16 Ocak 2012, Pazartesi 11:43:29

DÜŞÜN THY'NİN YAKASINDAN

AirportHaber Başyazarı Sefa İnan, bu haftaki köşe yazısında Türk Hava Yolları hakkında ilginç tespitlerde bulundu. İşte İnan'ın, pilotların İngilizce sorunundan, Skytrax ve Altın At Arabası ödülüne, Uçaklarda Kuran-ı Kerim dinlenmesinden, ikrama kadar birçok konuyu köşesine taşıdığı sarkastik yazısı
  • sefa bey yazısından anladığım kadarıyla hiciv tarzında yazarak eleştiride bulunmuş THY için ....
  • kiskanmayin arkadaslar,onlar parti,cemaat,bakan akrabalari,sizde varmi boyle tanidik,yok,o zaman bosuna yazmayin,akp acilimi arkadas ,kanka partisi herhalde,,
  • 13,46 daki yazımda cep telefonuyla görüşmeyi yapan yönetici zamanında thy de yönetim kurulu üyesi idi şu anda halen şirkette.
  • vay be memlekette ne yetenekli,cevher gençler,çocuklar varmış arkadaş adam 1 yıl içinde idoda biletçiyken yurtdışına 8000 euro maaşla yönetici,üdür falan oluyor hemen kolayca?bu işleri bize de ögretin biz de müdür olmak istiyoruz bu memleketin bir çocugu olarak.nasıl beceriyorsunuz bu işleri,torpille mi :))))
 Gün geçmiyor ki, THY hakkında olumsuz görüşler bildiren yabancı ve yerli yazar çıkmasın. Nedir kardeşimTHY’nin sizlerden çektiği!Yok, efendim, THY devlet şirketi mi, yoksa özel şirket miymiş? Size ne! Neyse ne kardeşim. Arkasında koskoca TC hükümeti var. Bazen devletim der, bazen ise özel. Size mi soracak?

Ne dedikoducu insanlarsınız...THY’mizi yıpratmak için yapmadığınız yok. Şimdi de çıkartmışsınız;efendim Temel Kotil’in oğlunun düğününde 8-9 bakan varmışta, orası bakanlar kurulu toplantısı gibi olmuşmuşta . Ooooo, neler neler.

DÜŞÜN THY'NİN YAKASINDAN

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (11)

Misafir ~ 6 yıl önce
sefa bey yazısından anladığım kadarıyla hiciv tarzında yazarak eleştiride bulunmuş THY için ....

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
kiskanmayin arkadaslar,onlar parti,cemaat,bakan akrabalari,sizde varmi boyle tanidik,yok,o zaman bosuna yazmayin,akp acilimi arkadas ,kanka partisi herhalde,,

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
13,46 daki yazımda cep telefonuyla görüşmeyi yapan yönetici zamanında thy de yönetim kurulu üyesi idi şu anda halen şirkette.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
vay be memlekette ne yetenekli,cevher gençler,çocuklar varmış arkadaş adam 1 yıl içinde idoda biletçiyken yurtdışına 8000 euro maaşla yönetici,üdür falan oluyor hemen kolayca?bu işleri bize de ögretin biz de müdür olmak istiyoruz bu memleketin bir çocugu olarak.nasıl beceriyorsunuz bu işleri,torpille mi :))))

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000