07 Mayıs 2012, Pazartesi 09:30:17

DHMİ’DE NELER OLUYOR NELER?

Devlet Hava Meydanları İşletmesi resmen cadı kazanına döndü. Atatürk Havalimanı’nda köşe kapmaca oynanıyor. İki kişi görevden alındı. Kişiler arasında kavga büyüyor.
  • Merhabalar, Birkez daha umutlandım. Sn. Recep Tosun ufku, bilgisi ve tevazusu tebrik ederim.
  • sen bu kafayla devam et, rötar yok demişsin evet olayın içindeyim ve olayın içindeki herkes rötarların lodosla ilgisinin olmadığını biliyor, kuzeyli rüzgarlarda da rötar oluyor dostum ve atatürk havalimanı rötarda avrupa birincisi, ben başarısızlıklarını saydım ve saydığım şeyler hala geçerli, sen başarılarını anlat da bilelim. yolcu sayısını, sefer sayısını orhan birdal mı arttırdı? pegasusa onura thy ye yeni uçakları DHMİ mi aldı? havacılık tazminatları ne oldu? atatürkteki yeni kule ne durumda? 2 yıl önce başlaması gereken SMART projesi neyi bekliyor? anlat da bilelim.
  • sallıyorsun çünkü bilmiyorsun, kuleyle ne alakası var bu konunun ? hangi verdiği sözü yerine getirememiş söyler misin ? basiretsiz diyenlere en güzel cevabı her gün artan yolcu sayısı ve trafikle veriyor dhmi ve onun başarılı genel müdürü... sen her ne kadar başarısız olmasını istesende. şuan bir tane rötar var mı ahl de madem içindesin görüyorsundur , doğadan kaynaklanan olumsuz şartları nasıl olur da bir kurumun yöneticisine bağlarsınız anlamak güç. dhmi de gayet iyi yönetiliyor, her sene karını katlıyor, son 22 senesini yöneticilik yaparak geçirmiş birine basiretsiz demek için allahtan korkmak lazım. son olarak Orhan Birdal, başarısı defalarca tescillenmiş, gerek aldığı ödüller gerek yaptığı işler gerek sektörde itibarı ile ülkenin havacılığındaki önemli isimlerden birtanesidir. boşuna karalşamaya çalışmayın burdan klavye başından. güneş balçıkla sıvanmaz.
  • ben sallamam dostum doğruları söylerim, sallayan sensin SMART projesi olmuyor, daha yeşilköydeki yeni kuleyi taşıyamıyorlar hangi testlerden bahsediyorsun? biz işin içindeyiz araştırmamıza gerek yok, genel müdürün basiretsizin teki

Atatürk Havalimanı Başmüdür Yardımcısı Olcay Kılıçoğlu’nun görevleri genel müdürlük tarafından budandı. Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü’nden alınarak Devlet Hava Meydanları İşletmesi genel Müdürlüğü’ne devredilen Slot Koordinasyon Merkezi Olcay Kılıçoğlu’na emanet edilmişti.

Atatürk Havalimanı Baş Müdür Yardımcısı Olcay Kılıçoğlu aynı zamanda TAV, THY ve DHMİ tarafından oluşturulan ortak karar alma platformundan da alındı. Olcay Kılıçoğlu artık eskisi gibi sadece seyrüsefer hizmetlerine bakacak. DHMİ Slot Koordinasyon birimini Recep Tosun’a emanet etti.

Öte yandan Hava Trafik Şefi Ahmet Arga da görevinden alındı. Arga’nın olumsuzlukları resmi kayıtlara geçirerek rapor etmesine DHMİ Genel Müdürlüğü’nün kızması üzerine görevden aldığı iddia edilirken, DHMİ kaynakları ise görevden alınmanın sebebini ekiplerin gençleştirilmesi olduğunu belirtti.

DHMİ’DE NELER OLUYOR NELER?

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (26)

Gülfem Yücel ~ 1 yıl önce
Merhabalar, Birkez daha umutlandım. Sn. Recep Tosun ufku, bilgisi ve tevazusu tebrik ederim.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
sen devam et ~ 6 yıl önce
sen bu kafayla devam et, rötar yok demişsin evet olayın içindeyim ve olayın içindeki herkes rötarların lodosla ilgisinin olmadığını biliyor, kuzeyli rüzgarlarda da rötar oluyor dostum ve atatürk havalimanı rötarda avrupa birincisi, ben başarısızlıklarını saydım ve saydığım şeyler hala geçerli, sen başarılarını anlat da bilelim. yolcu sayısını, sefer sayısını orhan birdal mı arttırdı? pegasusa onura thy ye yeni uçakları DHMİ mi aldı? havacılık tazminatları ne oldu? atatürkteki yeni kule ne durumda? 2 yıl önce başlaması gereken SMART projesi neyi bekliyor? anlat da bilelim.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
sallıyorsun ~ 6 yıl önce
sallıyorsun çünkü bilmiyorsun, kuleyle ne alakası var bu konunun ? hangi verdiği sözü yerine getirememiş söyler misin ? basiretsiz diyenlere en güzel cevabı her gün artan yolcu sayısı ve trafikle veriyor dhmi ve onun başarılı genel müdürü... sen her ne kadar başarısız olmasını istesende. şuan bir tane rötar var mı ahl de madem içindesin görüyorsundur , doğadan kaynaklanan olumsuz şartları nasıl olur da bir kurumun yöneticisine bağlarsınız anlamak güç. dhmi de gayet iyi yönetiliyor, her sene karını katlıyor, son 22 senesini yöneticilik yaparak geçirmiş birine basiretsiz demek için allahtan korkmak lazım. son olarak Orhan Birdal, başarısı defalarca tescillenmiş, gerek aldığı ödüller gerek yaptığı işler gerek sektörde itibarı ile ülkenin havacılığındaki önemli isimlerden birtanesidir. boşuna karalşamaya çalışmayın burdan klavye başından. güneş balçıkla sıvanmaz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
cevap ~ 6 yıl önce
ben sallamam dostum doğruları söylerim, sallayan sensin SMART projesi olmuyor, daha yeşilköydeki yeni kuleyi taşıyamıyorlar hangi testlerden bahsediyorsun? biz işin içindeyiz araştırmamıza gerek yok, genel müdürün basiretsizin teki

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000