03 Ekim 2014, Cuma 08:06:10

BOEING TÜRKİYE BAŞKANI THY'Yİ ÖVDÜ

ABD’li uçak üreticisi Boeing’in Türkiye ve Kuzey Afrika Başkanı Bernard Dunn, Türk Hava Yolları'na övgüler yağdırdı
  • Bende kendimi hazırlıyordum, "Bayram değil seyran değil eniştem beni niye öptü" demeye. Sonra, haberin tarihine bir de baktım ki Bayramdan bir gün önce yayınlanmış. Eniştenin maksadı belli. Üretimi ayda 52 uçağa çıkarmış bir şirketin ürettiğini satmaktan başka ne sebebi olur ki? Eee bizde de ayran budalası hevesliler olunca elin Amerikalısı da geçmiş arkasına çalışıyor işte. İyi eğlenceler.
  • O kadar uçak alıyor THY, övecek tabi, pazarlama böyle oluyor işte. Pohpohlama olacak biraz. Biz ise başarıya o kadar açız ki parayla satın aldığımız uçakları satan şirket bizi övünce haber yapıyoruz... Umarım gün gelir bizim üretip sattığımız uçakları alan birilerini de biz övebiriliz.
  • Amerika - Türkiye hattında aktarmasız uçan tek şirket TK olunca başka bir havayolu şirketini seçme şansın var mı ?
  • delta nerde var ? delta ahl den uçmuyor artık

ABD’li uçak üreticisi Boeing’in Türkiye ve Kuzey Afrika Başkanı Bernard Dunn’ın annesi Türk Hava Yollarının tarifeli uçağıyla İstanbul’a geldi. THY uçağı ile İstanbul’a gelen anne Dunn’a Türk Hava Yolları Genel Müdürü Temel Kotil adına lokum hediye edildi.

ABD’li uçak üreticisi Boeing’in Türkiye ve Kuzey Afrika Başkanı Bernard Dunn, Türk Hava Yolları’nın Türkiye ve ABD arasındaki direk uçuşlarının yolculara büyük kolaylık sağladığını belirterek THY’nin hizmet kalitesini çok beğendiğini söyledi. Tatil için Washington’dan İstanbul’a gelen 87 yaşındaki annesi Anne Marie Dunn’u karışlamak için Atatürk Havalimanı’na gelen Dunn,  “Bayramı annemle geçireceğim. THY’yi seçmemizin birçok nedeni var. Bunlardan birincisi ben THY ile çalışıyorum ve harika bir havayolu şirketi olduğunu, anneme iyi bakacaklarından emindim. Diğer bir sebep ise uçuşun direk olması. Direk uçuş yardıma ihtiyaç duyan çok yolcu için büyük bir kolaylık. THY İstanbul’dan ABD’ye direk uçuş yapan tek şirket ve uçuş ağını geliştiriyor” dedi.

Anne Dunn ise uçuştan gayet memnun olduğunu ifade ederek, “Kabin ekipleri çok cana yakındı. Tekrar Türkiye’ye geleceğim zaman THY ile uçacağım” diye konuştu.

BOEING TÜRKİYE BAŞKANI THY'Yİ ÖVDÜ

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (7)

Bayram ~ 4 yıl önce
Bende kendimi hazırlıyordum, "Bayram değil seyran değil eniştem beni niye öptü" demeye. Sonra, haberin tarihine bir de baktım ki Bayramdan bir gün önce yayınlanmış. Eniştenin maksadı belli. Üretimi ayda 52 uçağa çıkarmış bir şirketin ürettiğini satmaktan başka ne sebebi olur ki? Eee bizde de ayran budalası hevesliler olunca elin Amerikalısı da geçmiş arkasına çalışıyor işte. İyi eğlenceler.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
başarı ~ 4 yıl önce
O kadar uçak alıyor THY, övecek tabi, pazarlama böyle oluyor işte. Pohpohlama olacak biraz. Biz ise başarıya o kadar açız ki parayla satın aldığımız uçakları satan şirket bizi övünce haber yapıyoruz... Umarım gün gelir bizim üretip sattığımız uçakları alan birilerini de biz övebiriliz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 4 yıl önce
Amerika - Türkiye hattında aktarmasız uçan tek şirket TK olunca başka bir havayolu şirketini seçme şansın var mı ?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ıphone ~ 4 yıl önce
delta nerde var ? delta ahl den uçmuyor artık

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000