04 Aralık 2013, Çarşamba 11:25:42

BU DA THY'NİN 'KOBE'SİZ REKLAMI

Türk Hava Yolları, Kobe Bryant ve Messi'li reklamının yanısıra sessiz sedasız iddialı bir reklamını daha yayınladı.
  • Seslendiren kim?
  • pgs li bi kaptan olarak şunu söleyebilirim.gerçekten güzel reklam olmuş.tebrik ederim thy yi.Türkiye de iyi yapılan işe iyi dediğimizde gerçekten hepimiz daha ileriye gitcez.
  • televizyon için biraz uzun. ama güzel bir reklam. thy artık büyük oyuncu oldu diyebiliriz. asıl tebrikleri asıl takdiri bugünlerden sonraki performansı hak edecek. zirveye tırmanırken her şey yolundaydı, önemli olan orada barınabilmek. umarım türkiye için de thy için de en güzeli olur.
  • Bu reklam filmini hazirlayanlari kutlarim.bir thy calisani olarak gurur duydum...ayrica bir diger durumda bu tur sitelerde ilgili ilgisiz surekli elestiren(karalayan,asagiliyan)ve kurum ve calisanlari agir sekilde elestiri disina cikarak kucumseyen memnuniyetsiz kisiler,bilmiyorum onlarin mutlu olmasi icin ne yapmak gerekecek...elestiri kurum ve kisilerin olumlu yonde kendilerini gelistirmeleri acisindan tabiiki gerekli...fakat bir kisim kimseler sadece karalamak icin gorus belirtiyor...yazik... Belki bu konu ile ilgili degil ama;ayni sekilde herhangi bir ise girebilmek icin cok buyuk performans ve emek harcayip daha girdigi ise vakif olmadan ve isini ogrenmeden durmadan elestirmek sanirim bizim ulusa mahsus bir ozellik...saygilarimla...herkese iyi ucuslar ...thy yolun acik olsun.

Türk Hava Yolları, dünyaca ünlü NBA yıldızı Kobe Bryant ve Barcelona'nın Arjantinli futbolcusu Lionel Messi'li reklamı dün tüm dünyada yayınlanmaya başladı. THY, büyük beğeni toplayan Kobe ve Messi'li reklamın yanısıra iddialı bir reklamı daha yayınladı.

"Dünya daha büyük... Keşfet!" sloganlarının ön plana çıktığı reklam filminin de en beğenilen reklam çalışmaları arasında yer alması bekleniyor.

İşte Türk Hava Yolları'nın o reklam filmi

BU DA THY'NİN 'KOBE'SİZ REKLAMI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (22)

misafir ~ 4 yıl önce
Seslendiren kim?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 5 yıl önce
pgs li bi kaptan olarak şunu söleyebilirim.gerçekten güzel reklam olmuş.tebrik ederim thy yi.Türkiye de iyi yapılan işe iyi dediğimizde gerçekten hepimiz daha ileriye gitcez.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
november mike yankee ~ 5 yıl önce
televizyon için biraz uzun. ama güzel bir reklam. thy artık büyük oyuncu oldu diyebiliriz. asıl tebrikleri asıl takdiri bugünlerden sonraki performansı hak edecek. zirveye tırmanırken her şey yolundaydı, önemli olan orada barınabilmek. umarım türkiye için de thy için de en güzeli olur.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 5 yıl önce
Bu reklam filmini hazirlayanlari kutlarim.bir thy calisani olarak gurur duydum...ayrica bir diger durumda bu tur sitelerde ilgili ilgisiz surekli elestiren(karalayan,asagiliyan)ve kurum ve calisanlari agir sekilde elestiri disina cikarak kucumseyen memnuniyetsiz kisiler,bilmiyorum onlarin mutlu olmasi icin ne yapmak gerekecek...elestiri kurum ve kisilerin olumlu yonde kendilerini gelistirmeleri acisindan tabiiki gerekli...fakat bir kisim kimseler sadece karalamak icin gorus belirtiyor...yazik... Belki bu konu ile ilgili degil ama;ayni sekilde herhangi bir ise girebilmek icin cok buyuk performans ve emek harcayip daha girdigi ise vakif olmadan ve isini ogrenmeden durmadan elestirmek sanirim bizim ulusa mahsus bir ozellik...saygilarimla...herkese iyi ucuslar ...thy yolun acik olsun.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000