23 Mayıs 2013, Perşembe 23:23:55

ÇAĞLAYAN: "THY'YE HAKKIMI HELAL ETMİYORUM"

MÜSİAD'ın Ekonomi Basını Başarı Ödülleri Töreni'ne Ankara'dan THY uçağı ile gelen Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan, oldukça sinirlendiğini belirterek, THY'deki rötarlar yüzünden bütün programlara gecikmeli gittiklerini ifade etti.
  • İceri torpille doldurdugunuz adamlar yuzunden bizde size helal etmiyoruz
  • SAYIN BAKAN SİZİN SEFERLERİN ÖNÜNÜ AÇAN, TOPLANTILARDA RİSK ALARAK YÜZLERCE KİŞİYE İŞ ALANI AÇAN BİR BAKANDIR ÇAMUR ATANLAR UTANIN.TUR ATMAYA GELİNCE PİLOT RADARA VIP OLDUGUNU SÖYLESEYDİ RADAR ÖNCELİKLİ İNDİRİRDİ.HER ZAMAN DUYARIZ KAPTANLARDAN GECİKTİM .RADAR ONLARA ÖNCELİK TANIR.SAYIN BAKANIM SİZİN YERİNİZE BU TAHSİLLİ CAHİLLERİ BEN PROTESTO EDİYORUM.SİZE THY DE MİNNTTAR OLMALICÜNKÜ SİZ TİCARET HACMİNİ GENİŞLETTİKÇE ONLAR ORAYA UÇABİLİYORLAR ACABA FARKINDALAR MI. SAYIN BAKA NIM TÜRKİYEMİN SİZN GİBİ ÇALIŞ KAN İNSANLARA İHTİYACI VAR.BİR KİŞİYE İŞ ALANIACAMAYANLAR BUNU ANLAYAMAZLAR..ALLAH YARDIMCINIZ OLSUN.
  • Bizler de ne thy'na ne de akp'ye haklarimizi helal etmiyoruz!!!!
  • ya rotari hergun yasayan yolcular ne yapsinlar bakan efendi??? vatandasin rotarlardan programlarini kacirdiklarinda da ayni tepkileri veriyor musun??? tabii ki hayir...sizler sadece basiniza geldi mi tepki verirsiniz baskalarina oldu mu da bana ne dersiniz!!!

Yaptığı konuşmada geçirdiği rahatsızlık nedeniyle Ankara'da gördüğü fizik tedavisini yarıda kesip havalimanına gittiğini açıklayan Bakan Çağlayan, "11 sene önce büyük bir kalp krizi geçirmiştim. İçki ve sigara içmem. Sporu düzenli yaparım ama benim randevulara zamanında gitme gibi bir hastalığım var. O hastalığım neticesinde saat 5'te yaptırmakta olduğum fizik tedavisini yarıda kestim. Havalimanına geldim ve müjdeyi aldım. Dediler ki THY uçağı geç gidecek. Alışık olduğum bir durum. Benim için çok tuhaf gelmedi. Sonra bir anons yaptılar, 40 dakika sonra uçağa alacağız diye. İsterseniz hiç kaldırmayın dedim. Sonuçta bizi İstanbul'a getirdiler." dedi.

İstanbul'a geldiklerinde yaşadıkları sorunun bitmediğini ifade eden Bakan Çağlayan, "Bu sefer zannettiler ki ben İstanbul'a hiç gelmemişim. Bir kaç tur attırdılar bize. Dedim ki ilave ücret vermem. Evet gecikmemin sebibi THY'dir. Hakkımı helal etmiyorum. Çünkü ben gittiğim her yerde THYyi dünyanın her yerinde güzel bir şekilde tanıtmaya çalışıyorum. Başbakan ve biz 25 bakan gittiğimiz her yerde tanıtıyoruz ve iftihar ediyoruz. Ama şimdi benim buraya geç getirdiği için sinir katsayımı için ve kolestrolümü yükselttiği için geçmiş hiçbir hakkımı helal etmiyorum. Buradan söylüyorum ve sizlerden özür diliyorum. Çünkü böyle bir haddim yok. Ucu ucuna yetişmeye çalışıyoruz. Dün de aynı şeyi yaşadık. Böyle bir şeye sebebi gereçkesi ne olursa olsun kimsenin buna hakkı yok ve ilk defa da bu kadar sinirli konuşuyorum." şeklinde konuştu. (Milliyet)

ÇAĞLAYAN: "THY'YE HAKKIMI HELAL ETMİYORUM"

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (65)

Bizde size ~ 5 yıl önce
İceri torpille doldurdugunuz adamlar yuzunden bizde size helal etmiyoruz

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Cahil diyene ~ 5 yıl önce
SAYIN BAKAN SİZİN SEFERLERİN ÖNÜNÜ AÇAN, TOPLANTILARDA RİSK ALARAK YÜZLERCE KİŞİYE İŞ ALANI AÇAN BİR BAKANDIR ÇAMUR ATANLAR UTANIN.TUR ATMAYA GELİNCE PİLOT RADARA VIP OLDUGUNU SÖYLESEYDİ RADAR ÖNCELİKLİ İNDİRİRDİ.HER ZAMAN DUYARIZ KAPTANLARDAN GECİKTİM .RADAR ONLARA ÖNCELİK TANIR.SAYIN BAKANIM SİZİN YERİNİZE BU TAHSİLLİ CAHİLLERİ BEN PROTESTO EDİYORUM.SİZE THY DE MİNNTTAR OLMALICÜNKÜ SİZ TİCARET HACMİNİ GENİŞLETTİKÇE ONLAR ORAYA UÇABİLİYORLAR ACABA FARKINDALAR MI. SAYIN BAKA NIM TÜRKİYEMİN SİZN GİBİ ÇALIŞ KAN İNSANLARA İHTİYACI VAR.BİR KİŞİYE İŞ ALANIACAMAYANLAR BUNU ANLAYAMAZLAR..ALLAH YARDIMCINIZ OLSUN.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
biz de ~ 5 yıl önce
Bizler de ne thy'na ne de akp'ye haklarimizi helal etmiyoruz!!!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
acaba??? ~ 5 yıl önce
ya rotari hergun yasayan yolcular ne yapsinlar bakan efendi??? vatandasin rotarlardan programlarini kacirdiklarinda da ayni tepkileri veriyor musun??? tabii ki hayir...sizler sadece basiniza geldi mi tepki verirsiniz baskalarina oldu mu da bana ne dersiniz!!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000