08 Mart 2018, Perşembe 23:08:13

Cumhurbaşkanı Erdoğan Hava İş Genel Başkanı Tatlıbal ile görüştü

Hava İş Sendikası Genel Başkanı Ali Kemal Tatlıbal Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile görüştü. Görüşmenin detaylarına AirportHaber ulaştı.
  • THY'ye kamu değildi. Ne oldu. Taşerona kadro diye yırtınırken bazı dar kafalılar THY özel kamu değil diyordu ne oldu. Demekki kamuymuş. İnsanların aklıyla dalga geçmeyin. THY taşeronu kadroya alacak.
  • Haberim yokmuş gibi çek
  • memlekette siyaset ve siyasi kamplaşma neredeyse karı koca arasına bile girdi...herkes ocu ya da bucu bir türlü kendisi olamadı gitti.
  • Sayin cumhurbaskanimiz cok doru soyluyor devletin bu kadar. Masrafi Var guneyde harp var bu senede zam istemeyin Emeklilerne yapsin bir azelinizi vijdaniniza koy oyle konusun, bu sene sendikayi desteklemiyorum , cunku devletin harcamasi cok tum devlet memurlari birer ikiser maaslarini. Askeriyeye versin, silah ve ucak alsinlar gercek vatandaslik bunu gerektirir. PERU dan. Turkiyeme kucakdolu selam olsun. Ands daglari bana yol etmeyin arkadaslar

Türk Hava Yolları (THY) çalışanlarının yetkili sendikası Hava İş’in genel başkanı Ali Kemal Tatlıbal, bugün Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile bir görüşme yaptı. Görüşmenin detaylarına ise AirportHaber ulaştı.

Son günlerde THY çalışanları arasında alevlenen ve iş barışını zedeleyecek şekilde kutuplaşmaya doğru giden sendikal savaşın ürkütücü boyutlara ulaşmasının ardından Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın, Hava İş Genel Başkanı Tatlıbal ile Ankara'da özel bir görüşme yaptığı öğrenildi. 


Tatlıbal, görüşmede THY'deki son sendikal süreçle ilgili Cumhurbaşkanı Erdoğan’a bilgi verdi. 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın, THY'deki süreci yönetim ile görüşerek yakından takip ettiği ve THY’ye zarar verilecek her türlü girişimden uzak durulması konusunda uyarılarda bulunduğu ve buna ilişkin gerekli tedbirlerin alınması konusunda talimatlar verdiği kaydedildi.


Görüşmenin yaklaşık 10 dakika sürdüğü ve olumlu bir hava geçtiği ifade edildi.

AirportHaber ÖZELCumhurbaşkanı Erdoğan Hava İş Genel Başkanı Tatlıbal ile görüştü

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (228)

Hani kamu değildi ~ 4 ay önce
THY'ye kamu değildi. Ne oldu. Taşerona kadro diye yırtınırken bazı dar kafalılar THY özel kamu değil diyordu ne oldu. Demekki kamuymuş. İnsanların aklıyla dalga geçmeyin. THY taşeronu kadroya alacak.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Hımmm ~ 4 ay önce
Haberim yokmuş gibi çek

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ocu bucu ~ 4 ay önce
memlekette siyaset ve siyasi kamplaşma neredeyse karı koca arasına bile girdi...herkes ocu ya da bucu bir türlü kendisi olamadı gitti.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Ands daglarinda tukiyeme selam olsun Peru ~ 4 ay önce
Sayin cumhurbaskanimiz cok doru soyluyor devletin bu kadar. Masrafi Var guneyde harp var bu senede zam istemeyin Emeklilerne yapsin bir azelinizi vijdaniniza koy oyle konusun, bu sene sendikayi desteklemiyorum , cunku devletin harcamasi cok tum devlet memurlari birer ikiser maaslarini. Askeriyeye versin, silah ve ucak alsinlar gercek vatandaslik bunu gerektirir. PERU dan. Turkiyeme kucakdolu selam olsun. Ands daglari bana yol etmeyin arkadaslar

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Peru ~ 4 ay önce
Peru’dan atma yakınlara gel

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000