19 Şubat 2012, Pazar 09:35:13

BTA'YA RAKİP Mİ OLACAK?

Türk Hava Yolları'nın (THY) ikram şirketi Turkish Do&Co, Milas-Bodrum Havalimanı'nda restoran işletmeciliği işine giriyor.
  • 2012 thy nin zararı dahada artacak.Nede olsa yapılan yatırımlar %50 si thy den çıkacak.
  • BTA yeterli kaliteyi veremiyor.
  • BU ÜLKEDE DİŞ HEKİMLİĞİ DE KURSLA VERİLMELİ... İSTEYEN BASTIRIP PARAYI DİŞ HEKİMLİĞİ KURSU ALMALI.... VE DİŞ HEKİMİ OLMALI
  • DO & CO zaten lokantacıydı. Şimdi doğru işi bulmuş. Ama ikram konusunda ne yazık ki daha çok yol katetmesi lazım.
Şirket, havalimanında iş jetlerinin özel konuklarına da hizmet sunacak. THY ile Viyana merkezli Do&Co'nun ortak kuruluşu Turkish Do&Co, havayolu ikram hizmetinin yanı sıra havalimanında restoran işletmeciliği yapacak.

THY dışında 60'ın üzerinde havayolu şirketine ikram hizmeti sunan şirket, geçen temmuzdan bu yana İstanbul Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali'ndeki THY'nin CIP Salonu'nu işletiyor. Buradaki tecrübesini Milas-Bodrum Havalimanı Dış Hatlar Terminali'ne aktarmaya hazırlanan şirket, nisandan itibaren terminaldeki restoranlarda yolcu ve çalışanlara, özel mekânlarda da iş jetlerinin konuklarına ayrıcalıklı hizmet sunacak.

Şirket, Atatürk Havalimanı'ndaki THY CIP Salonu için dünyadaki diğer havalimanlarındaki CIP salonlarını gezerek çok modern ve konforlu bir yolcu salonu inşa etmişti. Aynı düşünceyle başta Avrupa'daki havalimanları olmak üzere birçok havalimanını mercek altına alan şirket yönetimi, Milas-Bodrum Havalimanı'nda da 2015'e kadar yeni konseptiyle hizmet sunacak.

Turkish Do&Co ayrıca, Ankara'da Başbakanlık VIP uçaklarına hizmet sunacak aşçı sayısını artırıyor. Bu amaçla deneyimli VIP aşçılar arayan şirket, Uzakdoğu mutfağı için sushi şefi ve uçaklarda görev alacak uçan aşçı alımı gerçekleştirecek.

(Mustafa Gün- Zaman)
BTA'YA RAKİP Mİ OLACAK?

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (8)

Misafir ~ 6 yıl önce
2012 thy nin zararı dahada artacak.Nede olsa yapılan yatırımlar %50 si thy den çıkacak.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
BTA yeterli kaliteyi veremiyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
BU ÜLKEDE DİŞ HEKİMLİĞİ DE KURSLA VERİLMELİ... İSTEYEN BASTIRIP PARAYI DİŞ HEKİMLİĞİ KURSU ALMALI.... VE DİŞ HEKİMİ OLMALI

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
DO & CO zaten lokantacıydı. Şimdi doğru işi bulmuş. Ama ikram konusunda ne yazık ki daha çok yol katetmesi lazım.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000