15 Ocak 2010, Cuma 12:07:49

Czech Airlines'ın İstanbul rüyası sona erecek!

CSA Çek Havayolları, Prag-İstanbul seferlerini talep azlığı nedeniyle iptal ediliyor.
  • fatoş hanımı kendine rakip görüpte ondan kurtuldugunu sananlar=)kendınızı bu şekılde belli etmenız aslında güzel olmuş,kendi ezikliginizi yansıtmışsınız,isim vermedıgınız için size bulunabilcek bi 'sıfat' bulamıyorum=)yakında sizinde arkanızdan güle güle mendileri sallanır =)fatoş hanımından kurtulmakmı ...hiç sanmıyorum,siz bıraz daha korkuya bürünüp ,kendınıze rakip olabılcek kişileri bu çeşit yorumlarla farkında olmadan onure etmeye devam edin,işinizi gücünüzü bırakıp...
  • 25 yili askin havacilik sektorundeyim, aman allahim neler oldu bu guzel camiaya. Ekmege mama, suya buu diyen veletler adam olduda bir meslektasa boylesine saldiriyorlar. Cocuklar sizin omrunuz 25 ay bile olmaz bu sektorde ucube kardesler. Buraya gelen her havayolu veriyor sizin ekmeginizi
  • prag'a hem thy ile hem de csa ile bir çok kez uçtum. csa'yı elbette thy ile karşılaştırmak mümkün değil ama hattın sadece thy'ye kalması oldukça tehlikeli.
  • CSA iyi bir havayolu. Bence ucus saatleri ile ilgili ciddi bir yanlis yapip, bu hatadan da dönmediler. Dogal sonuc. THY fiyatlari arttirir simdi. :( MALEV bence gayet iyi devam ediyor. Basarilarinin devamini diliyorum. Ryanair ile Brüksel - Agadir 15€ gidis dönüs hersey icinde. Türkiye'ye ucmaya baslarlarsa dengeleri ciddi sekilde etkilerler.

Çek havayolları CSA’nın düzenlediği Prag- İstanbul seferleri 1 Şubat tarihinden itibaren iptal edilecek. Şirketten yapılan açıklamada elde edilen düşük gelirden dolayı uçuşların iptal edilmesi kararı alındığı fakat yaz uçuş programı hakkında henüz bir karar alınmadığı ifade edildi.

Şirket sözcüsü; “Bizi bu adımı atmaya iten sebep tamamıyla ekonomiktir.” dedi.

CSA İstanbul’a haftada 5 sefer düzenliyor ve uçaklar geceleri İstanbul’da kalıyordu. Şirket, geçtiğimiz günlerde yine elde edilen düşük gelir sebebiyle Manchester seferlerini de iptal etmişti.

Elinde İstanbul uçuşları için bilet bulunan yolcuların biletlerinin şirket tarafından başka uçuşlarla değiştirileceği ya da para iadesi yapılacağı açıklandı.

Bir iddiaya göre ise CSA’nın bu rotada Türk Hava Yolları ile müdacelede yenik düştüğü konuşuluyor.

©AirportHaber.com

Czech Airlines'ın İstanbul rüyası sona erecek!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (18)

Misafir ~ 8 yıl önce
fatoş hanımı kendine rakip görüpte ondan kurtuldugunu sananlar=)kendınızı bu şekılde belli etmenız aslında güzel olmuş,kendi ezikliginizi yansıtmışsınız,isim vermedıgınız için size bulunabilcek bi 'sıfat' bulamıyorum=)yakında sizinde arkanızdan güle güle mendileri sallanır =)fatoş hanımından kurtulmakmı ...hiç sanmıyorum,siz bıraz daha korkuya bürünüp ,kendınıze rakip olabılcek kişileri bu çeşit yorumlarla farkında olmadan onure etmeye devam edin,işinizi gücünüzü bırakıp...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
25 yili askin havacilik sektorundeyim, aman allahim neler oldu bu guzel camiaya. Ekmege mama, suya buu diyen veletler adam olduda bir meslektasa boylesine saldiriyorlar. Cocuklar sizin omrunuz 25 ay bile olmaz bu sektorde ucube kardesler. Buraya gelen her havayolu veriyor sizin ekmeginizi

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
prag'a hem thy ile hem de csa ile bir çok kez uçtum. csa'yı elbette thy ile karşılaştırmak mümkün değil ama hattın sadece thy'ye kalması oldukça tehlikeli.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
CSA iyi bir havayolu. Bence ucus saatleri ile ilgili ciddi bir yanlis yapip, bu hatadan da dönmediler. Dogal sonuc. THY fiyatlari arttirir simdi. :( MALEV bence gayet iyi devam ediyor. Basarilarinin devamini diliyorum. Ryanair ile Brüksel - Agadir 15€ gidis dönüs hersey icinde. Türkiye'ye ucmaya baslarlarsa dengeleri ciddi sekilde etkilerler.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000