12 Ekim 2010, Salı 08:54:34

"DÜNYAYI AYAĞA KALDIRACAK SÜRPRİZİMİZ VAR"

Uluslararası Havayolu İç Denetçileri Birliği (IAAIA) Konferansı', Türk Hava Yolları'nın (THY) ev sahipliğinde başladı.
  • THY, tgs geldikten bir süre sonra kendi personellerini işten çıkartabilmek ve sendikayı bitirmek için gelişi güzel, aynı yerde çalışan okul çağında çocukları olan evli kişilerin bile tayinlerini ayrı ayrı ve olur olmaz yerlere çıkardı. Bu büyük bir günahtır, haksızlıktır. tgs yle düzen oluşturacaklarını sanarlar fakat tgs başlı başına bi düzensizlik..
  • Kaldı ki ben Kotili sevmem dedim. İşini yapmıyor ya da herkesi mağdur ediyor demedim. Kendisi çok kariyerli bir insan olmakla birlikte THY yi kalkındıracak kapasitede bir yönetici. THY'nin güçlenmesi benim de işime gelir ve beni de her Türk vatandaşı gibi mutlu eder. Ama büyümenin dengesiz olmaması gerektiğini ve öncelikle altyapı çalışmaları yapılması gerektiğini söyledim ki bu da THY'nin yararına bir tavsiyedir. Bunu kıskançlık olarak addeden şahıs en hafif tabirle kazmadır. Ben ne anlatıyorum sen ne yazmışsın. Şirketin büyüyor ona laf yok da sürekli uçak alarak olmuyor bu iş. Uçakları koyacak hangarın kalmayacak yakında diyorum. Uçaklar rötar yapmıyor dersen de sen komik duruma düşersin. Kıskançlık başka şey doğruları konuşmak başka.
  • Kazada senin gibi fesat insanlar sevinir diyen densiz! Bir havacı olarak senden daha çok üzüleceğimden emin ol. Bir insanı bu kadar aşağılık şekilde düşünmek bile o insanın (senin) ne kadar fesat bir insan olduğunu gösterir. Tecrübeli bir 2. kaptan olarak söylediğin şeyden dolayı seni kınıyorum. THY de çalışmama sebebime gelirsek DLR 'ı geçmiş olmama rağmen THY'yi tercih etmedim. Şirketin içi resmen kaynıyor. Kimin kimin ayağını kaydırdığı belli değil. O yüzden şu anda bulunduğum havayolu şirketinde huzurlu bir şekilde görevimi yapıyorum. Kimseyi kıskandığım yok ve zaten bu yüzden başka bir arkadaşımın maaşını örnek verdim. Umarım daha çok kazanırsınız da, çok sıkıntımız var dediğinizde diğer şirketlerdekiler ne yapsın o zaman? Komiksin
  • Sayın thy çalışanı arkadaşlar göklerden aşağıya bakıyor lüks hayat yaşıyorsunuz ve haklısınız o lükse de para dayanmaz, işinizin ve işyerinizin kıymetini bilin bence dışarısı yangın yeri, iş yok bulursan da 700-800 e talim ;)
Taksim'deki The Marmara Oteli'nde dün başlayan konferansın öncesinde bir açıklama yapan THY Genel Müdürü Temel Kotil, şu anda İstanbul'da hava yolu taşımacılığıyla ilgili iki toplantı olduğunu belirterek, "Burada, iyi ve sıhhatli bir hava yolu için ne yapmamız gerekiyor, nasıl denetlememiz gerekiyor, onların konuşması yapılacak Biz, 2011 yılında beş yıldızlı hava yolu olmaya karar verdik. Onun için bu konferansta bize nasıl yardımcı olunabilecek, onu araştıracağız" dedi.

Kotil, ayrıca, gelecek yıl çok büyük bir sürprizle bütün dünyanın ilgisini çekeceklerini vurguladı.
"DÜNYAYI AYAĞA KALDIRACAK SÜRPRİZİMİZ VAR"

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (49)

Misafir ~ 8 yıl önce
THY, tgs geldikten bir süre sonra kendi personellerini işten çıkartabilmek ve sendikayı bitirmek için gelişi güzel, aynı yerde çalışan okul çağında çocukları olan evli kişilerin bile tayinlerini ayrı ayrı ve olur olmaz yerlere çıkardı. Bu büyük bir günahtır, haksızlıktır. tgs yle düzen oluşturacaklarını sanarlar fakat tgs başlı başına bi düzensizlik..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Kaldı ki ben Kotili sevmem dedim. İşini yapmıyor ya da herkesi mağdur ediyor demedim. Kendisi çok kariyerli bir insan olmakla birlikte THY yi kalkındıracak kapasitede bir yönetici. THY'nin güçlenmesi benim de işime gelir ve beni de her Türk vatandaşı gibi mutlu eder. Ama büyümenin dengesiz olmaması gerektiğini ve öncelikle altyapı çalışmaları yapılması gerektiğini söyledim ki bu da THY'nin yararına bir tavsiyedir. Bunu kıskançlık olarak addeden şahıs en hafif tabirle kazmadır. Ben ne anlatıyorum sen ne yazmışsın. Şirketin büyüyor ona laf yok da sürekli uçak alarak olmuyor bu iş. Uçakları koyacak hangarın kalmayacak yakında diyorum. Uçaklar rötar yapmıyor dersen de sen komik duruma düşersin. Kıskançlık başka şey doğruları konuşmak başka.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Kazada senin gibi fesat insanlar sevinir diyen densiz! Bir havacı olarak senden daha çok üzüleceğimden emin ol. Bir insanı bu kadar aşağılık şekilde düşünmek bile o insanın (senin) ne kadar fesat bir insan olduğunu gösterir. Tecrübeli bir 2. kaptan olarak söylediğin şeyden dolayı seni kınıyorum. THY de çalışmama sebebime gelirsek DLR 'ı geçmiş olmama rağmen THY'yi tercih etmedim. Şirketin içi resmen kaynıyor. Kimin kimin ayağını kaydırdığı belli değil. O yüzden şu anda bulunduğum havayolu şirketinde huzurlu bir şekilde görevimi yapıyorum. Kimseyi kıskandığım yok ve zaten bu yüzden başka bir arkadaşımın maaşını örnek verdim. Umarım daha çok kazanırsınız da, çok sıkıntımız var dediğinizde diğer şirketlerdekiler ne yapsın o zaman? Komiksin

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Sayın thy çalışanı arkadaşlar göklerden aşağıya bakıyor lüks hayat yaşıyorsunuz ve haklısınız o lükse de para dayanmaz, işinizin ve işyerinizin kıymetini bilin bence dışarısı yangın yeri, iş yok bulursan da 700-800 e talim ;)

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000