25 Ekim 2012, Perşembe 13:19:26

ERCAN HAVALİMANI'NDA BAYRAM YOĞUNLUĞU

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nin dünyaya açılan kapısı Ercan Havalimanı'nda bayram yoğunluğu yaşanıyor...
  • DAHA KAÇ KEZ YORUM YAPIP KAÇ KEZ ŞİKAYET MEKTUBU YAZACAĞIM ACABA ,BENİ Mİ SINIYORSUNUZ BİLMİYORUM AMA BU İŞE BİR ÇÖZÜM BULUN HER ZAMAN PEGASUS'LA UÇUYORUM VE HER BAYRAM RESMİ TATİL'LERDE TÜRKİYE'YE GİDİYORUM HER GİDİŞİMDE SORUN VAR GECİKEN UÇAKLAR ,TEKNİK ARIZALAR,YETERSİZ YER HİZMETLERİ ,İLGİSİZ PERSONEL BU İŞE BİR ÇÖZÜM BULUN İKİ BAYRAM'DIR TEKNİK ARIZA YÜZÜNDEN BEKLETİLİYORUZ GERÇEK BU MU YOKSA BAHANENİZ Mİ BU, UÇAKTA SAATLERCE BEKLİYORUZ TAM UÇAĞA BİNDİK DİYE SEVİNMİŞKEN 15 DAKİKA DAHA BEKLETİLİYORUZ HİÇBİR AÇIKLAMA YAPILMIYOR SAĞDAN -SOLDAN TEKNİK ARIZA VAR DİYE SÖYLENİYOR BİR PERSONEL SÜREKLİ MOTORLARI KONTROL EDİYOR KOŞUYOR TEK BAŞINA UÇAĞIN ALTINA GİRİP ÇIKIYOR ÇOK ÇİRKİN VE AMATÖRCE BİR GÖRÜNTÜ YA BU İŞE ÇÖZÜM BULUN YA BU İŞİ YAPMAYIN ! ! !
  • ''Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nin dünyaya açılan kapısı...'' yazmışınız başlıkta. Türkiye'den başka dünyanın neresine veya neresinden uçuş var ECN'a? Hangi kapıdan ve hangi dünyadan bahsediyorsunuz? Biraz gerçekçi olalım bence.

Uzun bayram tatilini değerlendirmek isteyen çok sayıda kişi önceki günden itibaren yolculuklarına başladı, Ercan Havaalanı yoğunlaştı. Bu nedenle Ercan Havalimanı'nda uzun süredir görülmemiş bir yoğunluk yaşanıyor. KKTC’ye charter seferler yapan şirketler de dahil olmak üzere toplam 6 havayolu şirketi 6 günlük bayram periyodunda toplam 385 uçuş gerçekleştirecek. En fazla sefer ise İstanbul’a olacak.

PAZARTESİ GÜNÜ REKOR…

Ortalamayı yükselten günlerin başında bayramın birinci günü olan bugün geldi. Bugün KKTC'de 68 uçuş yapılacak. Ancak en yüksek uçuş sayısına bayram tatiliyle birleşen 29 Ekim Pazartesi günü ulaşılacak. Pazartesi günü Ercan Devlet Havaalanı’nda 79 uçuş gerçekleştirilecek.

Uçuş listesi incelendiğinde Türkiye’nin birçok noktasına uçulduğu gözlemleniyor. Birçok bölgeden de yurt dışı uçuş bağlantıları yapılıyor. KKTC’den 6 günlük bayram periyodu süresince en fazla uçuş yapılan şehir İstanbul olacak. Uçuş listelerine göre Ercan ile İstanbul arasında karşılıklı 101 sefer gerçekleştirilecek.

EN FAZLA PEGASUS SEFER DÜZENLİYOR

Şirketler arası rekabete bakıldığında Pegasus Hava Yolları’nın açık ara liderliği var. Pegasus 6 günlük Ramazan Bayramı periyodunda 187 sefer gerçekleştirecek. Pegasus’u 95 sefer ile Türk Hava Yolları izliyor. Atlas Hava Yolları 74, Onur Hava Yolları da 26 sefer gerçekleştirecek.

 

ERCAN HAVALİMANI'NDA BAYRAM YOĞUNLUĞU

Facebook Yorum

Yorumlar

Vatandaş ~ 6 yıl önce
DAHA KAÇ KEZ YORUM YAPIP KAÇ KEZ ŞİKAYET MEKTUBU YAZACAĞIM ACABA ,BENİ Mİ SINIYORSUNUZ BİLMİYORUM AMA BU İŞE BİR ÇÖZÜM BULUN HER ZAMAN PEGASUS'LA UÇUYORUM VE HER BAYRAM RESMİ TATİL'LERDE TÜRKİYE'YE GİDİYORUM HER GİDİŞİMDE SORUN VAR GECİKEN UÇAKLAR ,TEKNİK ARIZALAR,YETERSİZ YER HİZMETLERİ ,İLGİSİZ PERSONEL BU İŞE BİR ÇÖZÜM BULUN İKİ BAYRAM'DIR TEKNİK ARIZA YÜZÜNDEN BEKLETİLİYORUZ GERÇEK BU MU YOKSA BAHANENİZ Mİ BU, UÇAKTA SAATLERCE BEKLİYORUZ TAM UÇAĞA BİNDİK DİYE SEVİNMİŞKEN 15 DAKİKA DAHA BEKLETİLİYORUZ HİÇBİR AÇIKLAMA YAPILMIYOR SAĞDAN -SOLDAN TEKNİK ARIZA VAR DİYE SÖYLENİYOR BİR PERSONEL SÜREKLİ MOTORLARI KONTROL EDİYOR KOŞUYOR TEK BAŞINA UÇAĞIN ALTINA GİRİP ÇIKIYOR ÇOK ÇİRKİN VE AMATÖRCE BİR GÖRÜNTÜ YA BU İŞE ÇÖZÜM BULUN YA BU İŞİ YAPMAYIN ! ! !

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İsim / Rumuz ~ 6 yıl önce
''Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nin dünyaya açılan kapısı...'' yazmışınız başlıkta. Türkiye'den başka dünyanın neresine veya neresinden uçuş var ECN'a? Hangi kapıdan ve hangi dünyadan bahsediyorsunuz? Biraz gerçekçi olalım bence.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000