17 Ekim 2012, Çarşamba 09:52:59

BİR UÇAK DAHA GELİYOR

Türk Hava Yolları’nın 15 uçaklık Boeing 737-900ER serisi siparişinden biri daha önümüzdeki günlerde THY’ye teslim edilecek.
  • Topcu Hava yollarina hayirli olsun. TGS (Topcu Ground Services)
  • kuyruk sürtmesinde başlık bedava.
  • Bu uçakların yerine halihazırda thy filosunda olan A321 uçaklarının yeni gelecek olanlarına extra yakıt tankı takılsaydı - ki kiralık olarak uçan birkaç tanesinde deaktive edilmiş olarak vardı- yolcu konforu ve kapasite açısından daha iyi olmaz mıydı? Nedir bu uçakların seçilme sebebi? siyasi midir?
  • hadi torpillilere hayırlı olsun.. ama dikkat edinde bu uçağında kuyruğunu sürtmeyin hee..)))

İstanbul-Lagos seferini yaptığı sırada kuyruk sürten THY’nin Boeing 737-900ER tipi uçağı ile aynı seriden bir uçak daha filoya katılacak.


TC-JYH kuyruk tescilli uçak ABD’deki üretim tesislerinde uçuş testlerini tamamladı. THY için özel olarak ek yakıt tankları yüklenen Boeing 737-900ER tipi uçak önümüzdeki günlerde filoya katılacak.

Hatırlanacağı üzere THY, 2009 yılında Boeing’e 15 uçaklık Boeing 737-900ER  sipariş etmişti. THY bu uçakları ek yakıt tanklarıyla birlikte Afrika uçaklarında kullanıyor.

SKY INTERIOR'A SAHİP UÇAKLAR

Boeing 737'lerin "Sky Interior" kabin tasarımında aydınlatma, gökyüzü hissini uyandıran yumuşak mavi tonda ve kabin yan duvarları, geniş pencere oyuklarıyla tasarlanarak, daha geniş görüş açısı sunarak uçuş keyfini artırıyor. B737'lerin yeni baş üstü dolapları daha geniş bagaj imkanı sağlarken, az yer kaplayarak kabinde daha ferah bir ortam sunuyor.

BİR UÇAK DAHA GELİYOR

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (11)

İsim / Rumuz ~ 6 yıl önce
Topcu Hava yollarina hayirli olsun. TGS (Topcu Ground Services)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
kına ~ 6 yıl önce
kuyruk sürtmesinde başlık bedava.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Neden boeing? ~ 6 yıl önce
Bu uçakların yerine halihazırda thy filosunda olan A321 uçaklarının yeni gelecek olanlarına extra yakıt tankı takılsaydı - ki kiralık olarak uçan birkaç tanesinde deaktive edilmiş olarak vardı- yolcu konforu ve kapasite açısından daha iyi olmaz mıydı? Nedir bu uçakların seçilme sebebi? siyasi midir?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
torpil.dikkat kuyruk sürtme sakın::)) ~ 6 yıl önce
hadi torpillilere hayırlı olsun.. ama dikkat edinde bu uçağında kuyruğunu sürtmeyin hee..)))

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000