01 Temmuz 2010, Perşembe 08:35:35

Erbil uçuşları için çalışılıyor

Türk Hava Yolları’nın Erbil’e tarifeli sefer düzenlemesi için çalışma başlatıldı.
  • Açılım politikası mı yoksa yeni bond vari ABD büyükelçisine Irak'ın kuzeyine gidişlerine kolaylık olsun , kukla devlet el bebek gül bebek büyütülsün hesabuı mı?
  • THY Erbile cok tecrubeli ve yetenekli bir mudur atamistir. Bu da THY nin bu noktaya vermis oldugu önemi gostermektedir. Umut ederiz en kisa zamanda Erbil ucuslari baslayacaktir. Atina'dan Saygilar
  • özel havayolu diye birşey yok bütün uçaklarımızda türk bayrağı var bizim,hepsinde TC yazar...
  • özel hava yolları uçabilirler ama milli hava yolumuz THY nin Erbil e uçması şu an için ne doğru zaman ne de gerekli bir uçuş noktası ! Milli hava yolu nun anlamı özellerden çok çok farklıdır ,bence UÇULMAMALIDIR !

Bakan Zafer Çağlayan, Türk Hava Yolları’nın (THY) Erbil’e tarifeli sefer yapması konusunda çalışma yaptıklarını hatta bunun gezinin sürprizi olduğunu ancak merkezi hükümetten kaynaklanan sorun nedeniyle gerçekleşemediğini söyledi. 

Bakan Çağlayan, “Berham Salih, Maliki’yi aradı. Erbil'in sivil havacılığa açılacağını söyledi. İki ülke arasında turizmin de geliştirilmesini istiyoruz. Turizm Bakanı Ertuğrul Günay ile birlikte yeniden buraya geleceğiz” dedi.

Erbil uçuşları için çalışılıyor

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (11)

Misafir ~ 8 yıl önce
Açılım politikası mı yoksa yeni bond vari ABD büyükelçisine Irak'ın kuzeyine gidişlerine kolaylık olsun , kukla devlet el bebek gül bebek büyütülsün hesabuı mı?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
THY Erbile cok tecrubeli ve yetenekli bir mudur atamistir. Bu da THY nin bu noktaya vermis oldugu önemi gostermektedir. Umut ederiz en kisa zamanda Erbil ucuslari baslayacaktir. Atina'dan Saygilar

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
özel havayolu diye birşey yok bütün uçaklarımızda türk bayrağı var bizim,hepsinde TC yazar...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
özel hava yolları uçabilirler ama milli hava yolumuz THY nin Erbil e uçması şu an için ne doğru zaman ne de gerekli bir uçuş noktası ! Milli hava yolu nun anlamı özellerden çok çok farklıdır ,bence UÇULMAMALIDIR !

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000