24 Eylül 2014, Çarşamba 10:33:19

DO&CO ASYA PAZARINA AÇILIYOR

Dünyanın en önde gelen ikram şirketlerinden biri haline gelen DO&CO, Güney Kore'de Sharp Aviation K ile bir ikram hizmetleri şirketi kurarak Asya'ya açıldı.
  • Tebrikler !! Do&co 1 numara olana kadar devam
  • Önce bir çalışanlarının hakkını gast etmeden tam olarak versin de... Sonra artislik yapsın! Yalakaların revaçta olduğu şirketler çok uzun süre saygınlıklarını koruyamazlar...
  • Arkadaslar belliki kuyruk acınız var doco dünyada kalitesiyle bilinir reklamıyla değil evet doco çalışanıyım mutluyuz mutlu ediyoruz sıkıntı o zaman ne biz bu işi iyi yapıyoruz yapmayada devam edeceğiz iyi aksamlar
  • Doxco çok büyük bir şirket değerini bilene.herkesin hakkını veriyor.dünya pazarında yolu açık olsun.3000 kişiye iş imkanı veriyor. Bunu gözarda etmiyelim lütfen.

Türk Hava Yolları'yla ortak bir ikram şirketi bulunan Atilla Doğudan'ın Yönetim Kurulu Başkanlığı'nı yaptığı DO&CO, Uzakdoğu'ya açıldı. DO&CO, Güney Kore'de Sharp Aviation K ile bir ikram hizmetleri şirketi kurarak Asya'daki ilk gurme mutfağını açmak üzere ortaklık anlaşması imzaladı.

GÜNDE 25 BİN KONUĞA TAZE GURME MENÜLERİ SUNACAK

DO&CO'dan Kamuyu Aydınlatma Platformu'na gönderilen açıklamada, "DO&CO Aktiengesellschaft, Londra'daki bağlı ortaklığı DO & CO International Investments Ltd.'nin Seul'de yerleşik Sharp Aviation K, Inc. ile birlikte Kore pazarına yönelik olarak, DO & CO ve Sharp Aviation K'nın her birisinin %50 oranında hisse ile iştirak edeceği bir ikram hizmetleri şirketi kurulması yönünde anlaştığını duyurmaktadır. Bu şirket, 2015 yılının sonu itibariyle Seul'de yeni bir gurme mutfağı açacaktır.

Söz konusu gurme mutfağı, ilk etapta 8.000 m 'den fazla bir alanda, gurme lezzetler konusunda son derece deneyimli bir ekiple, Asya'nın en modern gurme mutfaklarından biri haline gelecek ve yapımının ilk aşamasının tamamlanmasından sonra günde 25.000 konuğa kadar taze gurme menüleri sunacak kapasiteye sahip olacaktır.

Yeni premium gurme şirketi, premium havayolu ve organizasyon ikram hizmetlerine, perakende gurme mağazalarına ve de yüksek kalitedeki Cafe'lere odaklanacak ve DO & CO, DEMEL, HEDIARD ve HENRY markalarını Kore'ye taşıyacaktır" denildi.

DO&CO ASYA PAZARINA AÇILIYOR

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (11)

hedef 1numara ~ 3 yıl önce
Tebrikler !! Do&co 1 numara olana kadar devam

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İsim / Rumuz ~ 4 yıl önce
Önce bir çalışanlarının hakkını gast etmeden tam olarak versin de... Sonra artislik yapsın! Yalakaların revaçta olduğu şirketler çok uzun süre saygınlıklarını koruyamazlar...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
kuyruksuz ~ 4 yıl önce
Arkadaslar belliki kuyruk acınız var doco dünyada kalitesiyle bilinir reklamıyla değil evet doco çalışanıyım mutluyuz mutlu ediyoruz sıkıntı o zaman ne biz bu işi iyi yapıyoruz yapmayada devam edeceğiz iyi aksamlar

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İsim / Rumuz ~ 4 yıl önce
Doxco çok büyük bir şirket değerini bilene.herkesin hakkını veriyor.dünya pazarında yolu açık olsun.3000 kişiye iş imkanı veriyor. Bunu gözarda etmiyelim lütfen.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000