10 Şubat 2010, Çarşamba 07:37:58

Emirates THY'ye özendi!

Emirates, gelecek sezondan itibaren İtalya Serie A takımı AC Milan'ın forma sponsoru olacak.
  • Aynı kişi sürekli Emiratesi korumak için yazı yazıyor nedendir bu arap merakı anlamadım ?
  • THY sadece barcelona ya sponsorluk yapmıyor..Buna ilave yeni bir sponsorluk anlaşması daha var..Oda Mancester United..Emirates tabiki THY özenecek..
  • Forma Sponsorluğu futbolda gelinebilecek en üst ve en pahalı sponsorluktur. Bu durumda Emirates'in THY'ye değil, THY'nin Emirates'e özenmesi gerekir.
  • Tam tersi THY Emirates'e ozenerek bu sponsorluklari ustlendi.Emirates Premier ligde basta Arsenal bir cok kulube sponsor.Hatta stadi bile var Ingiltere'de.Ayrica Emirates'in ust yonetimi de genellikle British kokenli insanlar ve politikalari onlar yonlendiriyorlar.Bilgi

AC Milan'a yakın bir kaynağın açıklamasına göre, Dubai Hükümeti'ne ait Emirates Hava Yolları, gelecek sezondan itibaren takımın forma sponsoru olacak. 4 yıllık sponsorluk sözleşmesinin, 50 milyon avroya mal olduğu belirtildi.

AC Milan'ın, anlaşmayı, ilerleyen günlerde Emirates Genel Müdürü Şeyh Ahmed bin Said El-Mahdum'un da katılacağı bir törenle duyuracağını belirten kaynak, ticari ortaklığın başarısına göre, bu şirketle başka yatırımların da yapılabileceğini ifade etti.

Arap dünyasının en büyük hava yolları şirketi olup, İngiltere Premier Lig kulübü Arsenal'ın stadının da sponsorluğunu yapan Emirates'in logosu, Temmuz 2010 ve Haziran 2014 arasında, AC Milan formalarını süsleyecek. Milano kulübünün formalarında, halen Avusturya bahis şirketi bwin'in logosu bulunuyor.

AC Milan, Serie A'da 3. sırada bulunuyor.

Star

Emirates THY'ye özendi!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (10)

Misafir ~ 8 yıl önce
Aynı kişi sürekli Emiratesi korumak için yazı yazıyor nedendir bu arap merakı anlamadım ?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
THY sadece barcelona ya sponsorluk yapmıyor..Buna ilave yeni bir sponsorluk anlaşması daha var..Oda Mancester United..Emirates tabiki THY özenecek..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Forma Sponsorluğu futbolda gelinebilecek en üst ve en pahalı sponsorluktur. Bu durumda Emirates'in THY'ye değil, THY'nin Emirates'e özenmesi gerekir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Tam tersi THY Emirates'e ozenerek bu sponsorluklari ustlendi.Emirates Premier ligde basta Arsenal bir cok kulube sponsor.Hatta stadi bile var Ingiltere'de.Ayrica Emirates'in ust yonetimi de genellikle British kokenli insanlar ve politikalari onlar yonlendiriyorlar.Bilgi

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000