17 Şubat 2013, Pazar 11:43:48

BİZDE "FESLİ" ONLARDA "BİKİNİLİ" TARTIŞMASI!

Türk Hava Yolları'nın fesli üniformaları tartışılırken, Tayland ise Nok Air için yapılan takvim çekimindeki modellerin seksi pozları tartışma konusu oldu. Tayland Kültür Bakanlığı, Nok Air'e tepki gösterdi.
  • takvım calışmasının tamamen hava yolu şırketının reklamı amacıyla yapıldıgını duşunemeyecek kadar bagnaz goruşlu katılımcıların oldugunu gormek, bızım ınsanımıza hıc yakışmıyor. konuyu sıyasıleştırerek abuk sabuk fıkırler uretmekten zıyade, sadece goruşlerın belırtılerek bunlara herkesın saygıyla ve hoş goruyle bakması en dogru yaklaşım olmalıdır.
  • Sumbullere ne giydirceksiniz ,entarimi bi ucak dolusu erkek diyince akla neden thy gelir.
  • Onlarda thy deki kadar erkek host yok galiba ,ne guzel cok sanslilar biz ucaga binince futbolcu soyunma odasi gibi yada asker yatakhanesi igrenc .thy ornek al bu sirketi yoksa atlas alir yolcunu bak
  • Hostes denince herkesin aklina ayni sey geliyosa,demekke bu bir gercek yadsiyamazsiniz anneleri bacilari karistirmamak gerek.

Türkiye'de THY kabin memurları için hazırlanan kıyafetleri tartışılırken, Tayland'da Nok Air adlı havayolu şirketinin seksi modellerin poz verdiği takvimi tepki çekti.

Kültür Bakanlığı, 'Tayland'ı yanlış tanıtıyorlar, kadın bedeni pazarlama aracı olarak kullanılıyor' diyerek, tepki gösterdi.

Şirketinin CEO'su Patee Sarasin ise takvimde Maxim dergisi modellerinin yer aldığını belirterek, 'Biz çizgiyi geçmediğimize inanıyoruz' dedi.

İŞTE NOK AIR'IN TEPKİLERE NEDEN OLAN TAKVİMİ

BİZDE "FESLİ" ONLARDA "BİKİNİLİ" TARTIŞMASI!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (22)

erdınc durmazer ~ 5 yıl önce
takvım calışmasının tamamen hava yolu şırketının reklamı amacıyla yapıldıgını duşunemeyecek kadar bagnaz goruşlu katılımcıların oldugunu gormek, bızım ınsanımıza hıc yakışmıyor. konuyu sıyasıleştırerek abuk sabuk fıkırler uretmekten zıyade, sadece goruşlerın belırtılerek bunlara herkesın saygıyla ve hoş goruyle bakması en dogru yaklaşım olmalıdır.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Hirosima ~ 5 yıl önce
Sumbullere ne giydirceksiniz ,entarimi bi ucak dolusu erkek diyince akla neden thy gelir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Atlasssssss ~ 5 yıl önce
Onlarda thy deki kadar erkek host yok galiba ,ne guzel cok sanslilar biz ucaga binince futbolcu soyunma odasi gibi yada asker yatakhanesi igrenc .thy ornek al bu sirketi yoksa atlas alir yolcunu bak

Yanıtla

Kalan karakter 1000
hayırdır, ~ 5 yıl önce
Evet hayırdır sizin uçağa binmekteki amacınız sağlıklı bir yolculuk ve hayırlısı ile hedefe varmak değil galiba....herşeyin bir yeri va saati vardır , karıştırmayalım lütfen.
kardesşşş ~ 5 yıl önce
vayyy kardeşim benim 2 kız görmeye uçagada binermiş:)) sen direk uzak dogu uç kardeşş orası paklar seni
Pandora ~ 5 yıl önce
Hostes denince herkesin aklina ayni sey geliyosa,demekke bu bir gercek yadsiyamazsiniz anneleri bacilari karistirmamak gerek.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000