07 Aralık 2011, Çarşamba 13:01:00

DÜNYANIN YOLCUSU SEÇTİ...

Türk Hava Yolları, dünyanın dört bir yanından kullanılan oylarla yine zirveye çıktı...
  • Tebrikler THY,Tebrikler Hostes ve Host Arkadaşlar.....Yemegin Kalitesi ve Lezzetinden ziyade o yemegin nasıl sunuldugu önemli.Demekki sevgili uçuş görevlisi arkadaşlarımızın bu ödülü almada çok büyük emek ve payları var.Onlarada kucak dolusu Teşekkürler ve Sevgiler.
  • ''MEYVE VEREN AGAÇ TAŞALANIR'' Yahu arkadaşlar ne boş konuşuyorsunuz,ne boş yorum yapıyorsunuz sonuç ortada:::))))Hadi bunuda Torpille,para yedirerek yaptı desenize....Bir kezde Dünyanın takdir ettiği şeyi lütfen sizde TAKDİR edin artık...Gavur malı degil arkadaşlar bu şirket..Vatanını-Bayragını-Yüregini-Misafirperverliğini Temsil eden MİLLİ HAVAYOLUN...Yeter da Artık boş cızırtı yaptıgınızzzzzzzz AYIP..
  • Şu an dış istasyonlarda, istanbulda, taşrada vb. yerlerde çalışan. Zamanında part time olarak çalışmış kardeşlerimin başarısıdır bu. Bunu buraya yazıyorum okuyan kardeşlerimde benim gibi şu an THY de yönetice kadrosunda bunu biliyorfm çünkü görüyorum. Biz zamanında bu şirkete girmek için torpil kullandık fakat bu şirketi geliştirmek için yapayalnızdık. Yüzümüze tükürüldü, horgörüldük ama yılmadık. Sadece şu gerçeğe inandık bir gün THY nin tüm yöneticileri ölüp gider, tüm kapıları kapanır lakin baki kalan logomuzudur.
  • Ama yemekle ama bilmem neyle, sonuçta "Birinci" olmak çok önemli bu sektörde, bedava reklam yapıyorsunuz daha ne olsun...
Avrupa'nın bir numaralı uçak bileti arama motoru Skyscanner'ın gerçekleştirdiği ankete göre yemekleri en çok beğenilen havayolu şirketi Türk Hava Yolları (THY) oldu. 19 havayolu şirketinin yer aldığı listede 86 puanla birinci olan THY'nin zengin menüsünde yer alan yemeklerin lezzeti kadar sunumu da dikkat çekiyor. Yolcunun uçuş sırasında lezzetli bir yemek deneyimi yaşaması, şirkete olan sadakatini de doğrudan etkiliyor.
 
Yurtiçi veya yurtdışına uçakla seyahat etmek isteyenlere 600'ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak bileti alternatiflerini sunan www.skyscanner.com.tr gerçekleştirdiği anket çalışmasıyla uçuş esnasında sunulan yemekleri en çok beğenilen havayolu şirketini belirledi. Dünyanın farklı yerlerinden 100'ü aşkın yolcunun katıldığı anket çalışmasında Türk Hava Yolları (THY) yemeklerinin lezzeti ve sunumuyla listenin başında yer aldı.
 
Skyscanner tarafından gerçekleştirilen anketin oylama listesinde dünyanın farklı ülkelerinden 19 uluslararası havayolu şirketi yer aldı. Ankette 100'ü aşkın yolcudan uçuş sırasında yedikleri yemekleri, lezzet ve sunum açısından değerlendirmeleri istendi. Ortaya çıkan sonuca göre THY, 86 puanla birinci olurken, 81 puanla Singapur Hava Yolları ikinci, Birleşik Arap Emirlikleri Milli Havayolu Etihad ise 80 puanla üçüncü oldu.
  
İşte dünyanın dört bir yanından gelen oylarla ortaya çıkan THY'nin yüzde 86'lık oranla zirveye çıktığı o sıralama ve şirketlerin menüsünden oluşan slayt video:
DÜNYANIN YOLCUSU SEÇTİ...

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (30)

Misafir ~ 6 yıl önce
Tebrikler THY,Tebrikler Hostes ve Host Arkadaşlar.....Yemegin Kalitesi ve Lezzetinden ziyade o yemegin nasıl sunuldugu önemli.Demekki sevgili uçuş görevlisi arkadaşlarımızın bu ödülü almada çok büyük emek ve payları var.Onlarada kucak dolusu Teşekkürler ve Sevgiler.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
''MEYVE VEREN AGAÇ TAŞALANIR'' Yahu arkadaşlar ne boş konuşuyorsunuz,ne boş yorum yapıyorsunuz sonuç ortada:::))))Hadi bunuda Torpille,para yedirerek yaptı desenize....Bir kezde Dünyanın takdir ettiği şeyi lütfen sizde TAKDİR edin artık...Gavur malı degil arkadaşlar bu şirket..Vatanını-Bayragını-Yüregini-Misafirperverliğini Temsil eden MİLLİ HAVAYOLUN...Yeter da Artık boş cızırtı yaptıgınızzzzzzzz AYIP..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
Şu an dış istasyonlarda, istanbulda, taşrada vb. yerlerde çalışan. Zamanında part time olarak çalışmış kardeşlerimin başarısıdır bu. Bunu buraya yazıyorum okuyan kardeşlerimde benim gibi şu an THY de yönetice kadrosunda bunu biliyorfm çünkü görüyorum. Biz zamanında bu şirkete girmek için torpil kullandık fakat bu şirketi geliştirmek için yapayalnızdık. Yüzümüze tükürüldü, horgörüldük ama yılmadık. Sadece şu gerçeğe inandık bir gün THY nin tüm yöneticileri ölüp gider, tüm kapıları kapanır lakin baki kalan logomuzudur.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
Ama yemekle ama bilmem neyle, sonuçta "Birinci" olmak çok önemli bu sektörde, bedava reklam yapıyorsunuz daha ne olsun...

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000