skandalı yaşandı

Erzurum havalimanında Cuma günü akşam ambulans ve doktor skandalı yaşandı...
  • iyide yapılamdığını ne biliyorsun. thy ambülans istemiş ve 112 ambülans gondermiş dr yok. bilmeden konusuyorsunuz. camur atmak kolay degilmi kolayına kaçmak işinize geliyor sanırım
  • Nöbetci savunma avukatları o zaman suçluyu siz bulun...Adı geçen havaalanında Türk Hava Yolları Ekibi Uçakda hasta var.Yolcumuz ölüyor. Ambulans isteriz. Doktor isteriz diye feryat ediyor. Ambulans dışarıdan geliyor içinde doktor yok.
  • erzurum havalimanı eleştiren eleştirene. ambülans gelmiş doktor yokmuş iyide be kardeşim bu erzurum havalimanı yöneticilerinin sorunumu. yorum yapanlar genelde dhmi personeli veya yer hizmeti personeli. daha düne kadar meydanda nelerin yaşandığı biliniyor. Şu an ki yönetim gerek başmüdürlük gerekse şübe müdürleri (istisnalar olabilir) havalimanı için ellerinden gelen her türlü gayreti sarfediyorlar. yorumu yapanlarda bunları biliyor. erzurum için bu liman için çok sey yapılıyor şu an birliktelik arkadaşlık hiç olmadığı kadar iyi durumda. bu çalışma azmini kıskananlar var aslında kıskanma demeyelimde kendi menfaatları olmayınca camur atmak onlar icin daha kolay geliyor sanırım.
  • sevgili site yöneticileri lütfen haddi aşan yazı yazanların yazılarını yayınlamayın (yalaka,eşek,haybeye sallamak,vs.,vs) argo,hakaret,aşağılama bu saydığım sözlerin yerine kullanılabilecek çok daha güzel sözler varken neden bunlara izin veriliyor,havacılık nezaket,güzellik,zerafettir ,seviye gittikçe düşmekte ,eleştiri yaparken birbirimize kötü sözler söylemek şartmı ? rekabet etmek güzel ama bunu mutlaka siyaset üzerinden yapmak şartmı ? tüm arkadaşlarıma selamlar,saygılar

Erzurum Havalimanı'nda geçtğimiz Cuma günü akşam ambulans ve doktor skandalı yaşandı.

İstanbul-Erzurum seferini gerçekleştiren Türk Hava Yolları'na ait yolcu uçağında bir yolcu aniden fenalaştı. Erzurum Havalimanı'na Cuma akşamı 21.45 rötarlı iniş yapan yolcu uçağına ambulans istendi. 112’den gönderilen ambulansta doktor olmaması uçuş ekibini çileden çıkardı.

Edinilen bilgilere göre, Gülsüm K. isimli yolcu İstanbul Uçağıyla Erzurum’a gelirken, havada aniden rahatsızlandı. Bunun üzerine 112’den acil ambulans istendi. Saat 21.45’de havalimanına inen uçağın yanına gelen ambulansta doktor olmaması uçuş ekibini çileden çıkardı. Havalimanında uzun süre doktor tartışması yaşanırken, hasta, ambulansla hastaneye kaldırıldı.

Öte yandan, Erzurum Havalimanı'nda doktor bulunmadığı öğrenildi. 2 Ambulans ve 3 hemşirenin görev yaptığı Erzurum Havalimanı'nda, hemşirelerin de akşamları bulunmadığı bildirildi. Havalimanının Sağlık Müdürlüğü'nden, doktor istemelerine ise olumsuz cevap verildiği ileri sürüldü.

Erzurum Havalimanı'nda sağlık skandalı yaşandı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (20)

Misafir ~ 9 yıl önce
iyide yapılamdığını ne biliyorsun. thy ambülans istemiş ve 112 ambülans gondermiş dr yok. bilmeden konusuyorsunuz. camur atmak kolay degilmi kolayına kaçmak işinize geliyor sanırım

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Nöbetci savunma avukatları o zaman suçluyu siz bulun...Adı geçen havaalanında Türk Hava Yolları Ekibi Uçakda hasta var.Yolcumuz ölüyor. Ambulans isteriz. Doktor isteriz diye feryat ediyor. Ambulans dışarıdan geliyor içinde doktor yok.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
erzurum havalimanı eleştiren eleştirene. ambülans gelmiş doktor yokmuş iyide be kardeşim bu erzurum havalimanı yöneticilerinin sorunumu. yorum yapanlar genelde dhmi personeli veya yer hizmeti personeli. daha düne kadar meydanda nelerin yaşandığı biliniyor. Şu an ki yönetim gerek başmüdürlük gerekse şübe müdürleri (istisnalar olabilir) havalimanı için ellerinden gelen her türlü gayreti sarfediyorlar. yorumu yapanlarda bunları biliyor. erzurum için bu liman için çok sey yapılıyor şu an birliktelik arkadaşlık hiç olmadığı kadar iyi durumda. bu çalışma azmini kıskananlar var aslında kıskanma demeyelimde kendi menfaatları olmayınca camur atmak onlar icin daha kolay geliyor sanırım.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
sevgili site yöneticileri lütfen haddi aşan yazı yazanların yazılarını yayınlamayın (yalaka,eşek,haybeye sallamak,vs.,vs) argo,hakaret,aşağılama bu saydığım sözlerin yerine kullanılabilecek çok daha güzel sözler varken neden bunlara izin veriliyor,havacılık nezaket,güzellik,zerafettir ,seviye gittikçe düşmekte ,eleştiri yaparken birbirimize kötü sözler söylemek şartmı ? rekabet etmek güzel ama bunu mutlaka siyaset üzerinden yapmak şartmı ? tüm arkadaşlarıma selamlar,saygılar

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000