14 Haziran 2015, Pazar 08:22:02

Bomba ihbarcısına hapis istemi

İstanbul'daki birliğine gitmek üzere bineceği uçağa yetişemeyince bomba ihbarı yapan askere dava açıld
  • Ne tür bir kafa yapisi var bu insanlarin anlamis degilim
  • Hapis cezasi gereksiz bence, en uygunu o ucak seferinin en pahali biletinin 100 kati fazlasina ceza vereceksin, hayati boyunca odesin.
  • Hapis cezasi az gelir daha agir ceza vermeleri gerek
  • Bu salağın yaptığının terör olaylarından ne farkı var????Kesinlikle yargılanıp ceza almalıki diğer şerefsizlerede örnek olsun.

İstanbul'daki birliğine gitmek üzere bineceği uçağa yetişemeyince bomba ihbarı yapan askere dava açıld

Geçtiğimiz Martta Adana Havalimanı'ndan İstanbul seferini yapmak üzere yolcularını alan THY'ye ait uçak kalkış için hareket etti. Uçak piste yaklaşıp havalanmak üzereyken 155 Polis imdat hattını arayan bir kişi, uçakta bomba olduğu yönünde ihbar yaptı. Polisler, kuleyi bilgilendirip uçağın kalkışını durdurdu. İtfaiye ve ambulanslar uçağın yanına sevk edildi. Kısa süre sonra da bomba imha uzmanları uçağa ulaştı.

"PANİK YARATMAK..."

Uçağın pilotu, kargaşa yaşanmaması için yolculara uçakta arıza oluştuğunu söyledi. Yolcuların tahliyesinden sonra uçakta bomba araması yapıldı. 1 saat süren arama sonunda ihbarın asılsız olduğu ortaya çıktı. Uçak 2 saat gecikmeli olarak İstanbul'a havalanırken bomba ihbarının, havalimanının dış hatlar servisinden yapıldığı belirlendi. Yapılan çalışmalar sonunda ihbarı, birliğine yetişmek için 21 yaşındaki asker Ergün Eroğlu'nun yaptığı ortaya çıktı. Eroğlu tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı. Eroğlu hakkında "Halk arasında korku ve panik yaratmak amacıyla tehdit" suçundan 2 yıldan 4 yıla kadar hapis istemiyle dava açıldı. Tutuksuz sanık Adana 7. Asliye Ceza Mahkemesi'nde hakim karşısına çıkacak. 

Bomba ihbarcısına hapis istemi

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (14)

FO ~ 3 yıl önce
Ne tür bir kafa yapisi var bu insanlarin anlamis degilim

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ceza ~ 3 yıl önce
Hapis cezasi gereksiz bence, en uygunu o ucak seferinin en pahali biletinin 100 kati fazlasina ceza vereceksin, hayati boyunca odesin.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
fo ~ 3 yıl önce
ucagın yaktıgı yakıt, 100 katı cezadan daha fazla. o ceza yetmezzz
Android Uygulaması ~ 3 yıl önce
Hapis cezasi az gelir daha agir ceza vermeleri gerek

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 3 yıl önce
Bu salağın yaptığının terör olaylarından ne farkı var????Kesinlikle yargılanıp ceza almalıki diğer şerefsizlerede örnek olsun.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000