19 Mayıs 2014, Pazartesi 09:20:59

EMİNE KAHRAMAN BÖYLE VEDA ETTİ

Türk Hava Yolları'nda 7 yıl yürüttüğü Kabin Hizmetleri Başkanlığı görevinden alınan Emine Kahraman (Lim), kabin ekiplerine veda etti.
  • 2500 den 7200 e oylemi, maasini kendi veriyor herhalde kendi aldi ve buyuttu sirketi :) haziden alinan parakar ile buyudu sirket borclanarak, bazilarina da akrabalari icin is olanagi dogdu... Yine de emine baci bunca acigina ragmen iyi kaldi uzun sure o koltukta basarisi budur..
  • Saglik raporundan,aksakliktan cikarilanlara goz yumup imzalayan kukla baskann seruveni bitti.Gider ayak Ataturk aklina geldi,7yildiir korkudan Ataturk u cumle icinde kullanamayn kadin.Zalimin yaninda sessiz kalan da hesap verecek ahirette ve ben rapordan haksiz yere cikarilip davam kazandigim halde donemedigimden iki elim yakanda Emine lim sahte kahraman
  • Kadının ne cekemezi varmış ya okudukca dahada hayran oluyor insan:) sarışınlığına takan da var, çirkinmiş yada petek dinçoze benzeyen diyeni de. 25 yıldır şirkette yazıp tepeden indi diyenide. Kadın bi veda yazdı tassa cıktı.TASSA 305 te nerdeydi? Sendikada nerdeydi? Anadolu unıv unutulduğunda kim davet edıldi? Kim gitti derslere TASSA mı? Oranın oğr uyeleri TASSA ya mı yoksa KHB lığınamı tesekkure geldiler? İşte asıl koltuk düşkünleri çıktı şindi ortaya vıdı vıdı vıdı! Yaa bırakın bu işleri tassacılar sız ayda 20 tl alıp uyelerden sessııızce koltuk ısıtmaya devam edin !
  • ÜNİVERSİTELERDE KABİN HİZMETLERİ BÖLÜMLERİNİN AÇILMASI KONUSUNU KİMSE KENDİNE MAL ETMESİN! BU KONUYU GÜNDEME GETİREN, BUNUN İÇİN ÇALIŞAN, ÜNİVERSİTELERLE GÖRÜŞEN KİŞİ BU HANIM DA DEĞİL BİR KURUMDUR...TASSA... YÖNETİM KURULU 26 KASIM 2007'DE ESKİŞEHİR ANADOLU ÜN.'E ZİYARETTE BULUNARAK ÜNİVERSİTELERDE MESLEK YÜKSEK OKULU AÇILMASI HAKKINDA BİLGİ ALDI, ZİYARET SONRASINDA YÖK MEVZUATINDAKİ TIKANMAYI ÇÖZMEK İÇİN YÖK'E ZİYARETTE BULUNULMASINA KARAR VERDİ. 2009 NİSANIN İLK HAFTASI THY YÖNETİMİYLE (H.T, C.K,T.K) TOPLANTI YAPARAK ÜNİVERSİTELERDE BÖLÜM AÇILMASIYLA İLGİLİ BİLGİ VERDİ,YAPILACAK GİRİŞİMLERE DESTEK İSTEDİ... SONRASINDA SIRASIYLA KAPADOKYA ÜN.OKAN ÜN.İLE GÖRÜŞMELER YAPTI.PROG. AÇILMASI İÇİN HER TÜRLÜ DETAY,MÜFREDAT, ÖĞRETMEN TEMİNİ VS. ÜNİVERSİTELER TASSA İLE PROTOKOL ANLAŞMASI YAPMAK İSTEDİLER. SONRA BU SÜRECE ARFAA DA KATILDI.NİŞANTAŞI ÜN,İ.AYDIN ÜN. DAHİL OLDU.KİMSENİN KİŞİSEL OLARAK BU DURUMDAN NEMALANMAYA, BAŞKALARININ EMEĞİNİ YOK SAYMAYA HAKKI YOK.RESMİ YAZIŞMALAR DERNEKLERDEVAR

Türk Hava Yolları'nda 7 yıl yürüttüğü Kabin Hizmetleri Başkanlığı görevinden alınan Emine Kahraman (Lim), kabin ekiplerine veda etti.

Duygusal bir yazı kaleme alarak kabin ekibinde görev yapan personele veda eden Kahraman, 'kabin memurluğunun herkes tarafından yapılabileceği algısını değiştirmek istedim' ifadelerini kullandı.

Değerli Kabin Ekiplerim;

Ortaklığımızın en önemli birimi olan Kabin Hizmetleri Başkanlığı görevimde 7 yıldır sizlerle beraber başarılarla dolu bir süreç yaşadım.

Geriye dönüp baktığımda 2.500 kabin ekibi ile başladığım görevi bugün 7.200 ile devrediyorum.

Bu 7 yılda acısıyla, sevinciyle bir çok anı paylaştık. En acısı 25 Şubat 2009 tarihinde yaşadığımız Amsterdam kazasıydı. Allah bir daha hiç yaşatmasın.

Göreve geldiğim andan itibaren ayrıca bir amacım daha vardı. Ülkemizde kabin memurluğu mesleğinin herkes tarafından yapılabileceği algısını değiştirmek ve bu mesleği belli yeterliliklere sahip kişilerin yapacağı bir meslek haline getirmek. Çok şükür  bugün gelinen noktada ortak çalışmalarımızla artık üniversitelerde peşpeşe “Kabin Hizmetleri” bölümlerinin kurulduğunu görüyoruz. Bu üniversitelere akademik içeriklerini oluşturmada sektör tecrübelerimi aktararak  ve  mesleğin tanıtım seminerlerine de gönüllü katılım sağlayarak destek verdim.

Sizlerin de  her zaman mesleğinizin değerini bilerek  ve değer vererek görevinize başarıyla devam edeceğinize eminim.
Bu vesileyle, Mustafa Kemal Atatürk'ün Türk gençliğine armağanı 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramınızı da kutlarım.

Sevgiyle kalın.

Emine KAHRAMAN

EMİNE KAHRAMAN BÖYLE VEDA ETTİ

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (74)

hayt.. ~ 4 yıl önce
2500 den 7200 e oylemi, maasini kendi veriyor herhalde kendi aldi ve buyuttu sirketi :) haziden alinan parakar ile buyudu sirket borclanarak, bazilarina da akrabalari icin is olanagi dogdu... Yine de emine baci bunca acigina ragmen iyi kaldi uzun sure o koltukta basarisi budur..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Yuregime su serpildi ~ 4 yıl önce
Saglik raporundan,aksakliktan cikarilanlara goz yumup imzalayan kukla baskann seruveni bitti.Gider ayak Ataturk aklina geldi,7yildiir korkudan Ataturk u cumle icinde kullanamayn kadin.Zalimin yaninda sessiz kalan da hesap verecek ahirette ve ben rapordan haksiz yere cikarilip davam kazandigim halde donemedigimden iki elim yakanda Emine lim sahte kahraman

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Gülünç ~ 4 yıl önce
Kadının ne cekemezi varmış ya okudukca dahada hayran oluyor insan:) sarışınlığına takan da var, çirkinmiş yada petek dinçoze benzeyen diyeni de. 25 yıldır şirkette yazıp tepeden indi diyenide. Kadın bi veda yazdı tassa cıktı.TASSA 305 te nerdeydi? Sendikada nerdeydi? Anadolu unıv unutulduğunda kim davet edıldi? Kim gitti derslere TASSA mı? Oranın oğr uyeleri TASSA ya mı yoksa KHB lığınamı tesekkure geldiler? İşte asıl koltuk düşkünleri çıktı şindi ortaya vıdı vıdı vıdı! Yaa bırakın bu işleri tassacılar sız ayda 20 tl alıp uyelerden sessııızce koltuk ısıtmaya devam edin !

Yanıtla

Kalan karakter 1000
chief ~ 4 yıl önce
ÜNİVERSİTELERDE KABİN HİZMETLERİ BÖLÜMLERİNİN AÇILMASI KONUSUNU KİMSE KENDİNE MAL ETMESİN! BU KONUYU GÜNDEME GETİREN, BUNUN İÇİN ÇALIŞAN, ÜNİVERSİTELERLE GÖRÜŞEN KİŞİ BU HANIM DA DEĞİL BİR KURUMDUR...TASSA... YÖNETİM KURULU 26 KASIM 2007'DE ESKİŞEHİR ANADOLU ÜN.'E ZİYARETTE BULUNARAK ÜNİVERSİTELERDE MESLEK YÜKSEK OKULU AÇILMASI HAKKINDA BİLGİ ALDI, ZİYARET SONRASINDA YÖK MEVZUATINDAKİ TIKANMAYI ÇÖZMEK İÇİN YÖK'E ZİYARETTE BULUNULMASINA KARAR VERDİ. 2009 NİSANIN İLK HAFTASI THY YÖNETİMİYLE (H.T, C.K,T.K) TOPLANTI YAPARAK ÜNİVERSİTELERDE BÖLÜM AÇILMASIYLA İLGİLİ BİLGİ VERDİ,YAPILACAK GİRİŞİMLERE DESTEK İSTEDİ... SONRASINDA SIRASIYLA KAPADOKYA ÜN.OKAN ÜN.İLE GÖRÜŞMELER YAPTI.PROG. AÇILMASI İÇİN HER TÜRLÜ DETAY,MÜFREDAT, ÖĞRETMEN TEMİNİ VS. ÜNİVERSİTELER TASSA İLE PROTOKOL ANLAŞMASI YAPMAK İSTEDİLER. SONRA BU SÜRECE ARFAA DA KATILDI.NİŞANTAŞI ÜN,İ.AYDIN ÜN. DAHİL OLDU.KİMSENİN KİŞİSEL OLARAK BU DURUMDAN NEMALANMAYA, BAŞKALARININ EMEĞİNİ YOK SAYMAYA HAKKI YOK.RESMİ YAZIŞMALAR DERNEKLERDEVAR

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000