09 Ocak 2018, Salı 15:26:11

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan THY'ye övgü

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, bugün THY yöneticilerini Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde ağırladı.
  • Kayseriliye sormuslar 2kere 2 kac eder adam cevap vermis alirken mi verirken mi,milli havayolu diyoruz yuzde 51 özel,ucak almaya gelince devlet adamları devreye girer kamu olur ,taseronu konuşmaya gelince thy özel firma biz ona karışamayız derler... Ne güzel dünya
  • Sn cunhurbaşkanım airport yayınlamıyor yorumu anlamadım bunu ümitsizce buraya yazıyorum. Lütfen 15 temmuz öncesi işlerinden edilmiş o kadar cok pilot, yer görevlisi ve kabin görevlisi varki lütfen bu kişiler işlerine geri dönsün. Buna sebep olan yöbeticiler , kaptanlar kim varsa araştırsanız bunlar işte vatanını sevmeyen vatan hainleri olabilir.
  • Sayın Cumhurbaşkanım; bu yöneticilerin hepsi torpilli...sizden bu işe el koymanızı bekliyoruz. Artık liyakat esas olsun. Bir dönem soru çalıp koltuklar işgal ediliyordu. Şimdi ise doğrudan torpil işliyor. Bu duruma ancak siz engel olabilirsiniz. Ben -er yada geç- bu işi de çözeceğinize inanıyorum.
  • Ekip planlamayi cok seviyorum

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, bugün THY yöneticilerini Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde ağırladı.

Türk Hava Yolları Yönetim Kurulu Başkanı İlker Aycı, Genel Müdür Bilal Ekşi ve tüm yöneticilerin katıldığı buluşmada Erdoğan THY'nin başarısını tebrik etti.

Burada bir konuşma gerçekleştiren Erdoğan; THY'den övgü dolu sözlerle bahsederken, 25 uçaklık Airbus A350 siparişine de değindi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan THY'ye övgü

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (91)

Kayserili ~ 5 ay önce
Kayseriliye sormuslar 2kere 2 kac eder adam cevap vermis alirken mi verirken mi,milli havayolu diyoruz yuzde 51 özel,ucak almaya gelince devlet adamları devreye girer kamu olur ,taseronu konuşmaya gelince thy özel firma biz ona karışamayız derler... Ne güzel dünya

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Reisimiz ~ 5 ay önce
Sn cunhurbaşkanım airport yayınlamıyor yorumu anlamadım bunu ümitsizce buraya yazıyorum. Lütfen 15 temmuz öncesi işlerinden edilmiş o kadar cok pilot, yer görevlisi ve kabin görevlisi varki lütfen bu kişiler işlerine geri dönsün. Buna sebep olan yöbeticiler , kaptanlar kim varsa araştırsanız bunlar işte vatanını sevmeyen vatan hainleri olabilir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Reis ~ 5 ay önce
Sayın Cumhurbaşkanım; bu yöneticilerin hepsi torpilli...sizden bu işe el koymanızı bekliyoruz. Artık liyakat esas olsun. Bir dönem soru çalıp koltuklar işgal ediliyordu. Şimdi ise doğrudan torpil işliyor. Bu duruma ancak siz engel olabilirsiniz. Ben -er yada geç- bu işi de çözeceğinize inanıyorum.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Mazlum ~ 5 ay önce
Ekip planlamayi cok seviyorum

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000