15 Ocak 2010, Cuma 10:02:20

DENİZLİ UÇAĞI ANTALYA'YA DIVERT ETTİ

Türk Hava Yolları'nın bu sabah İstanbul-Denizli seferini gerçekleştirmek üzere havalanan uçağı Denizli'ye iniş yapamadı.
  • Sizin bu haberlerinizi hep pilotlar mı, profesyonel havacılar mı okuyor da, habere Denizli Uçağı Antalya'ya Divert Etti şeklinde başlık açıyorsunuz? Denizli Uçağı şu şu sebeplerden dolayı Antalya'ya indi demek çok mu zor? Böyle bir komiklik olmaz!
  • Ya sen ne bılıyorsun da konusuyorsun bol keseden atıyorsun.sen hayatında bir kere uçmus olsan bılırsın personel kacta orda olur. ayrıca ucak oncesı 1 degıl 2 saat önce havaalanında olmak gerek.yok msj evden çekiliyormuş... msj ı cepten mi çekiliyor zannediyor acaba arkadas yazık yaaaa yazık.zavallı.
  • Kardeşim, Uçak ile birlikte havaalanına gelen personelden nekadar özveri beklersin, aldıkları Kaymakam maaşı ama yükleme işçisi kadar dahi sorumluluk taşımıyorlar, usulen en az uçaktan bir saat önce havaalanında personelin hazır bulunması gerekirken, çoğunlukla uçak ile birlikte personel alana giriyor, böyle bir anlayış olurmu, kule de yerinde olmasa uçak ile irtibat dahi kurulamaz, personel evinden hava durumu mesajı çekerse buradan ne beklersin. Zaten bu mesaj çekme de kalmadı, dispeç kendi bakıyor. ama son bilgileri alabileceği, istişare edecek personeli özellikle sabah uçuşlarında yerinde bulana aşk olsun.
  • Kalkıştan 40 dk sonra, oluşacağı ortada olan hava harekatına, ops yapmak mantıklımı. Sen 40 dk sonrasını göremiyorsan 3, 4 saat ve daha uzak mesafeye, hangi cesaretle ops yapıyorsun ! Yazık vergilerimize, kardeşim. Tail commender.

Türk Hava Yolları'na ait TK236 sefer sayılı İstanbul-Denizli uçağı, Çardak Havaalanı'ndaki kötü hava şartları nedeniyle iniş yapamadı. A320 tipi yolcu uçağı, Antalya Havalimanı'na inmek zorunda kaldı.

Antalya Havalimanı'na indikten sonra bekletilen uçağın, Denizli'deki hava şartlarının düzelmesiyle birlikte az önce tekrardan havalanarak Denizli Çardak Havaalanı'na hareket ettiği öğrenildi.

DENİZLİ UÇAĞI ANTALYA'YA DIVERT ETTİ

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (23)

Misafir ~ 8 yıl önce
Sizin bu haberlerinizi hep pilotlar mı, profesyonel havacılar mı okuyor da, habere Denizli Uçağı Antalya'ya Divert Etti şeklinde başlık açıyorsunuz? Denizli Uçağı şu şu sebeplerden dolayı Antalya'ya indi demek çok mu zor? Böyle bir komiklik olmaz!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Ya sen ne bılıyorsun da konusuyorsun bol keseden atıyorsun.sen hayatında bir kere uçmus olsan bılırsın personel kacta orda olur. ayrıca ucak oncesı 1 degıl 2 saat önce havaalanında olmak gerek.yok msj evden çekiliyormuş... msj ı cepten mi çekiliyor zannediyor acaba arkadas yazık yaaaa yazık.zavallı.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Kardeşim, Uçak ile birlikte havaalanına gelen personelden nekadar özveri beklersin, aldıkları Kaymakam maaşı ama yükleme işçisi kadar dahi sorumluluk taşımıyorlar, usulen en az uçaktan bir saat önce havaalanında personelin hazır bulunması gerekirken, çoğunlukla uçak ile birlikte personel alana giriyor, böyle bir anlayış olurmu, kule de yerinde olmasa uçak ile irtibat dahi kurulamaz, personel evinden hava durumu mesajı çekerse buradan ne beklersin. Zaten bu mesaj çekme de kalmadı, dispeç kendi bakıyor. ama son bilgileri alabileceği, istişare edecek personeli özellikle sabah uçuşlarında yerinde bulana aşk olsun.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Kalkıştan 40 dk sonra, oluşacağı ortada olan hava harekatına, ops yapmak mantıklımı. Sen 40 dk sonrasını göremiyorsan 3, 4 saat ve daha uzak mesafeye, hangi cesaretle ops yapıyorsun ! Yazık vergilerimize, kardeşim. Tail commender.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000