20 Aralık 2013, Cuma 16:10:03

DUAYEN HAVACI CORENDON'DAN EMEKLİ OLDU

Havacılık Sektörünün Duayeni Nihat Demirkan meslek hayatına Corendon Airlines’dan emekli olarak veda etti…
  • sağlıklı ve mutlu bir emeklilik hayatı diliyorum. Allah hepimize böyle başarılı bir çalışma yaşamı ve güzel bir emeklilik nasip etsin.
  • Yolun açık olsun sevgili abimiz. Allah gönlüne göre versin.
  • Ulan herifi pascal noumada yaptılarya la..
  • Müdür yada koordinator olunca şirketinin tutulan adamı oluyorsun. Eşşek gibi çalışıp, beden gücüyle, beyin gücüyle çalışan diğer emekçiler, kimsenin umrunda değil !!! Buyrun aprona bekleriz haziran temmuz aylarında, o sıcakta 15 dakika uçak altında çalışmayın, sadece dikilin yeter ;)

38 yıllık meslek hayatının ilk gününden bugüne kadar Türk Sivil Havacılık sektörüne hizmet eden ve sektörün duayeni olarak tanınan Nihat Demirkan Corendon Airlines’da Aralık 2009’dan beri devam ettiği Koordinatörlük görevinden emekli olarak şirketine ve sektöre veda etti.

Meslek hayatına Türk Hava Yolları ile başlayarak kuruma 25 sene boyunca yurt içi ve yurt dışı çeşitli üst düzey yöneticilik görevlerinde hizmet veren Demirkan, ardından El-Al İsrail Havayollarında Türkiye Genel Müdürlüğü ve Sabiha Gökçen Havalimanında Ticari Havacılık Müdürlüğü yapmıştı.

Corendon Airlines yönetimi, meslek hayatının son dört senesini şirketlerinde başarılı projelere imza atarak geçiren Demirkan’a özel bir veda yemeği düzenledi.

Duygusal anların yaşandığı veda yemeğinde Corendon Airlines Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Yıldıray Karaer, Nihat Demirkan’a vermiş olduğu hizmetlerden dolayı bir teşekkür plaketi takdim etti.DUAYEN HAVACI CORENDON'DAN EMEKLİ OLDU

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (20)

taner aksoy ~ 4 yıl önce
sağlıklı ve mutlu bir emeklilik hayatı diliyorum. Allah hepimize böyle başarılı bir çalışma yaşamı ve güzel bir emeklilik nasip etsin.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Yol ~ 4 yıl önce
Yolun açık olsun sevgili abimiz. Allah gönlüne göre versin.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 4 yıl önce
Ulan herifi pascal noumada yaptılarya la..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Müdür ~ 4 yıl önce
Müdür yada koordinator olunca şirketinin tutulan adamı oluyorsun. Eşşek gibi çalışıp, beden gücüyle, beyin gücüyle çalışan diğer emekçiler, kimsenin umrunda değil !!! Buyrun aprona bekleriz haziran temmuz aylarında, o sıcakta 15 dakika uçak altında çalışmayın, sadece dikilin yeter ;)

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000