14 Mayıs 2013, Salı 16:09:18

“BU UÇAK BURADAN KALKMAZ”

Türk Hava Yolları ile Hava İş Sendikası arasında grev öncesi yaşanan sert tartışmalar, zaman zaman eğlenceli boyutlara da ulaşıyor. İşte grev sürecinin renkli anlarından biri...
  • Cuma namazi kilin diyen zat.adam dograma isine kalkismis.sormazlarmi sen nasil muslumansin diye.namaz inanc yaradanla kul arasinda.sana ne.hesabini kendi vericek.sen bak isine.hakkini arayan hakkin yolunda da dis hatlarda da mecliste de aramali.
  • Grev ahalisi.. 14 Mayıs 2013, Salı 21:40:07 işte sahalarda görmek istediğimiz gerçek müslüman :) dandik allahını yanında getirde back vocal yaptıralım, belki halay başı bile olur?
  • Bu Ucak buradan taaaammm gaaaaaazzzz Kallllkarrr takla bile atarreee oleyeeeeeeee ziplayaleeee
  • Grev Ahalisi sen nasil bir insansin ki herkes senin dinine inanmak zorundaymis gibi yok namaz vakti yok cuma vakti. Adam belki dinsiz belki hristiyan belki yahudi vs. Sen istersen git namaz mi kiliyosun kliseye mum mu dikiyosun kendi problemin halay cekenlerin de kendi problemi seni hic alakadar etmez bunu sorgulamak da sana dusmez. Nasil calisiyo sizn kafaniz gercekten anlamiyorum ne iciriyolar size bu kafaya geliyosunuz acaba..

Türk Hava Yolları’nda yaşanması muhtemel grevin stresi giderek artarken greve destek verenler süreci bir şarkıyla özetledi.

“ Saat çaldı, vakit geldi... Kafası atmış işçi geldi! Durmak yok, Çekinmek yok...” sözleriyle başlayan şarkı, işçilerin greve karşı kararlı tutumlarını ortaya koyuyor. 

Atatürk Havalimanı’nda 305 kişinin işe alınması için başlatılan eylemlerin yapıldığı yerde mini bir klip çekilen ‘Bu uçak buradan kalkmaz’ şarkısı, çalışanları oldukça eğlendiriyor.

İşte o şarkı:

“BU UÇAK BURADAN KALKMAZ”

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (80)

mustang ~ 5 yıl önce
Cuma namazi kilin diyen zat.adam dograma isine kalkismis.sormazlarmi sen nasil muslumansin diye.namaz inanc yaradanla kul arasinda.sana ne.hesabini kendi vericek.sen bak isine.hakkini arayan hakkin yolunda da dis hatlarda da mecliste de aramali.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
tyler ~ 5 yıl önce
Grev ahalisi.. 14 Mayıs 2013, Salı 21:40:07 işte sahalarda görmek istediğimiz gerçek müslüman :) dandik allahını yanında getirde back vocal yaptıralım, belki halay başı bile olur?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Thy ~ 5 yıl önce
Bu Ucak buradan taaaammm gaaaaaazzzz Kallllkarrr takla bile atarreee oleyeeeeeeee ziplayaleeee

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İsim / Rumuz ~ 5 yıl önce
Grev Ahalisi sen nasil bir insansin ki herkes senin dinine inanmak zorundaymis gibi yok namaz vakti yok cuma vakti. Adam belki dinsiz belki hristiyan belki yahudi vs. Sen istersen git namaz mi kiliyosun kliseye mum mu dikiyosun kendi problemin halay cekenlerin de kendi problemi seni hic alakadar etmez bunu sorgulamak da sana dusmez. Nasil calisiyo sizn kafaniz gercekten anlamiyorum ne iciriyolar size bu kafaya geliyosunuz acaba..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Bilmem ~ 5 yıl önce
Benim anlamadigim, Grev Ahalisi'nin dedikleri. Cuma namazi mescitte kiliniyo, bu adamlar terminal onunde? Calgicilara katilmam mumkun degil, o ucak 70milyon icin kalkmali ama Cuma namazi ile iliskilendirmek ne alaka?

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000