11 Nisan 2011, Pazartesi 11:05:49

EĞİTİM UÇUŞLARI NEREDE YAPILACAK?

İstanbul’da THK’nın da şube açmasıyla kızışan uçuş okulu rekabetinde yerini korumak isteyen Tarkim, Çorlu’daki uçuşları Haziran ayına kadar yapmama kararı aldı.
  • tarkim olsun,yakup hoca olsun türkiyeye marka ve isim olarak simgeleşmişlerdir.yakup hocaya yakup demenden ona karşı kininden ne kadar aşağılaştığın belli.yakup hocanın yetiştirdiği öğrencileri olarak bizler gurur duyuyoruz.isim gizleyeceğine sen çöplüğünde otlamaya devam et döküntü.
  • valla birşey olmaz b tarkimden diye defalarca yorum yazıldı gerçektende doğru çıktı...tarkimin sonuda sindel metair gibi olacak hadi geçmişşşş olsn
  • sadece burda eğitim almaya çalışan arkadaşlara yazık olmuş..yakında kapanır bu tarkim.zaten oylede olması gerekiyo
  • Tarkim den okul olmaz diyesn arkadaşım; bugün saat 12:00 de AR-EL üniversitesin de Tarkim Havacılığın semineri var.bi zahmet oturduğun yerden konuşacağına kalkta biraz gerçek bilgiler edin,gör bakalım Tarkim neler yapıyor,havacılıkla ilgili ne bilgiler veriyor.Biz de tüm tarkim öğrencileri olarak ordayız,gelin soruları duyun gerekirse bizde cevaplayalım.İşkembeden konuşmakla olmuyo.

Tarkim Uçuş Okulu’nda şu günlerde önemli gelişmeler yaşanıyor. İstanbul’da uçuş okulları arasında rekabetin kızışmasıyla uçuş okulları da bir takım hamleler yapmak durumunda kalıyor.

Türk Hava Kurumu, Ayjet ve THY akademisi ile birlikte İstanbul’daki 4 uçuş okulundan biri olan Tarkim de, rekabette bir adım geriye düştü ve İstanbul’daki uçuşlarını artık yapmama kararı aldı.

Tarkim, teorik dersleri İstanbul şubesinde verecek ancak uçuşlar Adana’da yapılacak.

Bu arada Tarkim’in bir süre önce işbaşı yapan İspanyol uçuş öğretmenleri de görevlerinden ayrıldı. Öğretmenler, yaz sezonunun gelmesiyle farklı ülkelerde havayolu şirketlerinde iş aramak için İspanya’ya gittikleri ve artık dönmeyecekleri kaydedildi. Ancak Tarkim yetkilileri, İspanyon öğretmenlerin izin için ülkelerine gittiklerini ve döneceklerini kaydetti.

 ©AirportHaber.com ÖZEL

EĞİTİM UÇUŞLARI NEREDE YAPILACAK?

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (16)

Misafir ~ 7 yıl önce
tarkim olsun,yakup hoca olsun türkiyeye marka ve isim olarak simgeleşmişlerdir.yakup hocaya yakup demenden ona karşı kininden ne kadar aşağılaştığın belli.yakup hocanın yetiştirdiği öğrencileri olarak bizler gurur duyuyoruz.isim gizleyeceğine sen çöplüğünde otlamaya devam et döküntü.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
valla birşey olmaz b tarkimden diye defalarca yorum yazıldı gerçektende doğru çıktı...tarkimin sonuda sindel metair gibi olacak hadi geçmişşşş olsn

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
sadece burda eğitim almaya çalışan arkadaşlara yazık olmuş..yakında kapanır bu tarkim.zaten oylede olması gerekiyo

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Tarkim den okul olmaz diyesn arkadaşım; bugün saat 12:00 de AR-EL üniversitesin de Tarkim Havacılığın semineri var.bi zahmet oturduğun yerden konuşacağına kalkta biraz gerçek bilgiler edin,gör bakalım Tarkim neler yapıyor,havacılıkla ilgili ne bilgiler veriyor.Biz de tüm tarkim öğrencileri olarak ordayız,gelin soruları duyun gerekirse bizde cevaplayalım.İşkembeden konuşmakla olmuyo.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000