20 Eylül 2015, Pazar 09:03:15

Bilet fiyatları uçuşa geçti

Kurban Bayramı’nda 9 günlük tatil, yurt dışı seyahat talebini arttırdı.
  • Yoksa sen miydin o köfteleri CIP'de saklama kabına dolduran :)))))
  • 21 bin tl lik NY bileti business class heralde. Arz talep meselesi, gitmeyin almayın kazık biletleri. O zaman mecburen ucuzlayacak. Bodrum İstanbul geçen gün 8 saat sürdü gitmemiz, otobüsle gidicem bundan sonra herkes de öyle yapsın. New York a da gitmeyin tatil için şart değilse, gidin daha yakın bir yere tatile. Ya da illa giderim sana ne diyorsanız şikayet etmeyin o zaman.
  • Fiyatlar cambaz usulu ayarlaniyor.Bu kadar firsatci olunmaz ki....
  • Low cost bu kadar gelismese thy fiyatlari ucup gitmisti. O yuzden halimize sukredelim. Bu arada low cost personelindende calisma kosullarindan dolayi allah kolaylik versin

Kurban Bayramı’nda 9 günlük tatil, yurt dışı seyahat talebini arttırdı. En pahalı bilet THY’nin 21 bin TL’lik New York hattının ki olurken, 500 bin Türk’ün yurt dışına çıkması bekleniyor.

Kurban Bayramı'nda 9 günlük tatil, yurt dışı seyahat talebini arttırdı. En pahalı bilet THY'nin 21 bin TL'lik New York hattı olurken, yurt içinde de Dalaman 890 TL'lik dudak uçuklatan fiyatıyla ilk sırayı aldı. 500 binden fazla Türk'ün bu uzun tatilde bayramı dünyanın çeşitli ülkelerinde geçirmesi bekleniyor. Hal böyle olunca gidiş-dönüş bilet rakamları araba fiyatlarıyla yarışır oldu. El yakan New York uçak biletlerini özellikle iş ve cemiyet hayatından birçok ünlü ismin hiç düşünmeden satın aldığı öğrenildi. THY'deki 10 bin ile 21 bin TL arasında değişen uçak biletleri adeta kapış kapış gitti. New York'a gidiş dönüş olarak THY bayram döneminde yaklaşık 5 milyon liralık bilet satıyor.

THY'DEN YENİ REKOR

Birçok noktaya biletler tükenirken, THY'nin ek sefer düzenlemesi bekleniyor. Yoğun talepten dolayı bilet fiyatlarında rekor kırıldı.

Bilet fiyatları uçuşa geçti

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (16)

Liptonsallama'ya ~ 3 yıl önce
Yoksa sen miydin o köfteleri CIP'de saklama kabına dolduran :)))))

Yanıtla

Kalan karakter 1000
herhalde ~ 3 yıl önce
21 bin tl lik NY bileti business class heralde. Arz talep meselesi, gitmeyin almayın kazık biletleri. O zaman mecburen ucuzlayacak. Bodrum İstanbul geçen gün 8 saat sürdü gitmemiz, otobüsle gidicem bundan sonra herkes de öyle yapsın. New York a da gitmeyin tatil için şart değilse, gidin daha yakın bir yere tatile. Ya da illa giderim sana ne diyorsanız şikayet etmeyin o zaman.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Ams ~ 3 yıl önce
Fiyatlar cambaz usulu ayarlaniyor.Bu kadar firsatci olunmaz ki....

Yanıtla

Kalan karakter 1000
773 ~ 3 yıl önce
Low cost bu kadar gelismese thy fiyatlari ucup gitmisti. O yuzden halimize sukredelim. Bu arada low cost personelindende calisma kosullarindan dolayi allah kolaylik versin

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000