23 Haziran 2014, Pazartesi 09:54:09

'BU HAKSIZLIĞI HAK ETMİYORUZ'

Bugün Gazetesi yazarlarından Perihan Çakıroğlu THY'nin bazı gazetelere ilişkin yürüttüğü politikayı köşesinden eleştirdi.
  • Emirates'in milli havayolu yapilmasi gerekir, siyaseti kendisine felsefe edinmis bir sirket yakismiyor bu ulkeye, elbette Thy gururumuz olmali ama boyle davranislarla.degil.
  • tum arkadaslar bu gazetelerin neden,kimin tarafindan engellendigini biliyor, hangi siyasi partinin thy yi ciftlige cevirdigini biliyor.. gazete olayi, milletvekili olayi , bakin airport taki mansetlere, thy nin akp havayolalri oldugunun ispatidir.. kimse bosuna 50 kurus falan diye konusmasin, bu akp nin thy uzerindeki etkisini gosterir... iktidar yolcularin o gazeteleri okuyup kendi gorsulerinden baska gorus sunmak istemiyor.. ileri demokrasi..
  • Kılıcı çekenler (pensilvanya) ya kelle alır ya kelle verir. Tarih cok az berabere biten savaşlar görmüştür.
  • Siz bu vatanın evladı değilsiniz.

Yaşadığımız problemler saymakla bitmiyor. Mesela, THY ve Devlet Hava Meydanları İşletmesi’nin haksız bir uygulaması mevcut.

Çok uçanların alındığı CIP salonuna çalıştığım BUGÜN de dahil bazı gazeteler alınmıyor. Her gezide aynı şey başıma geliyor.

Uçmak için CIP’ye gidiyorum, gazetemi okuyamıyorum. Diğer arkadaşlarım, gazetelerini alıp inceleyebiliyor, benim böyle bir şansım yok. Çünkü ambargo uygulanıyor.

THY, milli havayolu şirketimiz. Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi Topçu’nun haberi var mı bilmiyorum ama biz de bu vatanın evladıyız. İşimizi yapmaya çalışırken böyle haksızlıkları hak etmiyoruz.

Perihan Çakıroğlu / Bugün

'BU HAKSIZLIĞI HAK ETMİYORUZ'

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (25)

Android Uygulaması ~ 4 yıl önce
Emirates'in milli havayolu yapilmasi gerekir, siyaseti kendisine felsefe edinmis bir sirket yakismiyor bu ulkeye, elbette Thy gururumuz olmali ama boyle davranislarla.degil.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
yorumcular ~ 4 yıl önce
tum arkadaslar bu gazetelerin neden,kimin tarafindan engellendigini biliyor, hangi siyasi partinin thy yi ciftlige cevirdigini biliyor.. gazete olayi, milletvekili olayi , bakin airport taki mansetlere, thy nin akp havayolalri oldugunun ispatidir.. kimse bosuna 50 kurus falan diye konusmasin, bu akp nin thy uzerindeki etkisini gosterir... iktidar yolcularin o gazeteleri okuyup kendi gorsulerinden baska gorus sunmak istemiyor.. ileri demokrasi..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 4 yıl önce
Kılıcı çekenler (pensilvanya) ya kelle alır ya kelle verir. Tarih cok az berabere biten savaşlar görmüştür.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 4 yıl önce
Siz bu vatanın evladı değilsiniz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Sen nesin? ~ 4 yıl önce
Dikkat et. Bu tip baskalarini dislayanlar, kesip bicenler genelde kendileri cok saglam papuc degillerdir. Yoksa bukadar insafsizca asip kesemezler insanlari.
vergi ~ 4 yıl önce
vergisini catir catir aliyorsun, o tuplu gecis vesaire hepimiz hepsini veriyoruz.. optcu gider, her turlu dusunceye sahip gazete sunulur..

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000