16 Şubat 2017, Perşembe 15:43:14

Bulgaristan HATA'yı affetmedi, Türk teknisyenlerin lisansı da yandı

Bulgar Sivil Havacılık Teşkilatı, Yunan Bakım Eğitim Kuruluşu HATA tarafından yapılan sınavlara dayanılarak düzenlenen bazı lisansları askıya aldı.
  • şu an a bakım ve hat bakımda çalışan kabin içi tayfasının nasıl lisans aldığını tüm camia biliyor. bunun arkasında fetö var. bu adamların hepsinin lisans alıp kabin içi ve hat bakıma geçirilmeleri araştırılmalı.. kameralı saatle sınava gir sorular al ondan sonra tek sayfa ezberleyip modül 15ten geçtim hakkımla diye ortalıkta dolaş.. sivil havacılık ciddiysen gel bakalım son 10 sene de thy teknik tarafından yapılan sınavları kontrol et hangi sorular kaç kere çıkmış diye ..hadi hodri meydan.. MNG SINAVLARI ARAŞTIRILMALI--TYP PROGRAMINDA ÖĞRENCILER KENDI HAZIRLADIĞI SORULARLA MODULLERI GECTILER BUNLAR ARASTIRILMALI-THY EĞITIM MUDURLUGUNUN SON 10 YILDA YAPTIGI TUM MODUL SINAVLARI ARASTIRILMALI..
  • 13 sınavın 9 tanesinden muaf olup sadece 4 tanesinden sınava giriyorsun, onlara da gidip bulgaristanda yunanistanda orda burda giriyorsun. Türkiyede bu iş yapılıyorken hem de daha ucuza mal oluyoken neden gittin bulgaristana oraya buraya derler adama. Altında birşeyler olduğu zaten belliydi. Yarası olan gocunur kardeş, kimin ne olduğu zaten belliydi.
  • Biz teknisyenler piotlarin 1% i kadar bile orgutlenemiyoruz.Asagidaki yorumlara bakiyorum easali teknisyen ,shy66li.teknisyen vb...gibi ayristirici yorum ve ithamda bulunuyoruz,neden? Biz.teknisyenlerin.nedir.alip veremedigi.Lisans almak icin ilgili lisansin modullerini vermek.gerekirken 5 yilda 145 kurulusunda bakim deneyimi.gerekmiyormu bu.tum.easa ulkelerinde ayni.Amerikada 1 aylik kurs ile.faa lisansini aliyorsun.(tabii.deneyimi.saglamak.kosuluyla)Bizler boyle arkamizi acarak.kendimize.ediyoruz.
  • Shgm lisansı alanlarda şaibe vardır feto soruları vermştir.

Bulgar Sivil Havacılık Teşkilatı, Yunan Bakım Eğitim Kuruluşu HATA tarafından yapılan sınavlara dayanılarak düzenlenen bazı lisansları askıya aldı.

Konuya ilişkin olarak SHGM bir açıklama yaptı.

İşte o açıklama:

 "Bulgar Sivil Havacılık Teşkilatı, Yunan Bakım Eğitim Kuruluşu HATA tarafından yapılan sınavlara dayanılarak düzenlenen bazı lisansları askıya almıştır.

Aralarında TC Vatandaşlarının da bulunduğu bahse konu personelin bakım kuruluşlarında yetkili çalışma imkânı kalmamıştır.

Genel Müdürlüğümüz tarafından konu incelemeye alınmış olup, ilgili mevzuata göre yaptırım uygulanması zorunluluğu hasıl olmuştur."

Bulgaristan HATA'yı affetmedi, Türk teknisyenlerin lisansı da yandı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (167)

H.MEYDAN ~ 1 yıl önce
şu an a bakım ve hat bakımda çalışan kabin içi tayfasının nasıl lisans aldığını tüm camia biliyor. bunun arkasında fetö var. bu adamların hepsinin lisans alıp kabin içi ve hat bakıma geçirilmeleri araştırılmalı.. kameralı saatle sınava gir sorular al ondan sonra tek sayfa ezberleyip modül 15ten geçtim hakkımla diye ortalıkta dolaş.. sivil havacılık ciddiysen gel bakalım son 10 sene de thy teknik tarafından yapılan sınavları kontrol et hangi sorular kaç kere çıkmış diye ..hadi hodri meydan.. MNG SINAVLARI ARAŞTIRILMALI--TYP PROGRAMINDA ÖĞRENCILER KENDI HAZIRLADIĞI SORULARLA MODULLERI GECTILER BUNLAR ARASTIRILMALI-THY EĞITIM MUDURLUGUNUN SON 10 YILDA YAPTIGI TUM MODUL SINAVLARI ARASTIRILMALI..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Amalar oldu aman ~ 1 yıl önce
13 sınavın 9 tanesinden muaf olup sadece 4 tanesinden sınava giriyorsun, onlara da gidip bulgaristanda yunanistanda orda burda giriyorsun. Türkiyede bu iş yapılıyorken hem de daha ucuza mal oluyoken neden gittin bulgaristana oraya buraya derler adama. Altında birşeyler olduğu zaten belliydi. Yarası olan gocunur kardeş, kimin ne olduğu zaten belliydi.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
serkan akgunduz ~ 1 yıl önce
Biz teknisyenler piotlarin 1% i kadar bile orgutlenemiyoruz.Asagidaki yorumlara bakiyorum easali teknisyen ,shy66li.teknisyen vb...gibi ayristirici yorum ve ithamda bulunuyoruz,neden? Biz.teknisyenlerin.nedir.alip veremedigi.Lisans almak icin ilgili lisansin modullerini vermek.gerekirken 5 yilda 145 kurulusunda bakim deneyimi.gerekmiyormu bu.tum.easa ulkelerinde ayni.Amerikada 1 aylik kurs ile.faa lisansini aliyorsun.(tabii.deneyimi.saglamak.kosuluyla)Bizler boyle arkamizi acarak.kendimize.ediyoruz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
SHGM ~ 1 yıl önce
Shgm lisansı alanlarda şaibe vardır feto soruları vermştir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Aspirin mi bu feto her derde deva ~ 1 yıl önce
Yok üstad CIA verdi soruları bize bizzat bırakın bu işleri hodri meydan

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000