28 Şubat 2009, Cumartesi 15:59:57

CANDAN KARLITEKİN GÖZYAŞLARINA BOĞULDU (VİDEO)

THY kazasında hayatını kaybeden pilotlar bugün, cenaze töreni öncesinde THY binası önüne getirildi. Törene Candan Karlıtekin’in gözyaşları damga vurdu…
  • Video'yu dikkatle izleyin. Candan Karlıtekin'in gözünden bir damla yaş gelmiyor.
  • Lütfen burada siyaset yapanlara/yazanlara cevap vermeyin. Yüceltmeyin kişiliksiz kişiliklerini. Hala anlamamış, idrak edememiş, kalbi mühürlenmiş bu zihniyete cevap verip de adam yerine koymayınız.. Bırakınız yazsınlar, bırakınız çırpınsınlar içinde bulundukları çamurda.. Bırakınız..
  • arkadaslar yorum yazanlar lutfen herseyı sevıyelı yazın candan bey oanda duygulanmıstır kım olsa duygulanır ve nıhayetınde duygulu bır ınsan olduguna ınanıyoum thy bıyerlere getırmek ıcın gercekten cok ugraslar verdıgıne ınanıyorum butun sehıtlerımıze allahtan rahmet yakınlarına ve thy camıasına sabırlar versın acımız buyuk
  • Yorumların bir çoğu havacılıkla uzaktan yakından alakası olmayan kişilerce tamamen siyasi tercihlerin etkisiyle yazılmış. Başkanın siyasi kimliğinden önce insani kimliğine bakmayı deneyin. Bir insan yaşadığı üzüntüyü dile getirmiş, gayet samimi ve içten. İnsanların birbirlerine saygı duymaları, birbirleriyle bir şeyleri paylaşmaları için illa aynı siyasi oluşumda taraf olmaları gerekmemeli. Aynı partiden değilseniz gözyaşlarınız bile sahte. Bu nasıl bir zihniyettir, bir nasıl bir yaklaşımdır. Bilgi çağında böylesi bir cehalete heralde sadece bizim toplumumuzda rastlanabilir. Çok yazık.

Amsterdam’da düşen THY uçağında hayatını kaybeden pilotlar, Hasan Tahsin Arısan, Olgay Özgür ve kabin memuru Ulvi Murat Eskin’in cenazeleri THY binası önüne getirildi ve dualar edildi.

Törende konuşma yapan Candan Karlıtekin konuşmasını gözyaşlarına boğularak yaptı. Karlıtekin; “O kadar acı ve zor ki bu konuşmayı yapmak. Onlar büyük bir iş başarmışlardır. Yolcuların hayatı için kendilerini ateşe attılar. Daha fazla konuşamayacağım” diyerek konuşmasını noktaladı.

THY Yönetim Kurulu Başkanı Candan Karlıtekin’in üzgün ve ağlamaklı hali karelere işte böyle yansıdı…


Karlıtekin

Karlıtekin

Karlıtekin

Karlıtekin

İşte o görüntüler:

CANDAN KARLITEKİN GÖZYAŞLARINA BOĞULDU (VİDEO)

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (106)

Misafir ~ 9 yıl önce
Video'yu dikkatle izleyin. Candan Karlıtekin'in gözünden bir damla yaş gelmiyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Lütfen burada siyaset yapanlara/yazanlara cevap vermeyin. Yüceltmeyin kişiliksiz kişiliklerini. Hala anlamamış, idrak edememiş, kalbi mühürlenmiş bu zihniyete cevap verip de adam yerine koymayınız.. Bırakınız yazsınlar, bırakınız çırpınsınlar içinde bulundukları çamurda.. Bırakınız..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
arkadaslar yorum yazanlar lutfen herseyı sevıyelı yazın candan bey oanda duygulanmıstır kım olsa duygulanır ve nıhayetınde duygulu bır ınsan olduguna ınanıyoum thy bıyerlere getırmek ıcın gercekten cok ugraslar verdıgıne ınanıyorum butun sehıtlerımıze allahtan rahmet yakınlarına ve thy camıasına sabırlar versın acımız buyuk

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Yorumların bir çoğu havacılıkla uzaktan yakından alakası olmayan kişilerce tamamen siyasi tercihlerin etkisiyle yazılmış. Başkanın siyasi kimliğinden önce insani kimliğine bakmayı deneyin. Bir insan yaşadığı üzüntüyü dile getirmiş, gayet samimi ve içten. İnsanların birbirlerine saygı duymaları, birbirleriyle bir şeyleri paylaşmaları için illa aynı siyasi oluşumda taraf olmaları gerekmemeli. Aynı partiden değilseniz gözyaşlarınız bile sahte. Bu nasıl bir zihniyettir, bir nasıl bir yaklaşımdır. Bilgi çağında böylesi bir cehalete heralde sadece bizim toplumumuzda rastlanabilir. Çok yazık.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000