18 Ocak 2013, Cuma 13:12:29

BÖYLE THY FANATİĞİ GÖRMEDİNİZ!

İstanbul’da yaşayan Düşünce Koçu Münir Arıkan, Türk Hava Yolları’na olan sevgisini kafasına THY logosu kazıtarak gösterdi.
  • ama bı daha dusundum de dusunce olarak guzel aslında..sonucta THY ye bızım gıbı gonul vermıs..bıze tebrık edıp alkıslamak duser..
  • aynı globally foss gibi bununda içi boş ...çok güldüm yaaaa
  • Tabiri caiz ise ben böyle aşk! görmedim. Şirketin potansiyelinden haberdar ve nemalanmak adına güzel bir hareket :) Adam da haklı ya tutarsa demiş.Ruhun şad olsun N.Hoca
  • bunda ne varki tum insanlar adamin meslegine takmis..yapabiliyorsan sende git dusunce kocu ol. talep var, ki boyle bir meslek dogmus.sende git istiyorsan futbol takimi logosu kazit kafana. tercih meselesi.ben birisini taniyorum .29 yasina dek beyin cerrahi olarak calisti. sonra gidip pilot oldu. simdilerde luks bir restoran isletiyor...hep tercih meselesi hocam. bu arada murat herdem de yaslanmiyor masallah. adam yillardir hep ayni.

Münir Arıkan Eğitim ve Koçluk Akademisi’nin sahibi Münir Arıkan, Türk Hava Yolları’nın logosunu kafasına kazıttı. İşi gereği sık sık seyahat eden Arıkan, kafasının arkasına yaptırdığı THY logosu ile Atatürk Havalimanı’nda ilgi odağı oldu.

Bir toplantı için Antalya’ya uçmak için Atatürk Havalimanı’na gelen Arıkan, “ THY ile organik bağım yok. Ama  THY’yi çok seviyorum ve sürekli onlarla uçuyorum. Sevgimin göstergesi olarak da kafama THY logosunu kazıttım” dedi.

Arıkan’ın takım elbise koruma kılıfındaki THY logosu da dikkat çekti.BÖYLE THY FANATİĞİ GÖRMEDİNİZ!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (18)

dc3 ~ 5 yıl önce
ama bı daha dusundum de dusunce olarak guzel aslında..sonucta THY ye bızım gıbı gonul vermıs..bıze tebrık edıp alkıslamak duser..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
dc3 ~ 5 yıl önce
aynı globally foss gibi bununda içi boş ...çok güldüm yaaaa

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Koçum benim :) ~ 5 yıl önce
Tabiri caiz ise ben böyle aşk! görmedim. Şirketin potansiyelinden haberdar ve nemalanmak adına güzel bir hareket :) Adam da haklı ya tutarsa demiş.Ruhun şad olsun N.Hoca

Yanıtla

Kalan karakter 1000
gayet hos ~ 5 yıl önce
bunda ne varki tum insanlar adamin meslegine takmis..yapabiliyorsan sende git dusunce kocu ol. talep var, ki boyle bir meslek dogmus.sende git istiyorsan futbol takimi logosu kazit kafana. tercih meselesi.ben birisini taniyorum .29 yasina dek beyin cerrahi olarak calisti. sonra gidip pilot oldu. simdilerde luks bir restoran isletiyor...hep tercih meselesi hocam. bu arada murat herdem de yaslanmiyor masallah. adam yillardir hep ayni.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
menfaat dünyası ~ 5 yıl önce
hoş ama boş...kapmıştır bedava biletleri de boşa kazıtmamıştır kafayı inşallah:)

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000