18 Mayıs 2013, Cumartesi 14:01:01

BUNUN ADI REKOR!

Hava-İş Sendikası'nın başlattığı greve rağmen Atatürk Havalimanı'nda tüm zamanların uçak iniş-kalkış rekoru kırıldı. Grevin 3. gününde havalimanında bin 177 uçak iniş-kalkış yaptı.
  • Greve katılan personel sayısına bakınca normal zamanda bile en az bu kadar personel ya rahatsızlanıyordur ya da izinlidir ve THY bunu rahatça hallediyordur. Şimdiye kadar raporlu izinli uçucu personelden dolayı uçuşlarda aksama olmadıysa bundan sonrada 200 kişinin yokluğu bir şey fark ettirmez. İsterseniz 1 yıl bekleyin bir şey değişmeyecek :) Yanınıza güneş kremi alın da yanmayın :)
  • uzun süredir borsada tyho hisselerine yatırım yapıyorum, hiç bu seneki kadar kar yapmamıştım. 1 yıldan biraz fazla sürede %400 kadar kar yaptım. İyi ki varsın sendika, iyi ki varsın atilay.
  • Sayin Yolcular... T.H.Y. de ki greve ragmen 1177 ucak sorunsuz bir sekilde inis ve kalkis yapmis... Toplam da 134 bin yolcuya hizmet verilmis... Dakikada 93 yolcu yapar... Lutfen havalimanlari yer isletme , ucus isletme gorev yapan tum calisanlarin haklarina biraz saygi gosterilmesi ricasi ile...
  • İstedğiniz kadar baltalamaya çalışın burdab böyle saçma sapan yorumlar yapın istediğiniz kadar engellemeye çalışın grevimiz tam gaz ve her gün güçlenerek devam ediyor sizin saçma yorumlarınıza yazacak hiç bişey yok bizim duruşumuzu herkes görecek çok az zaman kaldı keşke adaletli davransalardı da hem şuan grevi kıranlara hem de greve hiç gerek kalmasaydı ama hak yiyenler hem bu dünyada hem de öbür dünyada çok kötü çekecek bunun acısını işçiye emekçiye yapılan zulmün her türlüsüne karşıyız ve herşeyden önce insanıZ

Türk Hava Yolları'nda başlatılan grevde 4. güne gelindi. Grevin 3. gününde, Atatürk Havalimanı'ndaki uçak iniş kalkışında rekor kırıldı. Çoğu seferin THY tarafından gerçekleştirildiği uçuş trafiğinde tüm zamanların rekoru kırıldı.

Bir önceki rekor olan bin 171 rakamı geçildi ve havalimanında bin 177 uçak iniş-kalkış yaptı. Aynı gün 133 bin 772 yolcu da iç ve dış hat terminallerinden geçiş yaptı. Yeni rekorun gerçekleştiği gün dış hatlar gelen yolcu sayısı 43 bin 832, giden yolcu sayısı ise 41 bin 183 olurken, iç hatlarda ise gelen yolcu sayısı 22 bin 484, giden yolcu sayısı ise 26 bin 273 olarak gerçekleşti.

Devlet Hava Meydanları İşletmesi Atatürk Havalimanı Başmüdürlüğü yetkilileri, bin 177 uçağın iniş ve kalkış yaptığı gün hiçbir gecikme ve kısıtlama yapılmadan hizmet verildiği bildirildi. (Zaman)

BUNUN ADI REKOR!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (53)

citi ~ 5 yıl önce
Greve katılan personel sayısına bakınca normal zamanda bile en az bu kadar personel ya rahatsızlanıyordur ya da izinlidir ve THY bunu rahatça hallediyordur. Şimdiye kadar raporlu izinli uçucu personelden dolayı uçuşlarda aksama olmadıysa bundan sonrada 200 kişinin yokluğu bir şey fark ettirmez. İsterseniz 1 yıl bekleyin bir şey değişmeyecek :) Yanınıza güneş kremi alın da yanmayın :)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Thyao ~ 5 yıl önce
uzun süredir borsada tyho hisselerine yatırım yapıyorum, hiç bu seneki kadar kar yapmamıştım. 1 yıldan biraz fazla sürede %400 kadar kar yaptım. İyi ki varsın sendika, iyi ki varsın atilay.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
çakal ~ 5 yıl önce
Bu yorum eleştiri sınırlarını aştığı için sansürlenmiştir.
1177 ucus ~ 5 yıl önce
Sayin Yolcular... T.H.Y. de ki greve ragmen 1177 ucak sorunsuz bir sekilde inis ve kalkis yapmis... Toplam da 134 bin yolcuya hizmet verilmis... Dakikada 93 yolcu yapar... Lutfen havalimanlari yer isletme , ucus isletme gorev yapan tum calisanlarin haklarina biraz saygi gosterilmesi ricasi ile...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Çadır ~ 5 yıl önce
İstedğiniz kadar baltalamaya çalışın burdab böyle saçma sapan yorumlar yapın istediğiniz kadar engellemeye çalışın grevimiz tam gaz ve her gün güçlenerek devam ediyor sizin saçma yorumlarınıza yazacak hiç bişey yok bizim duruşumuzu herkes görecek çok az zaman kaldı keşke adaletli davransalardı da hem şuan grevi kıranlara hem de greve hiç gerek kalmasaydı ama hak yiyenler hem bu dünyada hem de öbür dünyada çok kötü çekecek bunun acısını işçiye emekçiye yapılan zulmün her türlüsüne karşıyız ve herşeyden önce insanıZ

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000