17 Eylül 2011, Cumartesi 17:35:40

"DAHA ÇOK ALMAN YOLCU TAŞIMAK İSTİYORUZ"

THY Genel Müdürü Temel Kotil, hedeflerinin 5 yıldızlı bir hava yolu şirketi haline gelmek olduğunu söyledi.
  • 5 yıldızlı bır hava yolu sirketi olmak istiyorlarsa oncelikle tgs yi duzeltsinler calısanlar sankı para almıyorlarda hayrına calısıyorlar onune gelenı azarlıyor onların yaptıklarını kabın memurları %10 yapsa ısten atılıyor anlamak mumkun degıl
  • gercekten yerde ve havadaki servisi ile ikrami ile cok iyi, bence lufthansadan kat kat daha iyi. ama thy nin websitesinden ankaraya bilet aliyorsunuz ve anadolujetle ucmak zorunda kaliyorsunuz.. bence bu hic de iyi degil. bence bir haksizlik. özelliklle thy yi tercih ediyor yolcu ve bindigi ucak anadolujet..aldigi servis muazzam kötü..
  • Duyduk ki Birmingham hattini kapatmayi planliyormus sayin kotil. Ingiliz tasimayi dusunmuyor mu acaba? Acaba kac defa gitmis birminghama? hat kapatarak mi 5 yildiz olacaklar???
  • su nur yuzunu bir gun gormesem icim rahat etmiyor, su endama su ihtisama bak , co-teel abi sen cok yasa
Kotil, Avrupalı Türk Demokratlar Birliği’nin (UETD) Almanya’nın Köln kentinde iş adamlarına yönelik olarak düzenlediği bir toplantıda yaptığı konuşmada, "Hedefimiz 5 yıldızlı hava yolu haline gelmek" dedi.
 
Türkiye’nin Doğu ile Batı arasında gerçek bir köprü oluşturduğunu ifade eden Kotil, bu güzergahta daha çok transit yolcu taşınmasını da hedefleri arasında gösterdi. Müşterileri velinimet olarak nitelendiren Kotil, verilen hizmetlerin kalitesinin her geçen gün arttığını kaydetti.
 
Afrika’ya bundan sonra daha fazla uçacaklarını da belirten Kotil, bununla ilgili çalışmaların kısa zamanda tamamlanacağını söyledi.

Kotil hedeflerinin, Almanya’dan Türklerin yanı sıra daha çok Alman yolcuyu da taşımak olduğunu da sözlerine ekledi.
 
Toplantıya Köln ve çevresinde faaliyet gösteren Türk iş adamları ve bazı davetliler katıldı.
 
Kotil daha sonra UETD yönetim kuruluyla bir görüşme yaptı.

Milliyet
"DAHA ÇOK ALMAN YOLCU TAŞIMAK İSTİYORUZ"

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (14)

Misafir ~ 7 yıl önce
5 yıldızlı bır hava yolu sirketi olmak istiyorlarsa oncelikle tgs yi duzeltsinler calısanlar sankı para almıyorlarda hayrına calısıyorlar onune gelenı azarlıyor onların yaptıklarını kabın memurları %10 yapsa ısten atılıyor anlamak mumkun degıl

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
gercekten yerde ve havadaki servisi ile ikrami ile cok iyi, bence lufthansadan kat kat daha iyi. ama thy nin websitesinden ankaraya bilet aliyorsunuz ve anadolujetle ucmak zorunda kaliyorsunuz.. bence bu hic de iyi degil. bence bir haksizlik. özelliklle thy yi tercih ediyor yolcu ve bindigi ucak anadolujet..aldigi servis muazzam kötü..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Duyduk ki Birmingham hattini kapatmayi planliyormus sayin kotil. Ingiliz tasimayi dusunmuyor mu acaba? Acaba kac defa gitmis birminghama? hat kapatarak mi 5 yildiz olacaklar???

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
su nur yuzunu bir gun gormesem icim rahat etmiyor, su endama su ihtisama bak , co-teel abi sen cok yasa

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000