15 Aralık 2010, Çarşamba 11:26:33

BOEING THY'YE ÇALIŞIYOR...

Dolmabahçe, Beylerbeyi, Yıldız ve Rumeli... Türk Hava Yolları Boeing’den sipariş ettiği bu dört uçağı filosuna kattı. Şimdi sırada Ege var.
  • anlaşılan thy batması seni çok sevindirecek bi olay ki gülerek söylüyorsun ama boşuna sevinme thy nin yolcu sayısı her geçen gün artıyor şu anda thy nin en büyük problemi benim görüşüm teknik personelinin yetersizliği ama onun içinde sürekli personel alımı yapılıyor gerçi emektar personelin işten çıkarılması kötü ama gençlerin önü açılıyor en azından typ sınıflarından gelen arkadaşlar çok güzel bi şekilde tecrübeli abilerimiz tarafından eğitiliyor inşallah bu sıkıntıda aşılır o zaman korkacak hiç bişey kalmaz hem zaten sorunlu uçak sayısı o kadar büyütülecek boyutta değil filomuz genç arızaları giderilebiliyor allah kazasız belasız uçuşlar nasip etsin kaptanlarımız çok tecrübeli herkes işini çok güzel yapıyor thy gururumuz bizim
  • biliyorum hatta sayın başbakan da uçağı gezmişti. benim anlatmak istediğim sey sisteme dahi tanıtılmamıştı o uçak.ve sefere verilmişti. aynı şeyler TC-JNI/H içinde gecerli
  • BOEING THY'ye mi çalışıyor? :) peki THY kime çalışıyor? şimdilik özelleştirme idaresine..sonra kime çalışacak? Milli şirketimiz kime gidecek?
  • maalesef sonu isbilmeyen,tecrubesiz ordan burdan toplanmis ve torpille thy na getirilmis bu yonetim ve adamlari yuzunden aynen swissair gibi olacak...bir de boeing thy ye calisiyor derken komik oluyor..baska sirketler ki ozellikle asyali ve arap sirketler 70 kusur civari siparis verirken onlar icin ne demek lazim peki??

Türk Hava Yolları’nın önümüzdeki haftalarda İstanbul’a getireceği Boeing 777-300ER tipi uçağı ilk test uçuşunu 10 Aralık’ta Seattle’da yaptı.
Türk Hava Yolları renklerine boyanan Boeing 777-300ER tipi uçağa ‘Ege’ adı verildi.

TC-JJI kuyruk tescilli uçak test uçuşlarını tamamladıktan sonra Türkiye’ye getirilecek. Bu uçağın da filoya dahil olmasıyla Boeing’den sipariş edilip teslim alınan Boeing 777-300ER sayısı 5 olacak.

THY daha önce, Rumeli , Yıldız, Beylerbeyi ve Dolmabahçe uçaklarını filosuna katmıştı.

İşte THY'nin Ege'si...
BOEING THY'YE ÇALIŞIYOR...

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (24)

Misafir ~ 7 yıl önce
anlaşılan thy batması seni çok sevindirecek bi olay ki gülerek söylüyorsun ama boşuna sevinme thy nin yolcu sayısı her geçen gün artıyor şu anda thy nin en büyük problemi benim görüşüm teknik personelinin yetersizliği ama onun içinde sürekli personel alımı yapılıyor gerçi emektar personelin işten çıkarılması kötü ama gençlerin önü açılıyor en azından typ sınıflarından gelen arkadaşlar çok güzel bi şekilde tecrübeli abilerimiz tarafından eğitiliyor inşallah bu sıkıntıda aşılır o zaman korkacak hiç bişey kalmaz hem zaten sorunlu uçak sayısı o kadar büyütülecek boyutta değil filomuz genç arızaları giderilebiliyor allah kazasız belasız uçuşlar nasip etsin kaptanlarımız çok tecrübeli herkes işini çok güzel yapıyor thy gururumuz bizim

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
biliyorum hatta sayın başbakan da uçağı gezmişti. benim anlatmak istediğim sey sisteme dahi tanıtılmamıştı o uçak.ve sefere verilmişti. aynı şeyler TC-JNI/H içinde gecerli

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
BOEING THY'ye mi çalışıyor? :) peki THY kime çalışıyor? şimdilik özelleştirme idaresine..sonra kime çalışacak? Milli şirketimiz kime gidecek?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
maalesef sonu isbilmeyen,tecrubesiz ordan burdan toplanmis ve torpille thy na getirilmis bu yonetim ve adamlari yuzunden aynen swissair gibi olacak...bir de boeing thy ye calisiyor derken komik oluyor..baska sirketler ki ozellikle asyali ve arap sirketler 70 kusur civari siparis verirken onlar icin ne demek lazim peki??

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000