11 Şubat 2010, Perşembe 15:11:36

BİRİ THY'Yİ DURDURSUN!

Türk Hava Yolları Manchester United ve Barcelona’dan sonra yeni bir sponsorluk anlaşması bir kez daha kolları sıvadı.
  • Avrupanın çeşitli takımlarına sponsorluık yapmak için mi uçuş biletlerinin fiyatları göbek çatlatıyor?
  • Hakikaten biri THY nı durdursun. Şirket batıyor. Düştüğü durumlara bakın. Biri el atsa fena olmayacak.
  • Sayın THY yetkilileri anlamadığım bir şey var o da Türkiyenin gelişmesi ve ilerlememesi için elinden gelen her şeyi yapmaktan çekinmeyen bir ülkenin futbol takımına neden sponsorluk yapmak istediğinizi anlamıyorum. Türk takımlarının kökü mü geldi? THY sizi kınıyorum!!!
  • peki özel şirketlere kaçan LİSANSLI TEKNİSYENLERİN SAYISI'ndaki artış kimsenin dikkatini çekmiyor mu?eskiden senede bir iki kişi geçerdi şimdi ise yalnızca bu sene sayı 20'ye yakın oldu.özel şirketler ile thy arasında çok büyük maaş farkları yok şu anda.aynı zamanda ikramiye ve pas hakkıda yok.peki bu deneyimli insanlar neden gidiyor?biri bana bunun cevabını versin.

Avrupa’nın zirvede yer alan futbol kulübü olan Barcelona ile 3 yıllık sponsorluk anlaşması imzalayan ve henüz bu anlaşmanın imzası kurumadan bir diğer dev İngiliz Manchester United ile anlaşma sağlayan Türk Hava Yolları, şimdi de Fransızların son yıllarda durdurulamayan lokomotifi olan Lyon ile anlaşmak üzere.

Yaptığı sponsorluk anlaşmaları ile dünyada adından fazlasıyla söz ettiren bayrak taşıyıcımız Türk Hava Yolları, Fransızların başarı abidesi Lyon ile anlaşmak için görüşmelere başladı.

Barcelona ve Manchester United’ı taşıyacak olan THY’nin Lyon’u da ikna etmesine kesin gözüyle bakılıyor.

BİRİ THY'Yİ DURDURSUN!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (27)

Misafir ~ 8 yıl önce
Avrupanın çeşitli takımlarına sponsorluık yapmak için mi uçuş biletlerinin fiyatları göbek çatlatıyor?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Hakikaten biri THY nı durdursun. Şirket batıyor. Düştüğü durumlara bakın. Biri el atsa fena olmayacak.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Sayın THY yetkilileri anlamadığım bir şey var o da Türkiyenin gelişmesi ve ilerlememesi için elinden gelen her şeyi yapmaktan çekinmeyen bir ülkenin futbol takımına neden sponsorluk yapmak istediğinizi anlamıyorum. Türk takımlarının kökü mü geldi? THY sizi kınıyorum!!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
peki özel şirketlere kaçan LİSANSLI TEKNİSYENLERİN SAYISI'ndaki artış kimsenin dikkatini çekmiyor mu?eskiden senede bir iki kişi geçerdi şimdi ise yalnızca bu sene sayı 20'ye yakın oldu.özel şirketler ile thy arasında çok büyük maaş farkları yok şu anda.aynı zamanda ikramiye ve pas hakkıda yok.peki bu deneyimli insanlar neden gidiyor?biri bana bunun cevabını versin.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000