08 Mart 2011, Salı 13:24:48

CUMHURBAŞKANI GÜL THY BİNASINDA

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, THY Genel Müdürlüğü'ne geldi. Şu dakikalarda Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi Topçu ve Genel Müdür Temel Kotil ile görüşüyor.
  • beles elden gidiyor -))
  • İkisinden biri istifa edecek ve de ulaştırma bakanı olarak yola devam diyecek muhtemelen de Temel Kotil olacak bu isim bedava uçak bileti için gelmediğine göre :)
  • Beyler bırakın bu işleri..hesap ortada..Durmak yok,yola devam,bu ülke sizin gibilerin zihniyetinden çok çekti.Haziran da çok daha güçlü geleceğiz...Sizde bulun doğru yolu.Bırakın kuru inadı..
  • binmeyin kardeşim thy ye o zmn para kazandırmayın madem bu kdr çekemiyosunuz !!!chp zihniyetli insanlar bu şirketin anasını ağlattı zarardan ziyandan bırakın bu işleri biat edin:))
THY Genel Müdürlük binasında şu sıralarda hareketli dakikalar yaşanıyor. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün şu anda THY Genel Müdürlük binasında THY Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi Topçu ve Genel Müdür Temel Kotil'i ziyaret ettiği bildirildi.

Gül'ün bu sürpriz ziyaretinin hangi amaçla yapıldığı öğrenilemedi.

Airporthaber.com
CUMHURBAŞKANI GÜL THY BİNASINDA

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (21)

Misafir ~ 7 yıl önce
beles elden gidiyor -))

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
İkisinden biri istifa edecek ve de ulaştırma bakanı olarak yola devam diyecek muhtemelen de Temel Kotil olacak bu isim bedava uçak bileti için gelmediğine göre :)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Beyler bırakın bu işleri..hesap ortada..Durmak yok,yola devam,bu ülke sizin gibilerin zihniyetinden çok çekti.Haziran da çok daha güçlü geleceğiz...Sizde bulun doğru yolu.Bırakın kuru inadı..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
binmeyin kardeşim thy ye o zmn para kazandırmayın madem bu kdr çekemiyosunuz !!!chp zihniyetli insanlar bu şirketin anasını ağlattı zarardan ziyandan bırakın bu işleri biat edin:))

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000