14 Ocak 2015, Çarşamba 16:35:56

BORAJET RESMEN AÇIKLADI

Filosunu ve sefer sayılarını büyütmeyi sürdüren Borajet Havayolları THY ile yeni bir anlaşmaya daha imza attı.
  • embraer uçakları sonu olacak. sektörün dışından gelen genel müdürün yaptığı en büyük hata bu oldu. Bunun yerine turbobropların daha guvenlı oldugu halka anlatılabılırdı. Bunun yerıne daha buyuk yatırıma gırdıler. THY ve amerıkalı patron destek oluyor. Tamamıyla ıyı nıyetlı. Hevesını kırmaları cok zaman almaz.
  • Niye sadece borajet ...
  • Acaba aylık kaç saat garanti ile, hangi cycle oranı ile ve kaç paraya verdiler ? Bu arada wetlease seçimi son derece yanlıştır ve 2009 yılından beri oturtmaya çalışılan Borajet markasının tamamen yok olması ve THY'na tamamen teslim olmak demektir. Hoş gerçi full-charter da verse wetlease de verse THY'ndan para kazanması mümkün değildir. O zaman madem para kazanamıyorsun ve madem başka ticari şansın yok, bari kendi adınla uç da markan yok olmasın. Ve bu uçaklar tamamen yanlış seçimdir.
  • E-190'ı 1 nisanda C.Topele bekliyoruz.Trabzon,Erzurum,Or-Gi yolcusu kalmasın.

Filosunu ve sefer sayılarını büyütmeyi sürdüren Borajet Havayolları THY ile yeni bir anlaşmaya daha imza attı.

Borajet Hava Yolları, 'Code Share' anlaşmasıyla bir süredir THY ile ortak uçuşlar yapıyor. Borajet, üst seviyede güvenlik ve hizmet anlayışını titizlikle sürdürerek, bu iş ortaklığı kapsamında uçuş noktalarını geçtiğimiz aylarda hızla artırdı.

Gerçekleştirilen yeni "Wet Lease" anlaşması ile, Borajet Havayolları, dünyanın önde gelen 65 farklı hava yolunun filosunda bulundurduğu yeni nesil Embraer E190 jetlerini THY'nin hizmetine sunmaya başlıyor.

Anlaşma gereği ilk Embraer E190 jetleri Borajet tarafından 15 Ocak 2015'te Türk Hava Yolları'na teslim edilecek ve Anadolu Jet'in Filosu içerisinde uçuşlarına başlayacak.

Borajet Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Akol; "2015 'te bu yeni anlaşmanın yanı sıra başka yeniliklerle de Borajet'in Türkiye'nin düzenli sefer yapan 4 havayolu ile birlikte büyümesine devam ederek, havayolları hizmetlerinde kaliteyi hedef almayı" sürdüreceklerini belirtti.

Konuyu AirportHaber geçtiğimiz ay böyle duyurmuştu. HABER İÇİN RESME TIKLAYINIZ...

BORAJET RESMEN AÇIKLADI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (17)

borajet ~ 4 yıl önce
embraer uçakları sonu olacak. sektörün dışından gelen genel müdürün yaptığı en büyük hata bu oldu. Bunun yerine turbobropların daha guvenlı oldugu halka anlatılabılırdı. Bunun yerıne daha buyuk yatırıma gırdıler. THY ve amerıkalı patron destek oluyor. Tamamıyla ıyı nıyetlı. Hevesını kırmaları cok zaman almaz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 4 yıl önce
Niye sadece borajet ...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Teslim ~ 4 yıl önce
Acaba aylık kaç saat garanti ile, hangi cycle oranı ile ve kaç paraya verdiler ? Bu arada wetlease seçimi son derece yanlıştır ve 2009 yılından beri oturtmaya çalışılan Borajet markasının tamamen yok olması ve THY'na tamamen teslim olmak demektir. Hoş gerçi full-charter da verse wetlease de verse THY'ndan para kazanması mümkün değildir. O zaman madem para kazanamıyorsun ve madem başka ticari şansın yok, bari kendi adınla uç da markan yok olmasın. Ve bu uçaklar tamamen yanlış seçimdir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
LTBQ ~ 4 yıl önce
E-190'ı 1 nisanda C.Topele bekliyoruz.Trabzon,Erzurum,Or-Gi yolcusu kalmasın.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000